Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

The best

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
pant3ran3agra

pant3ran3agra

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 04.05.2010
Care credeti ca este cel mai bun telefon de pana acum? Banii nu sunt o problema doar ca nu stiu ce telefon sa imi cumpar. Nokia n8 sunt satul de symbianul lor, as merge pe android sau pe ios. Voi ce spuneti?
Sau sa las la o parte telefoanele si sa iau un ipad 2?
Totusi telefonul e mai compact..Nu stiu. Incredible s de la htc cum vi se pare?
Sau altul..phone 4

#2
djandrey08

djandrey08

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,150
  • Înscris: 04.03.2008
Iphone 4 sau Google Nexus S

#3
Frio99

Frio99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 15.08.2010
Nexus S este cel mai bun la ora actuala , pentru ca ai android curat si primesti update-uri primul.

#4
old_jhon

old_jhon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 17.05.2009
Google Nexus S nu mi se pare cel mai tare telefon mobil, pentru ca nu aduce nimic NOU, doar NFC care la noi ... mai are de asteptat, in rest este un Galaxy S. Eu iti recomand sa mai astepti putin pana apare LG Optimus X2(P990) sau Galaxy S II, astea aduc ceva nou, procesoare Dual Core si filmare HD 1080p, plus ca LG-ul are la baza platforma nVidia Tegra 2.

#5
Frio99

Frio99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 15.08.2010

 old_jhon, on 2nd April 2011, 14:14, said:

Google Nexus S nu mi se pare cel mai tare telefon mobil, pentru ca nu aduce nimic NOU, doar NFC care la noi ... mai are de asteptat, in rest este un Galaxy S. Eu iti recomand sa mai astepti putin pana apare LG Optimus X2(P990) sau Galaxy S II, astea aduc ceva nou, procesoare Dual Core si filmare HD 1080p, plus ca LG-ul are la baza platforma nVidia Tegra 2.

ai dreptate ca alea vin cu ceva nou..dar o sa le vezi pe la noi in toamna...adica sa mai astepti inca 5-6 luni si sa nu crezi ca vor fi la preturi bune , vor fi mai scumpe decat galaxy s acu 1 an ;)
cat despre nexus s , avand avantajus soft-ului va fi cam la fel cu ceva dual core , poate doar la jocuri astea sa se msite bine ca in rest e numai pentru statistica , nu pentru viata de zi cu zi ;)

#6
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Sa nu exageram. Galaxy S II va fi disponibil in Romania in 2-3 luni maxim iar optimus 2x chiar mai repede.

#7
old_jhon

old_jhon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 17.05.2009
LG-ul ar trebui sa apara in aprilie la pretul de aproximativ 450 euro. Cat despre Galaxy 2 nu stiu sigur, dar merita asteptarea :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate