Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 

laptop MSI CR 630

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
no-limit

no-limit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 12.12.2007
Al meu are jack-ul defect...se aude doar o boxa, cealalta paraie, incercat si cu 2 boxe mici si pe sistem, rezultatul e acelasi. Am instalat si driverele de la realteak...aceeasi poveste...deci jackul e broken. L-as duce in service fiindca e destul de scumpa o inlocuire de mufa jack din cate am vazut, aveti idee cam cat ar dura?Mi-l plimba pe vapor pana nush unde sau am sansa sa mi-l repare tot in oras intr-un timp rapid? In cartea de service nu scrie niciun service...am doar atasat bonul fiscal de la real, cateva stickere de garantie si atat. Mai am o posibilitate, sa scot sunetul pe mufa de la microfon din realteak audio manager, dar driverele de la realteak se aud ca niste pocnitori pe boxele laptopului de aceea le prefer pe cele generice din windows 8, doar ca cele generice nu imi permit sa scot audio pe jackul microfonului.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate