Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

NFS Hot Pursuit 2: Un urmash demn al seriei sau nu?v-a placut?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
46 răspunsuri în acest subiect

Sondaj: NFS Hot Pursuit 2: Un urmash demn al seriei sau nu?v-a placut? (22 membri au votat)

NFS Hot Pursuit 2: Un urmash demn al seriei sau nu?v-a placut?

  1. Da, este foarte reusit!!!! (21 voturi [34.43%])

    Procentaj al voturilor: 34.43%

  2. Imi place, dar are multe lipsuri (23 voturi [37.70%])

    Procentaj al voturilor: 37.70%

  3. Nu imi place, dar cred ca isi merita numele (10 voturi [16.39%])

    Procentaj al voturilor: 16.39%

  4. IL URASC! (7 voturi [11.48%])

    Procentaj al voturilor: 11.48%

Votează Vizitatorii nu pot vota

#1
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.500
  • Înscris: 04.01.2002
Am o mare curiozitate sa vad cam  care e parerea voastra despre acest joc. Mie personal mi-a placut/imi place la nebunie din toate punctele de vedere.  Desi nu are bord, acest lucru nu ma afecteaza caci niciodata nu conduceam din bord. Am auzit totushi voic care spun ca este un joc aiurit, carora nu le place ca cik "e viteza prea mare" sau cik "accelereaza prea repede"....heheehehe :D  :D  :D  :D  ...asta e culmea..ma rog.... alta faza  MARFAAA e cea cu 360 degrees camera si Jump Camera care iar pe unii ii enerveaza........  la mine in zona acest joc este simpatiat foarte mult..eu unul am plecat pe Campionate k sa zic asa.....il joc cu mare pasiune si il consider un urmash demn al seriei NFS. Voi ce credeti?

#2
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.184
  • Înscris: 26.11.2001
Asa.. vazut scurt.. il consider o caricatura !

Exact cum fac si aia de la EA Sports cu FIFA ! Tot se lauda cu Fifa 200, 2001, 2002. 2010...etc DAR toata lumea stie ca de la FIFA 99 incoace .. nu au facut decat sa-l strice mai tare ;)

#3
Vladxus

Vladxus

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 318
  • Înscris: 18.05.2002
Mie nu imi merge...se pare ca are un bug cu Xabre400!!!
Mi se blocheaza cand ar trebui sa arate masina in meniu!!!!

#4
Renegade

Renegade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 57
  • Înscris: 28.06.2002
Astazi mi l-am pus si io. E super tare. Ma joc cu volanu si merge FOARTE BINE :D

#5
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.679
  • Înscris: 07.01.2002
My all time favorite is NFS 3 Hot Pursuit . Singurul joc care e demn de "deviza "Ea Sports it's in the game"

#6
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.500
  • Înscris: 04.01.2002
ezekio:nu e facut de EA Sports

#7
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Mesaje: 5.849
  • Înscris: 06.02.2002
cum? .. Electronic Arts nu mai distribuie seria NFS???

#8
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.500
  • Înscris: 04.01.2002
Ba da..ce vroiam sa zic este ca: ELECTRONIC ARTS este un colos se poate spune..o firma MARE.....ok? E impartita in: EA GAMES, EASPORTS si inca una mi se pare...EA GAMES se ocupa de jocurile non-sportive scoase de EA..... adik Lords of The rings, Sims, Earth & Beyond ,Battlefield 1942, NFS 1,2,3,4,5,6......Motor city online..etc......

#9
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 920
  • Înscris: 28.11.2001
Big Air mai era!

#10
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Mesaje: 5.849
  • Înscris: 06.02.2002
Da, EA Sports Big.

Nu am jocul (ma joc NFS Porsche de ciuda acum).. dar muzica pare bestiala (din ce am vazut pe site)..

#11
Antaris

Antaris

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 497
  • Înscris: 04.01.2002
I-mi place dar are hibe grave.Cea mai grava si care ma enerveaza la culme este lipsa camerei din bordul masinii.In plus este nerealist,disparind damage-ul masinilor si aparind o senzatie de accelerare a masinilor exagerata.A aparut si faza aia cu saritul camerei ca sa i-ti arate reluarile unor faze care este de-a dreptul cretina.Noroc ca asta se poate dezactiva.Este departe de ce ma asteptam de la el.Pot spune ca este o dezamagire.Oricum este acceptabil cit de cit.

#12
sad

sad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 189
  • Înscris: 23.07.2002
E misto!
Dar:
-traseele sunt prea monotoane, adica statice. Mai bagau si ei un avion care zboara, etc.
-nu iti mai apare pe ecran lista cu concurentii.
-cum naiba vezi recordurile pt fiecare harta, etc.??? :confused:
-nu e la fel de realist ca si PORSCHE, de ce au renuntat la trendul asta spre simulator?  :confused:

Pro:
-oricum imi place

#13
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.500
  • Înscris: 04.01.2002
Antaris....aia nu e reluare BAI OMUEL BA! aia e ceva real time......  si faza cu stricaciunile masinii...panaacuma parca faceai gura cand auzeai de damage la masini...apropo..el exista foarte pronuntat fiule, daca dai detaliu maxim al masinii si daca conduci pe CAMPIONATE..acolo se beleste masina...chiar bine.... dar cum tu prin a jcua un joc intelegi a juca k aranutu` cateva trasee la single race impotriva unui oponent........ nu poti gusta din plin acest joc...... FAC PARIU PE 1000$$$$ ca nu esti in stare sa joci cinstit jocu asta, sa aduni puncte sa iti deschizi traseele..cred ca deja ti-ai si tras parolele de pe net..in caz ca exista..... sorry man..dar nu poti avea marea pretentie ca ai jucat NFS...si daca asa faci la toate jocurile.....

#14
sad

sad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 189
  • Înscris: 23.07.2002
Off topic: Bai Menilor, voi va "iubiti" tare de tot.

Aveti dreptate amandoi.
Asa este, se indoaie tabla, da asta nu afecteaza cum merge masina. E doar estetic.!!!

In PORSCHE dac' o buleai, tragea stanga, tragea dreapta, ieseau scantei din asfalt, etc. Plus ca nu poti sa o repari, ca nu ai ce sa repari.
Plus ca in PORSCHE iti cumparai un carburator beton, iti puneai inca o v[u/a]lva (sa ai 20) etc. Super!!!

Oricum imi place! Si nu prea o sa ma joc PORSCHE [adica deloc], ca nu mai am de ce. Am toate masinile, stiu toate circuitele cu ochii inchisi, ma plictiseste.

Apropos' Cand mai ma apuca cheful stiti ca joc NFS1?  :yeah baby
Am eu o melancolie pt jocul asta. Cu Ferrari Testarosa, si cu cutie manuala. :degetele:  :cya:

#15
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.434
  • Înscris: 28.11.2001
Oricum una peste alta, nfs 6 este un joc de rahat. Nu arata a joc pentru anul 2002. Nu merita sa stai sa il joci de la un capat la altul, normal ca iti bagi parole sa vezi toate masinile, dupa care te mai joci doua zille si il arunci in raft. Atat de bun este acest joc.


Fubar Over

#16
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Mesaje: 9.062
  • Înscris: 26.11.2001
Deci de 4 zile, de cand il am, il joc eu cat si un prieten fara intrerupere.
Este excelent pentru senzatia de viteza si pentru comportamentul masinii, jocul iti da voie sa te concentrezi efectiv pe cursa, sa fii un pilot bun, sa nu te preocupe defectiunile, oricum daca te busesti sau agati scade viteza dramatic.

De ieri pot juca chiar si cu volan, iar in cazul asta nu pot sa va descriu senzatia cand se conduce din masina, incredibil, faci record dupa record pe tur, derapajele sunt altfel, controlate, etc.

Daca se folosesc si padelele pentru viteze reusesti sa accelerezi mai tare decat toti concurentii si sa faci reprize fulminante.

O sa va tin la curent cu ce mai vad.

Greets,
Speedo

#17
Antaris

Antaris

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 497
  • Înscris: 04.01.2002
La dlh.net se gaseste o arhiva care contine doua fisiere .ini care trebuiesc puse in locul celor originale.cu ele pretul masinilor si al circuitelor devine de genul 2-5 puncte in loc de 2000-80000 puncte.Pittick sper ca remarci ca nu sunt singurul care critica acest joc.In afara de grafica nu are nimic.Nfs a fost la inceput un SIMULATOR auto si asta trebuia sa si ramina.Acum a ajuns un fel de desen animat.Unde sunt recordurile pe tur pe care puteai sa le bati in versiunile anterioare?Oricum jocul este bun de jucat dar nimic mai mult.Dar vad ca un anumit pitic este preocupat numai de a arunca pastile in scopul de a irita oamenii.

#18
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.500
  • Înscris: 04.01.2002
Antaris>>ok man..vad ca cu asta degenerezi rau de tot discutia..asa ca iti raspund ca sa te lamuresc cu ceva chestii:

Citat

Dar vad ca un anumit pitic este preocupat numai de a arunca pastile in scopul de a irita oamenii.

te deranjeaza ca sunt pitic mai? da ma sunt pitic..un utare in gura, incapatanat, rocker, nebun, deplasat, tampit..zi-mi cum vrei..nici in pix nu ma doare de cum ma considerati.....mai ales acuam cand vad ca a-ti exprima liber opinia a devenit op crima..mai ales daca nu gandesti ca majoritatea......ce dracu ma? unde ajungem? la balamuc? sa sew duca altii..nu io.... :P  :P  :D  :D  :D


Ce ma doare pa mine ca nu va place voua jocu? Foarte bine..sa nu va placa..e dreptul vostru....dar ce au unii oameni (Antaris) cu mine? Stima omule! :cya:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate