Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 

Sports Tracker Ciclism

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Sports Tracker Ciclism (7 member(s) have cast votes)

Care aplicatie este mai buna?

  1. Endomondo (2 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

  2. Sports Tracker (5 votes [71.43%])

    Percentage of vote: 71.43%

Vote Guests cannot vote

#1
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,125
  • Înscris: 27.03.2007
De vreo 3 ani si ceva de cand am devenit conducator auto mi-am cam neglijat bicicleta si as vrea sa ma reapuc mai ales ca am pus si un pic de burta. Am pedalat foarte mult inainte, faceam zeci de kilometri pe zi atat din placere cat si datorita faptului ca aveam o conditie fizica foarte buna.

Vreau sa ma apuc destul de "in forta", fiindca inca am un corp destul de puternic si am mai si facut inot in perioada asta, deci nu sunt cu conditia fizica chiar la pamant si nu cred ca voi avea dificultati.

Doresc sa ma tin de treaba si sa imi monitorizez sesiunile de ciclism cu ajutorul telefonului mobil. Am telefonul Nokia 5800 cu GPS si abonament de internet.

Apelez la voi poate stiti care aplicatie ar fi mai buna, deoarece oscilez intre doua. Le foloseste cineva? Aveti idee care este mai buna, mai precisa, etc.?
Trebuie neaparat internetul sa fie conectat? Sau merge doar cu GPS-ul prin inregistrarea coordonatelor, iar la conectarea internetului sa fie afisat si traseul pe harta?

Endomondo Vs. Sports Tracker

:bicycle:

#2
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,715
  • Înscris: 11.01.2005
Eu folosesc RunKeeper, insa nu stiu daca exista varianta Symbian.

#3
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Folosesc Sports Tracker cand alerg, e perfect(ce-i drept, nu am folosit endomondo).

#4
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,125
  • Înscris: 27.03.2007
RunKeeper se pare ca nu este disponibil si pentru Symbian.

Endomondo mi se pare ca are o interfata mai frumoasa si ii mai usor de utilizat, dar Sports Tracker are acele grafice statistice ceva mai complexe.

Mai astept pareri!

#5
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,125
  • Înscris: 27.03.2007
Astazi am facut aproximativ 32km cu endomondo si s-a comportat foarte bine. Imi place interfata foarte prietenoasa. Aplicatia pe mobil nu este atat de detaliata ca si Sports Tracker, dar nici nu prea conteaza. Trimite datele pe internet si vizualizez statisticile seara cand ajung acasa, pe site totul fiind foarte detaliat.

#6
epuru

epuru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,125
  • Înscris: 27.03.2007
Endomondo se comporta foarte bine, nici nu cred ca o sa mai testez Sports Tracker. Un exemplu de 28 de km din seara asta.
http://www.endomondo...rkouts/23596968

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate