Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Proces castigat impotriva dezvoltatorului imobiliar

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
Papurik

Papurik

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.10.2022
Si noua ne a fost trecut in promisiune ca imobilul se preda racordat la utilitati insa la urmatoarea pagina ma pune sa le achit taxa contorului de apa in valoare de 900 de lei...
Explicatia penibila este ca dezvoltatorul plateste 1800 de lei pe un contor de apa si este de acord sa suporte si el 900 din cei 1800 :))))
Din mizerii de genul si cu prosteli mai acopera alte cheltuieli...toti se cred profi pana apuca sa construiasca...
Am facut imediat adresa catre furnizorul de apa care mi a transmis ca 796 de lei este cel mai scump contor de apa montat in ansambluri rezidentiale cu citire la distanta...
Nu dau numele dezvoltatorului insa sper sa citeasca si sa nu aibe pretentia sa ii achit cei 900.

#56
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 22.01.2007
De ce nu dai nume? Normal ar fi sa stie toata lumea, nu sa speri ca intra el pe SP sa citeasca postul tau. :) Nu e ca si cum l-ar durea undeva.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate