Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?
 Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina
 Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 

Nu stiu unde sa-mi fac majoratul !

- - - - -
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#73
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003
Mie imi vin in cap 2 idei pentru tine:
1) Ar fi perfect daca ai mai avea pe cineva in grup cu data nasterii apropiata de a ta. Ati putea petrece impreuna la ~ jumatate din costuri.
2) Daca punctul 1 nu se poate sau nu iti place, singura solutie e sa-i scoti pe toti la o terasa/pub si aia e. Daca iti doresti sa petreci alaturi de ei s-ar putea sa fie cea mai buna varianta, dar daca vrei sa fii in centrul atentiei o sa fii dezamagita.

Eu mi-am facut majoratul in 2006 intr-un pub/club impreuna cu un prieten nascut la o data apropiata. Am iesit pe la 1600 RON de caciula si nu am platit inchirierea localului ci doar consumatia si mancarea. Oricum, asteapta-te sa iti fie umflata bine de tot nota de plata.

PS: Ideea cu vila am avut-o si eu (sa inchiriez). Nu vad totusi cine ar fi dispus sa inchirieze o casa pseudo-mobilata doar pentru petreceri. Scandaluri cu vecini, politie, mobila distrusa. Nu cred ca merita.

Edited by figo1988, 02 July 2011 - 10:25.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate