Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 

gps pt android

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1
miu_dani3

miu_dani3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 25.09.2010
Ce soft gps imi puteti recomanda pt samsung galaxy mini , tinand cont ca nu am internet pe el?

#2
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
igo
sygic

#3
RaulX8

RaulX8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 30.08.2011
iGo My Way

#4
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
igo e slab

#5
ionutzm05

ionutzm05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 23.06.2009
iGo My Way. De departe cel mai bun daca nu dispui de internet. Daca ai avea Internet ti-as recomanda Google Navigation, care mie imi place foarte mult ca interfata si au cele mai bune harti. Trebuie sa gasesc o metoda sa stochez hartile in telefon fara sa mai aiba nevoie de conexiune la internet :D.

#6
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,846
  • Înscris: 31.10.2010
igo... iti poti lua harta Romaniei de pe net si o pui pe telefon :). Sau orice alta harta si nu ai nevoie de internet pe mobil :notangel:

#7
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008

 rasistu, on 7th September 2011, 19:44, said:

igo e slab
Si care e mai bun? Sau celelalte sint foarte slabe?

#8
reventon

reventon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 19.12.2008
recomand iGO

#9
Drag0n_X

Drag0n_X

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,761
  • Înscris: 17.04.2007
iGO nu e slab deloc. si e cam cel mai ok daca nu ai internet.

#10
mariusleu

mariusleu

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 369
  • Înscris: 07.06.2011
iGo My Way, l-am pus si eu tot pe galaxy mini, merge excelent si am si voce romana ;))

#11
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
am si igo si sygic.

la igo este meniul foarte slab. adica nu ai mare lucru. vocea este in suturi, nu vorbeste fluent.

sygic are harta mult mai misto iar meniul este plin de alte chestii. vocea este normala.
eu am mers la pas prin bucuresti cu sygic si imi arata si cladirile 3D. ca sa nu mai spun ca imi folosea si busola sa mi se invarta harta in functie de cum tin telefonul. puteam sa il tin si pe diagonala, drumul aparut pe harta era paralel cu drumul pe care mergeam.la 1:10 se vede compasul. uitati-va la toata prezentarea, e ca in realitate

Edited by rasistu, 08 September 2011 - 05:20.


#12
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
recomand si eu sygic. harti bune - cel putin pe unde am fost eu.

#13
miu_dani3

miu_dani3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 25.09.2010
si de unde pot sa iau igo? sau cineva sa imi instaleze

#14
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008

 ionutzm05, on 7th September 2011, 20:50, said:

Google Navigation, care mie imi place foarte mult ca interfata si au cele mai bune harti. Trebuie sa gasesc o metoda sa stochez hartile in telefon fara sa mai aiba nevoie de conexiune la internet :D.
Acum vreo doua saptamani, cand am facut ultima proba, ca sa ma duca din A in B imi facuse traseul prin C - A, B si C fiind varfurile unui triunghi...    :nonobad:

Va fi bun cand va sti sa calculeze trasee, pana atunci degeaba are harti bune daca ma duce de la Bucuresti la Ploiesti via Targoviste.

#15
mr_alexino

mr_alexino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,090
  • Înscris: 20.09.2009
am un optimus black..de unde pot lua igo my way sau sigic cu harta romaniei?? am cautat pe net dar multe link-uri erau expirate :(

#16
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
de pe android market :)

cauta pe google si o sa gasesti. ex: "sygic apk"

#17
alexandrruu

alexandrruu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 13.12.2007

 Barboso, on 12th September 2011, 03:18, said:

Acum vreo doua saptamani, cand am facut ultima proba, ca sa ma duca din A in B imi facuse traseul prin C - A, B si C fiind varfurile unui triunghi...    :nonobad:

Va fi bun cand va sti sa calculeze trasee, pana atunci degeaba are harti bune daca ma duce de la Bucuresti la Ploiesti via Targoviste.


   Nu ai stiut ce setari sa dai probabil. Pe mine m-a scos din Sofia dupa 30 minute in care iGo ma invartea in cerc. Si in Constanta mi-a facut faza asta odata iGo-ul (invartit in cerc). In Bucuresti daca traseul trece prin Pasajul Marasesti iGo-ul te pune sa il ocolesti pentru ca il vede inchis. Pe Google Maps vad Pasajul Basarab de a doua zi dupa ce a fost deschis. Treaba este ca Google Maps are nevoie de internet pentru a functiona, sunt 2 principii diferite.

#18
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008
Stiu ca-i trebuie internet, oricum tin internetul activ permanent, nu-i asta problema.
Prea multe setari de facut la el n-am gasit...
Da-i tu o simulare, te rog, de la Ilioara (str Firidei, sa zicem, sau Fuiorului) la Aparatorii Patriei (intersectia Berceni cu Turnu Magurele), si spune-mi si mie ce traseu iti face !


P.S.   De fapt Google Maps poate lucra si offline, cu hartile in cache.
Asa cum ziceam, eu am telefonul online permanent, asa ca n-are nici o importanta asta.

Edited by Barboso, 18 September 2011 - 21:18.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate