Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 

Horoscop rautacios

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

View PostSecuristu, on 14th December 2011, 10:33, said:

Unde-i horoscopul??? :huh:

Si da, sunt nascut pe 13 decembrie.
La multi ani mosule. :coolspeak:

#38
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
De ce v-ati oprit? :confuzzled:

#39
p1293

p1293

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 21.04.2012
Cateva chestii care mi-au atras atentia, sagetator fiind si interactionand frecvent si pe toate planurile cu alti sagetatori.

1.crede ca stie tot, de aia isi petrece viata incercand sa ii educe pe ceilalati
1. Corect. La mine, cel putin, este definitoriu. Incerc sa ma autoeduc in privinta asta, dar imi iese mai greu decat atunci cand incerc cu altii...

2.la un centimetru sub privirea vesnic vesela zace o megatona de furie reprimata. Este cel mai bun ucigas din zodiac.
2. Corect de asemenea. Si am intalnit multi sagetatori asa. Cu toate ca se zice ca sunt ...outgoing si optimisti, mie sagetatorii imi par pe dos. Sau hai sa fiu mai explicita. Par foarte des asa cand sunt intr-un grup, dar ajunsi acasa, cu gandurile si realitatea proprie, devin napaditi de astea doua din urma.

3.O sa alerge dupa orice ii incanta la un moment dat
3. Poate vorbeste orgoliul sagetatoresc din mine, dar zau ca nu ma simt. Si nu e caz particular. Stiu considerabil de multi sagetatori care sunt cei mai iubitorio-devotato-dependenti oameni pe care ii cunosc. Si nu sa zici ca e partea fireasca a fiecarei fiinte umane. Nu! Vorbesc aici de sagetatori veritabili, cu  un extraordinar simt al umorului, carora le place sa calatoreasca si care iubesc pana la epuizare, fara sa alerge dupa cine ii incanta la un moment dat (nu mai mult decat un om normal, fireste).

4. daca te certi, o sa iti serveasca o predica de-o sa iti dea sangele pe urechi. Daca incerci sa iti argumentezi punctul de vedere, nu o sa ia cu cine, ca deja au intins-o
4. Iar nu sunt de acord. Cu ultima secventa, ca sa fiu mai precisa. Cand te certi cu un sagetator, este foarte probabil ca atunci cand pierde teren si simte asta, sa urle si sa se nervozeze ca un orgolios, egoist ce e. Dar nu fuge de asta. Cearta intre doi sagetatori, de exemplu, este un eveniment la care nu ar trebui sa asiste nimeni, niciodata. In primul rand pentru ca nu exista un castigator, 2 - atenteaza la integritatea celor prezenti si 3 - maine or sa fie cei mai buni prieteni daca asa le vine peste noapte.

Sunt curioasa ce chestii de genul asta ati remarcat voi.

Edited by p1293, 21 April 2012 - 12:12.


#40
sqzme

sqzme

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 22.03.2013
Looooll. Citeam la gemeni, si scria ca ii place sa ia obiectele prietenilor... Azi am luat doua brelocuri....Mi-am  pus mainile in cap...Fuckkkk .Maine le dau inapoi:)))

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate