Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Ocoliti NorAuto Service

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Pacat, am ramas la mana service-urilor de cartier.. Macar Norauto avea returi clare pe lista

#20
marcone

marcone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 947
  • Înscris: 21.03.2004
Au avut lichidare de stoc toata vara, chiar i-am intrebat daca nu cumva inchid pravalia.
Pacat ca nu mai exista magazinul fizic acum trebuie sa apelezi la online pentru un simplu spray sau bec.

Edited by marcone, 08 October 2019 - 13:33.


#21
aka_razvan

aka_razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 10.12.2008
In afara de lichid de parbriz, raclete, spray de curatat frane si alte nimicuri de-astea, altceva nu cumparam de la ei.
Toate piesele erau de calitate proasta, China sau Asam in general...de aia si preturile erau mici.
Mecanicii...am avut o singura experienta cu ei, un banal reglaj de faruri pe aparat. Praf si pulbere...niste kinderi care aveau glume de autobaza intre ei de fata cu clientii.
Un banal schimb de ulei si filtre era tarifat mai scump ca la reprezentanta.

#22
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Aveau si produse bune la preturi mici : becuri Philips (cu 20-30% mai ieftine decat la emag , epiesa , autokarma) , unele oferte la anvelope Dunlop ,Goodyear + schimb gratuit, tot felul de covorase auto (cam toata gama -ieftine sau scumpe) .
40-50% din gama erau produse de marca , multe cu preturi mai mici decat la concurenti.

Schimbul ulei + filtru ulei (uleiul si filtrul meu) pentru un monovolum 2010 a costat 59 lei + bonus verificare roti , placute frana ,lichide , etc. Aveau si pachete cu uleiul si filtrul lor : Elf + filtru + manopera - 139 lei ; Mobil + filtru + manoperat -169 lei ; Castrol Edge + filtru + manopera =219 lei (10W40 si 5W30 ) .
La o achizitie , cei de la autokarma mi-au gresit filtrul si a trebuit la un moment dat sa cumpar de la ei . Am platit pentru unul Mann cu 5 lei in plus fata de Autokarma (care au preturi de dumping) .Despre ce preturi mai mari ca in reprezentanta vorbesti ?

Pentru mine au fost super ok,erau aproape,aveau preturi mici pentru B , imi dadeau factura ,imi puneau stampila in carnetul de service , aveam un istoric al masinii fara sa ma jefuiasca reprezentantele.

Pe google aveau 2200 de recenzii respectiv 700 recenzii pentru Militari iar media e de aprox. 4 stele din 5.Putine firme mai apropie 4 stele dupa 2.000 de recenzii.

Edited by polizei, 09 October 2019 - 19:18.


#23
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Nu-i mai plange, s-au dus. Apare in primavara ceva nou, am inteles ca sunt Olandezi, sa vedem!

#24
curentalternativ

curentalternativ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,163
  • Înscris: 09.02.2008
Aveau scule ieftine,redresoare...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate