Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.

Sfat achiziție motor pe benz...
 Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS
 Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI
 Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?
 

Nu stiu unde sa-mi fac majoratul !

- - - - -
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#1
MissShelly

MissShelly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.06.2011
Am o mare problema  in 2 saptamani este majoratul meu  :thumbup: toate bune si frumoase doar ca ... NICI PANA ACUM NU AM CONCRETIZAT NIMIC IN LEGATURA CU LOCALUL AND STUFF ...
Eu ma gandeam sa-l fac intr-un club , bar , o cafeanea un loc unde sa poti sa  mananci ,sa si dansezi ... sa nu fii lipit pe canapea scaun etc... sa poti sa imparti invitatii in 2, familia intr-o parte si prietenii in cealalta (cum ar fii sa fie toti uniti ... nici nu vreau sa ma gandesc)
Ce mi-a atras foarte mult atentia a fost fuchsia din herastrau dar... imi cam sare bugetul ...

Pretul pentru inchiriere este in functie de ziua aleasa:

-Sambata: 2500ron
-Vineri: 1600ron
-Luni, marti, miercuri, joi sau duminica: 950ron

Platind acesti bani, aveti tot clubul in exclusivitate si puteti veni cu bautura si mancarea de acasa.
Tot ce se comandati de la noi de pe meniu,  se plateste la jumatate!

Alte costuri optionale:

-Dj: 300ron
-Barman: 100ron
-Ospatarita: 100ron
-Animatoare/animatori: 300ron
-Catering: 20ron/persoana
-Fotograf: 300ron
-Paza: 70ron
-Fantana de ciocolata: 400ron
-Limuzina: 400ron

---------------------------------------------------------------------------------
Asta e oferta completa din fuchsia  :thumbdown:

Anyway ... sper sa ma ajutati cu niste sfaturi , am mare nevoie de ele  :peacefingers: , la majorat o sa fie cam 10 pers din familie si 10 prieteni


#2
paintx05

paintx05

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,080
  • Înscris: 26.05.2007
McDonalds.

#3
Nicolla

Nicolla

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 24.05.2007

 MissShelly, on 22nd June 2011, 20:03, said:

Anyway ... sper sa ma ajutati cu niste sfaturi , am mare nevoie de ele  :peacefingers: , la majorat o sa fie cam 10 pers din familie si 10 prieteni

Eu zic sa lucrezi la partea asta. Petreci cu familia acasa si cu prietenii in oras, reteta 10+10 e nasoala - ei se plictisesc, va spioneaza si va barfesc, voi nu puteti sa faceti nimic de ochii lor. :P

#4
sydneyaus2005

sydneyaus2005

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,506
  • Înscris: 22.01.2007
Acasa in serii!  :lol:
Depinde cati bani vrei sa strici.

#5
clarity

clarity

    Tovaras

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,822
  • Înscris: 02.09.2009
Zi-le la ai tai sa-ti lase tie apartamentu / casa pentru un weekend si gata. Ei merg la munte/mare si, iti garantez, mai bine te distrezi acasa. Mai ales ca daca te faci praf nu mai trebuie decat sa te care un prieten sa dormi cu capul pe buda :lol:

#6
robyzz

robyzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 06.07.2008
Pai pentru 20 de persoane vrei sa inchiriezi un club complet si sa aiba si doua incaperi ? Nu e mai usor sa cauti un pub mai decent unde sa organizezi petrecerea ?

Plus ca nu e prea tarziu pentru inchiriat ? Eu am majoratul vineri si abea am prins locul liber acum 3 luni. (vroiam sambata dar era deja ocupat)

Edited by robyzz, 22 June 2011 - 19:12.


#7
Nicolla

Nicolla

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 24.05.2007

 clarity, on 22nd June 2011, 20:11, said:

Zi-le la ai tai sa-ti lase tie apartamentu / casa pentru un weekend si gata. Ei merg la munte/mare si, iti garantez, mai bine te distrezi acasa. Mai ales ca daca te faci praf nu mai trebuie decat sa te care un prieten sa dormi cu capul pe buda :lol:

Asa am facut si eu. :) Ce vremuri..

#8
yetiro

yetiro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,658
  • Înscris: 16.12.2008
V-ati cam ambalat in sfaturi. Nu vedeti ca este RECLAMA !!!!!

#9
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008
SPAM!

#10
george169

george169

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 09.10.2010
Ai putini invitati... fa cu familia si neamurile acasa si cu cei 10 mergi in club si mai bine te distrezi.
Eu asa am facut... acasa cu familia si cu cativa prieteni am fost in oras. Am fost la destule majorate mari, parca erau nunti, si mi se pare o prostie. Numa' iti faci obligatii... + ca eu dupa 4-5 m-am plictisit ca toate is la fel si mai ales muzica, aceasi porcarie over and over. :/

Si cel mai nasol.. am fost la niste verisoare cu neamuri f nasoale... danseaza ca fraierii intre copii si noi ne zgariam pe fata ca nu putem face nimic. Ii drept ca si erau "analizatori" de aia care numa' sa vada ce face fiecare si cu cine umbla si dupa se aseaza si barfesc. Ce sa mai.. ca la nunta! Prostie mare cu chestiile astea la noi in tara... eu daca nu ma flesneam bine, deobicei nu rezistam sa-i vad pe toti cum isi dau cu parerea despre altii. Daca bei si esti high ti se rupe de toate...  :smoke:

#11
MissShelly

MissShelly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.06.2011

 yetiro, on 22nd June 2011, 20:16, said:

V-ati cam ambalat in sfaturi. Nu vedeti ca este RECLAMA !!!!!








Nu e reclama am zis doar unde imi doream sa fac si e mult prea scump deca sami dea 100 de persoane acest club la reply m-ai bn sa se gandeasca la alte posibilitati mai ieftine ;)

 paintx05, on 22nd June 2011, 20:05, said:

McDonalds.




... Nu e tocmai in topul meu de local pentru majorat

 sydneyaus2005, on 22nd June 2011, 20:08, said:

Acasa in serii!  :lol:
Depinde cati bani vrei sa strici.



nu pot sa-l fac acasa .. nu am destul spatiu ... iar eu stau si cu bunica n-am cum s-o dau afara :))

 sydneyaus2005, on 22nd June 2011, 20:08, said:

Acasa in serii!  :lol:
Depinde cati bani vrei sa strici.


poi .. 10 mil cam asa ... :( 15 ...

 clarity, on 22nd June 2011, 20:11, said:

Zi-le la ai tai sa-ti lase tie apartamentu / casa pentru un weekend si gata. Ei merg la munte/mare si, iti garantez, mai bine te distrezi acasa. Mai ales ca daca te faci praf nu mai trebuie decat sa te care un prieten sa dormi cu capul pe buda :lol:



nu ma fac praf :D

 robyzz, on 22nd June 2011, 20:11, said:

Pai pentru 20 de persoane vrei sa inchiriezi un club complet si sa aiba si doua incaperi ? Nu e mai usor sa cauti un pub mai decent unde sa organizezi petrecerea ?

Plus ca nu e prea tarziu pentru inchiriat ? Eu am majoratul vineri si abea am prins locul liber acum 3 luni. (vroiam sambata dar era deja ocupat)



nu neaparat un club intreg .. dar mesele , canapelele etc ce-or fii sa fie aranjate  separat ..

 Owidiu, on 22nd June 2011, 20:18, said:

SPAM!


!

#12
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011

 MissShelly, on 22nd June 2011, 20:03, said:

-Animatoare/animatori: 300ron
De suma asta le poți fute?

#13
MissShelly

MissShelly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.06.2011

 Aether, on 22nd June 2011, 20:26, said:

De suma asta le poți fute?


Nu stiu ce presteaza ele/ei de atatia bani ..

 yetiro, on 22nd June 2011, 20:16, said:

V-ati cam ambalat in sfaturi. Nu vedeti ca este RECLAMA !!!!!







2500ron inchiriatu clubului +  300ronDj  + 100ronospataritza (doar nu aduce mama mancarea ...)+ catering 400 ron socoteste si u ... k sa vezi adevaraul motiv pentru kre am mentionat oferta lor .. pe timp de criza

#14
yetiro

yetiro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,658
  • Înscris: 16.12.2008

 MissShelly, on 22nd June 2011, 20:24, said:

Nu e reclama am zis doar unde imi doream sa fac si e mult prea scump deca sami dea 100 de persoane acest club la reply m-ai bn sa se gandeasca la alte posibilitati mai ieftine ;)
OK, te cred, dar daca te opreai la fraza asta:" Ce mi-a atras foarte mult atentia a fost fuchsia din herastrau dar... imi cam sare bugetul ..." era suficient. Lumea ar fi inteles si nu ti-ar fi dat 100 de reply cu acest local.
Ce urmeaza dupa, pana la linia punctata este reclama 100%.
Ca sa fi corect trebuia sa spui ce te intereseaza pe tine si ce bani esti dispus sa cheltuiesti, nu sa spui cat costa ce nu te intereseaza.
Din mesajul tau nu pot sa inteleg care este suma care iti sare bugetul: 950 RON pentru inchiriere joia, fara nici o optionala, sau 4070 RON inchiriere sambata cu limuzina, fotograf animatoare, fantana de ciocolata, barman si paza?
Deci?

#15
CBb

CBb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 02.06.2009
fa-ti fata mea majoratul acasa si lasa prostiile astea de fite. revino pe pamant. ia sa platesti tu, sa nu plateasca mami si tati, sa vezi, iti mai arde sa il faci pe undeva pe acolo?

#16
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011
Crede-mă, nu vrei să faci majoratul acasă, mai bine undeva în oraș, cu toate că sunt chitros de fel: bănetul tot se duce, măcar să rămână ceva frumos, dacă nu aveau = nu se punea problema să facă majorat.

Edited by Aether, 22 June 2011 - 19:40.


#17
Alex_GP

Alex_GP

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 23.12.2006

 Aether, on 22nd June 2011, 20:39, said:

Crede-mă, nu vrei să faci majoratul acasă, mai bine undeva în oraș,

Dezvolta putin..., sunt curios de ce?

#18
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

 Aether, on 22nd June 2011, 20:26, said:

De suma asta le poți fute?
nu, că ești minor.după majorat. :rolleyes:


on topic, Hilton,fată.să moară coțohârlele și userii de pe Sp.p-ormă vii și pui și poză.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate