Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Cateva intrebari despre hamster

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Packkie

Packkie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.04.2011
Buna ziua, as dori sa stiu cat mai multe despre hamsterul pitic deoarece am avut unul si a murit la o saptamana, doua dupa ce l'am cumparat si am crezut ca din cauza custii (era destul de mica si i'am confectionat eu una din bidoane mari de 20 L) L'am pus in cusca iar dupa cateva zile iam schimbat talasul cu unul nou special din magazin cumparat , era foarte jucaus inainte si nu avea nici o problema numa ca nu avea unde sa fuga mai mult era cam mica cusca totusi.. si vroia sa iasa apoi dupa 3-4 zile a inceput sa respire greu si repede iar ziua urmatoare lam gasit mort (mi sa parut ca doarme ) :( :deadtongue:
M'am gandit ca din cauza custii sau mancarii iam dat mere, in special fructe si legume. NU stiu de ce a murit nici acum.
  Acum am luat o cusca mult mai mare si sper ca urmatorul sa fie tot asa numai ca acum are mai multe locuri de joaca.De asta cer eu mai multe informatii despre el am citit peste tot dar , poate aveti ceva in plus.Iam luat si adapaton si mancare speciala pt ei. acum in sfarsit pot pune si rotita in cusca sper ca urmatorul sa traieasca. Aici este cusca noua pt. cei curiosi O sai mai iau o casutza speciala pt ei sa poata intra in ea si sa doarma, sa se joace. ( O sai pun casa la etajul 1 sau la parter puteti sami dati idei :))

Attached Files


Edited by Packkie, 27 April 2011 - 15:34.


#2
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Poate ca hamsterul era emo.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate