Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Caut club de fotbal.

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
dragosh45

dragosh45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2009
Salut, sper ca am postat unde trebuie. Caut ceva indrumari in legatura cu fotbalul.Am 17 ani am mai jucat de la 5 la 7 ani in Craiova la scoala de fotbal gica popescu si de la 7 la 13 la dinamo in Bucuresti la grupa 94 (m-am lasat datorita unei accidentari de 5 luni) ....am mai jucat cu prietenii pe sinteticuri rar pe teren mare.....pana acuma   .  Vreau sa ma reapuc de fotbal fiindca imi place foarte mult sa joc .

Stitii cumva vreun club de fotbal sau centru de juniori care m-ar putea primii avand in vedere varsta inaintata ? orice sfat e bun. am sunat la mai multe cluburi... aprox 3 defapt :D aceeasi concluzie "prea tarziu":(. daca e nevoie pot sa platesc orice taxa... lunara sau cum o fi numai sa joc.


Alte info: - 1,83 m. 75 de kg
              - am facut 2 ani de sala am o conditie fizica bunicica
              - stangaci  :D
Contact: [email protected]
multumesc anticipat.

Edited by dragosh45, 12 December 2011 - 17:48.


#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Incearca la cluburi mai mici. Plus de asta, schimba-ti id-ul, eu unul nu as avea rabdare sa scriu o asemenea adresa.

#3
dragosh45

dragosh45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2009
cum ar fi ?ar fi foarte fololsitoare o adresa un numar. pai poti sa folosesti copy paste nu trebuie  neaparat sa scrii :D

#4
anapoiana

anapoiana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 25.01.2010
incearca la yuventus colentina,sunt mai seriosi decat alti mici .

#5
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004
In primul rand invata sa scrii corect, sa citesti, ca sa te respecte lumea.
In al doilea rand e prea tarziu.

#6
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 13.06.2011
De ce ziceti ca e prea tarziu?Cautati pe google fotbalisti care au inceput sa joace tarziu fotbal,ca si EL

#7
MosNicolae

MosNicolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 21.11.2011
Teoretic nu te poate împiedica nimenea să participi la vreo probă, parcă înainte se țineau probe, era o perioadă (preselecție), asta fiind varianta moca.
Pe urmă: Ce îmi este G.P., ce îmi este Dinamo, tot prostia aia, la G.P. cred că poți și tu confirma că majoritatea nu au a mai mică legătură cu fotbalul, stau pe acolo să aibe vreo activitate, să fie familie mulțumită, ăla nu este club sportiv, este o baza unde să îți treacă timpul, dar de făcut ceva, de plecat pe urmă undeva = NU.
Încearcă pe forumurile sportive, la vreo echipă județeana.

Edited by MosNicolae, 12 December 2011 - 18:23.


#8
dragosh45

dragosh45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2009
v3lsatys nu cred ca am scris asa incorect ca sa nu intelegi tu , am scris intr-un timp scurt, si faptul ca e prea tarziu o stiu deja . nu vreau sa intru in polemica cu tine vruiam doar un sfat.


mersi pentru sfaturi o sa ma interesez . astept in continuare opinii.


#9
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004
Inteleg prietene ce iti doresti dar trebuie sa intelegi ca nu suntem in america unde daca faci sport este de ajuns la orice scoala ai merge.Nu, la noi in Romanica se procedeaza altfel: inveti, faci 12 clase, apoi faci o facultate, mai faci si un master si o tai in alta tara ! Asta e sistemu nostru, nu fotbal direct ca te faci de ras cand o sa-ti dea interviu la televizor dupa meci, vezi cazul Hagi.

Edited by v3lsatis, 13 December 2011 - 10:36.


#10
dragosh45

dragosh45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2009

View Postv3lsatis, on 13th December 2011, 10:35, said:

Inteleg prietene ce iti doresti dar trebuie sa intelegi ca nu suntem in america unde daca faci sport este de ajuns la orice scoala ai merge.Nu, la noi in Romanica se procedeaza altfel: inveti, faci 12 clase, apoi faci o facultate, mai faci si un master si o tai in alta tara ! Asta e sistemu nostru, nu fotbal direct ca te faci de ras cand o sa-ti dea interviu la televizor dupa meci, vezi cazul Hagi.

nu-ti face tu griji stiu si eu foarte bine ! toti stam bine cu teoria practica ne omoara ;) . stau binisor si pe plan scolar da nu asta e subiectul topicului deci te rog sa te rezumi la el. :OK: . si sa sti ca Hagi cum-necum a facut facultatea de stiinte economice din Craiova nu e un exemplu intocmai adecvat.

#11
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 13.06.2011
"Sa fie bine sa nu fie rau'  :naughty: O stii pe asta?

#12
dragosh45

dragosh45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.07.2009

View Postteapavoua, on 15th December 2011, 21:25, said:

"Sa fie bine sa nu fie rau'  :naughty: O stii pe asta?

da boss o stiu "sa jucam bine ca sa nu jucam rau"  :naughty:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate