Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024
 Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 

telefonie fixa

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
numeric

numeric

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 471
  • Înscris: 22.06.2005
Domle dar nimeni nu mai este interesat de telefoanele fixe?

Poate bagati p-aci de curiozitate caracteristicile terminalelor pe care le folositi.
Nu cred ca s-a "mobilizat" toata lumea...

Numeric

#2
un_oarecare

un_oarecare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,634
  • Înscris: 01.12.2004
Eu am niste Siemens-uri cumparate la mana a doua in '90. Merg BESTIAL si acum, un sunet CRISTAL. Nu stiu astea nici macar mod TONE. Nu conteaza, oricum formez cu modemul computerului (plus toata gasca de facilitati fax/robot telefonic/servicii telefonie digitala - tot pe computer).
Am vazut receptorul cum arata pe interior, e plin de piese electronice pe o placa care se intinde pe toata lungimea receptorului. Integrat langa integrat (sau ce dracu' or fi alea).
Edit:
Alte facilitati:
- Pot sa scap de la cel putin un metru pe suprafata dura telefonele astea, n-au nici pe naiba! Sunt dintr-un plastic foarte dur.
- Zece speed dial programabile.
- Sonerie cu melodie reglabila.
Am unul pentru RomTelecom si unul pentru telefonia RDSLink.

Edited by un_oarecare, 06 September 2005 - 02:51.


#3
numeric

numeric

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 471
  • Înscris: 22.06.2005
Prietenul meu de incredere: un Vtech wireless pe 900 Mhz. Are cam de toate in afara de fax.

Al doilea prieten de incredere: o chinezarie tot pe 900 Mhz.

Nu-s ce dreq ca de la o vreme apar tot felul de bruiaje pe wireless-uri; nu apar des si se manifesta pe zone extrem de mici. Daca ma misc 10 centimetri cel mult dispare bruiajul; lungimea de unda e oricum mica la draciile astea... dar totusi...
Or fi inceput astia sa nu mai respecte canalele alocate.

Al treilea prieten de incredere (la birou): un Phillips- nu e wireless dar de asemenea robot telefonic, fax, agenda telefonica, listare apeluri etc.

Numeric

un_oarecare, on Sep 6 2005, 02:47, said:

Eu am niste Siemens-uri cumparate la mana a doua in '90. Merg BESTIAL si acum, un sunet CRISTAL. Nu stiu astea nici macar mod TONE. Nu conteaza, oricum formez cu modemul computerului (plus toata gasca de facilitati fax/robot telefonic/servicii telefonie digitala - tot pe computer).
Am vazut receptorul cum arata pe interior, e plin de piese electronice pe o placa care se intinde pe toata lungimea receptorului. Integrat langa integrat (sau ce dracu' or fi alea).
Edit:
Alte facilitati:
- Pot sa scap de la cel putin un metru pe suprafata dura telefonele astea, n-au nici pe naiba! Sunt dintr-un plastic foarte dur.
- Zece speed dial programabile.
- Sonerie cu melodie reglabila.
Am unul pentru RomTelecom si unul pentru telefonia RDSLink.

<{POST_SNAPBACK}>


Edited by numeric, 06 September 2005 - 03:04.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate