Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

Long Beach Resort & Spa 5 sau Eftalia Aqua Resort 5*

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
Ma intereseaza mai mult agrementul gen aquapark, animatie....avem copii in grup si trebe si ei sa se distreze,ca la mancare stau bine ambele,eu parca vad ca Long beach are mai multe facilitati dar eftalia bate la aquapark,voi cum a-ti alege?

#2
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008

View PostRamboX, on 9th November 2011, 22:59, said:

Ma intereseaza mai mult agrementul gen aquapark, animatie....avem copii in grup si trebe si ei sa se distreze,ca la mancare stau bine ambele,eu parca vad ca Long beach are mai multe facilitati dar eftalia bate la aquapark,voi cum a-ti alege?


Dintre acestea doua alege Eftalia Aqua Resort.

#3
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
Ambele sunt cam la acelasi pret dar mi se pare mie sau Eftalia e prea mare saracie de umbra,nu tu palmieri...in plin camp.

#4
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Long Beach pentru facilitati si pentru faptul ca este chiar vis-a vis de delfinariul Sealanya

#5
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
nici eftalia si nici long bici, nu mi-as face vacanta pe marginea unei sosele nici daca ar fi moca

#6
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006

View Postrottweiler2007, on 10th November 2011, 11:48, said:

nici eftalia si nici long bici, nu mi-as face vacanta pe marginea unei sosele nici daca ar fi moca
rott ce treaba ai cu soseaua?ai pasaj pana la plaja....tobogane, animatie...eu la Finike anul trecut nici n-am stiut 7 zile ca e sosea prin fata hotelului.

#7
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostRamboX, on 10th November 2011, 19:27, said:

rott ce treaba ai cu soseaua?ai pasaj pana la plaja....tobogane, animatie...eu la Finike anul trecut nici n-am stiut 7 zile ca e sosea prin fata hotelului.

eu am raspuns întrebarii topicului dpmdv, cum să merg în vacanță și să stau  în țarc? hotel cu tobogane există și la otopeni, nu e nevoie să merg 1400 km pînă în ”analia”, păi dacă vreau musai să merg în Alanya, păi mă duc în Alanya oraș, îmi iau hotel Grand Okan sau na Kleopatra Beach cu olinclusiv  și-s în oraș, am super plaja, am doua parcuri cu tobogane(nu bag mîna-n foc că-s două, dar unul e soto), seara ies și mă plimb prin oraș, fac parapantă sau microlight, altceva, de ce să stau pe marginea unei șosele ca la eftalia sau ca la long bici? ca să stau la piscina și să numar tirurile care trec înspre siria? pt ca ai remarcat corect, ambele resorturi sînt chelioase, măcar la presa aveai piscina între blocuri, nu vedeai șoseaua și fiind un hotel vechi avea și palmieri și flori etc.

Edited by rottweiler2007, 10 November 2011 - 20:07.


#8
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
Uiti de faptul ca eu merg cu masina si  ma plimb in fiecare zi prin zona,anul asta la Finike am fost la Demre la biserica Noel Baba apoi la Kekova in port  cu vaporasul la underground city,alta zi la Kemer,alta in oras la Finike,zona Alanya are destule atractii...
Intra in discutie si Sunrise Beach din Side  cat si Sherwood Dreams din Antalya,oferta este mare voi ce ati alege intre astea 2?

#9
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,078
  • Înscris: 19.11.2008
Intrebare .. daca tot te plimbi asa mult de ce ai lua un hotel /resort cu all inclusive ?

#10
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006

View Postadi_ab, on 11th November 2011, 15:11, said:

Intrebare .. daca tot te plimbi asa mult de ce ai lua un hotel /resort cu all inclusive ?
ca dupa amiaza sa ma relaxez la o piscina  cu nenumarate beri in fata,merge?

#11
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
Am ramas pe Sunrise Park Resort incepand cu 25 aug, 7 nopti.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate