Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Horoscop rautacios

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#19
Allahu

Allahu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,401
  • Înscris: 30.07.2008
la zodiile complementare atractia sexuala e maxima :P

#20
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009

View Postkaruna, on 11th December 2011, 12:45, said:

Si esti cumva dezamagita?...
Cica sunt zodii complementare si, ca toate zodiile complementare, au multe in comun, dar si diferente. Carevasazica, tot ca toate zodiile complementare, se pot intelege atat de bine unul pe altul, incat le vine sa se stranga de gat...  Glumesc, desigur.

Nu sunt dezamagita, sunt oarecum uimita pentru ca am tot citit ca s-ar potrivi. Desi eu am o prietena in zodia Taur si la cat am cunoscut-o, nu cred ca as putea convietui cu o persoana ca ea.
Eu ca Scorpion, as vrea un partener tot Scorpion. :w00t:

#21
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
de preferat ar fi sa ramai singura
ce rost are sa`i chinuii pe altii

#22
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009
Eu cred ca unii vor sa fie chinuiti de un Scorpion. :w00t:

#23
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
intodeauna e bine sa ai langa tine un spray de goange

#24
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009
Desigur, poate barbatul vrea si penetrare anala.

#25
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
nu stiam ca scorpionul are un apetit exacerbat pentru sexul anal
se noteaza

#26
karuna

karuna

    landeza zburatoare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,204
  • Înscris: 07.08.2009

View Postdeeaa1989, on 11th December 2011, 14:47, said:

Nu sunt dezamagita, sunt oarecum uimita pentru ca am tot citit ca s-ar potrivi.

Desi eu am o prietena in zodia Taur si la cat am cunoscut-o, nu cred ca as putea convietui cu o persoana ca ea.


Eu ca Scorpion, as vrea un partener tot Scorpion. :w00t:

Mey, interpretari sunt fel de fel; nu cred ca merita sa fie luata vreuna prea mult in serios. Bineinteles ca e amuzant sa verifici si cu horoscopul relatiile pe care le ai, dar numai si numai dupa ce sunt cumva concretizate, si nu inainte :D, nu de alta, dar zic eu ca e cam riscant sa te iei dupa cum stiu altii, decat dupa cum simti tu. :rolleyes:


Pai sigur esti prietena cu ea?....


Cred ca mai gasesti inca pe la chioscurile de ziare din aia bagati in rasina... :)

#27
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009

View Postkaruna, on 11th December 2011, 19:56, said:

Mey, interpretari sunt fel de fel; nu cred ca merita sa fie luata vreuna prea mult in serios. Bineinteles ca e amuzant sa verifici si cu horoscopul relatiile pe care le ai, dar numai si numai dupa ce sunt cumva concretizate, si nu inainte :D, nu de alta, dar zic eu ca e cam riscant sa te iei dupa cum stiu altii, decat dupa cum simti tu. :rolleyes:
Categoric nu o sa-mi aleg un partener dupa cum ma sfatuiesc astrele. :lol:

View Postkaruna, on 11th December 2011, 19:56, said:

Pai sigur esti prietena cu ea?....
Daca nu as putea convietui cu ea, nu inseamna ca nu putem fi prietene.

View Postkaruna, on 11th December 2011, 19:56, said:

Cred ca mai gasesti inca pe la chioscurile de ziare din aia bagati in rasina... :)
Nu comentez, ca-si noteaza Cutzu. :w00t:

#28
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009

View Poste_bulu, on 9th December 2011, 14:48, said:

Sau nu le vedeti.

sa ni le vada altii, macar noi sa ne sustinem. :D

View Postwhite_swan, on 9th December 2011, 17:18, said:

aha deci unele au o scuza...zodia! dar celelalte? :rolleyes:

celelalte sunt rentieri sau agenti matrimoniali.

#29
red-rose

red-rose

    calzado, oro y chocolate

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,567
  • Înscris: 05.02.2010
"Sagetatorul este un inconstient optimist, a carui specialitate este datul cu bata in balta:"
perfect adevarat :D

#30
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

View Postyasmi, on 9th December 2011, 14:10, said:

da, da, pina si cel mai rautacios horoscop , nu poate desfiinta balantele.
nu ne pot gasi defecte naspa, asta e !!  :thumbup:

Ba da....nu ma provoca.... :coolspeak: :nonobad:

Edited by NASTYPRIMUL, 12 December 2011 - 19:38.


#31
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
Mie mi s-a parut ca cel care l-a facut a fost mai indulgent cu noi decit cu alte zodii.
La altii suna mai rau  sau....vad eu doar cele mai putin grave. :D

@ zi, zi, daca o nimeresti si o faci cu umor, o sa recunosc....intr-o mie de ani...

#32
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Eu sunt ala....Sagetatorii sunt cei mai tari :P

#33
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
ziua ta e chiar azi, in 13 ?

vezi ca-ti pun horoscopul zilei imediat, sa te vezi cit esti de breaz.

#34
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011
Ceea ce scrie in horoscopul rautacios al lui yasmi este lauda pentru mine, in realitate ma bucur de multe planete care au fost cu mine la nastere, de cei 7 de 1 si restul diagramei numerologice facuta ...pentru o scorpie ca mine.
Nu deochi, ma deochiam, dar m-am tratat. Incerc sa nu-mi urasc dusmanii, de fapt incerc sa-i iubesc, cu toata greutatea. Dupa mult exercitiu, ma descurc...
Sint multumit de "calitatile" si defectele mele cizelate putin.

#35
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postyasmi, on 13th December 2011, 09:38, said:

ziua ta e chiar azi, in 13 ?

vezi ca-ti pun horoscopul zilei imediat, sa te vezi cit esti de breaz.
Unde-i horoscopul??? :huh:

Si da, sunt nascut pe 13 decembrie.

#36
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
imediat vine, ti l-am mai trimis cred, parca l-ai aprobat .

13 Decembrie

Sagetator - Ziua meseriei exigente

Persoanele nascute pe data de 13 decembrie au simtul lucrurilor in perspectiva si al detaliilor. Sirguinciosi la locul de munca, ei lucreaza incet, cu grija, cu precizie - fara sa piarda din vedere scopurile lor pe termen lung.

Astfel, ei pot combina calitati de extindere sau de limitare a personalitatii lor, sporindu-si in acest fel sansele de reusita. Oricum, risca foarte mult sa ramana impotmoliti intr-o examinarea prea minutioasa a problemei pe care o trateaza, devenind prea precauti sau suspiciosi, poate chiar sa se simta cicaliti sau sa renunte, toate acestea din cauza descurajarii.

Astfel, ambitiile lor expansive pot fi un fel de povara daca li se pare ca nu exista speranta sa atinga teluri indepartate sau prea inalte pentru o perioada de timp rezonabila.  Din fericire, persoanele nascute pe 13 decembrie sunt de obicei de cursa lunga.

Desi s-ar putea sa treaca prin momente de descurajare, chiar de depresie pentru putin timp, ei recunosc ca nimic din ceea ce este cu adevarat valoros nu poate fi realizat peste noapte. De fapt, ei sunt de obicei deosebit de suspiciosi cand vine vorba de metode mai usoare, de planuri de accelerare, de scheme de imbogatire grabnica si altele asemenea.

Si totusi, desi dispretuiesc superficialitatea, pot avea probleme in a ajunge la ceea ce e mai profund in ei. Uneori, prinsi in plasa complicatiilor profesionale personale, s-ar putea sa duca lipsa de spatiul necesar pentru a putea respira pentru a merge mai departe si a gasi intelesul vietii lor.

Nativii zilei de 13 decembrie sunt niste psihologi aparte, fascinati de motivatiile puternice ale membrilor familiei, ale prietenilor si colegilor. Adesea afiseaza un fin simt al ironiei in legatura cu conditia umana (inclusiv propriile lor greseli si slabiciuni) si pot vedea prin fatadele personalitatii si prin mecanismele de aparare de toate tipurile.

Se pot vedea pe ei insisi ca detectivi in marele mister al vietii. Altii s-ar putea sa nu aprecieze intotdeauna perceptivitatea lor si intr-adevar cei nascuti in 13 decembrie trebuie sa invete sa respecte caracterul privat retragandu-si din cand in cand antenele. Pentru cei nascuti la aceasta data, talentele pentru meserii sunt mai rar exprimate in realizarea efectiva de obiecte fizice si mai des in conceperea, planificarea si executia cu gratie a proiectelor.

Persoanele nascute pe 13 decembrie pot avea un mare succes atata vreme cat nu trateaza mijloacele ca scopuri in sine. Cei nascuti in data de 13 decembrie pot da dovada de unele tendinte trecatoare si particularitati personale care stau in calea muncii lor si le creeaza dificultati in relatiile interpersonale si de familie.

Ei sunt mai in largul lor atunci cand isi permit sa faca ocazional un compromis de dragul armoniei si astfel sa usureze putin lucrurile pentru cei cu care lucreaza sau traiesc. Mai presus de toate trebuie sa evite sa ii enerveze pe cei din jur printr-o atitudine prea mofturoasa sau exigenta.

SFATURI: Nu te lasa prins in capcana propriilor tale lucrari. Exista un punct in care prea multa finisare devine pura uzura. Fii mai permisiv si cu slabiciunile celorlalti. Nu esti singurul care solicita libertate.

PUNCTE FORTE:
Atent
Perceptiv
Meditativ

PUNCTE SLABE:
Deranjant
Iritat
Mofturos

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate