Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Seat Exeo 1.8 TSI 120 CP/88 KW

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#145
tytel

tytel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.04.2006
Are dreptate t-balt, se poate repara, costurile sunt intre 2500 și 3000€

#146
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,326
  • Înscris: 09.09.2006
Ioi!
Atâta timp cât tu ești mulțumit de afacere, treaba e bună.
Fără foarte mare legătură, deci am cam avut noroc cu zgârcenia mea în 2007 când n-am vrut să dau 5000€ în plus pentru motorul ăsta, preferându-l pe cel NA...

#147
andrew1980

andrew1980

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 01.10.2008
Imi pare foarte rau ca ai patit asa cu masina, ca in rest era bibelou masina si imi placea extrem de mult. Stiu, iti urmaream cu mare interes prezentarea masinii tale... cum vad, aproape toate TSI-le din prima generatie au fost cu probleme. Astea noi sunt chiar reusite ( avem una in familie) dar daca omul s-a ars odata, greu se mai baga si a doua oara la acelasi produs... Pacat de masina, ca era foarte OK. OK nici Golf 7 nu-i de lepadat dar sincer 1.6TDI este printre putinele motorizari de pe G7 care nu imi plac deloc, are toate problemele specifice diesel, dar in schimb nici nu este silentioasa sau puternica... In fine noroc cu noua si poate bagi cateva poze si o prezentare :)
Toate cele bune iti doresc :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate