Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....
 Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya
 Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...
 

Carte tehnica utilaj

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
2young2die

2young2die

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 137
  • Înscris: 11.04.2007
Buna ziua,

am nevoie pentru la scoala sa fac un referat despre cartea tehnica a unui utilaj (nu prea conteaza ce tip de utilaj e).

ma poate ajuta cineva cu o carte tehnica a unui utilaj, sau cateva chestii si informatii despre un utilaj ?

Daca aveti asa ceva la indemana v-as fi foarte recunoscator daca mi-ati trimite si mie, pe PM (daca e nevoie va dau emailul prin PM sa discutam)

Va multuemsc anticipat!

Editat de 2young2die, 31 martie 2011 - 09:44.


#2
rand

rand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.498
  • Înscris: 28.03.2011

View Post2young2die, on 31st March 2011, 10:43, said:

Buna ziua,

am nevoie pentru la scoala sa fac un referat despre cartea tehnica a unui utilaj (nu prea conteaza ce tip de utilaj e).

ma poate ajuta cineva cu o carte tehnica a unui utilaj, sau cateva chestii si informatii despre un utilaj ?

Daca aveti asa ceva la indemana v-as fi foarte recunoscator daca mi-ati trimite si mie, pe PM (daca e nevoie va dau emailul prin PM sa discutam)

Va multuemsc anticipat!


http://www.scribd.co...torului-de-urma    - asta e buna pt toti cei ce folosesc SPC 4-6-8.

#3
2young2die

2young2die

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 137
  • Înscris: 11.04.2007
merci mult rand!

alte documentatii imi mai poate oferi cineva?

va multumesc!

#4
cornel1111111

cornel1111111

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 137
  • Înscris: 18.11.2010

View Post2young2die, on 3rd April 2011, 11:28, said:

merci mult rand!

alte documentatii imi mai poate oferi cineva?

va multumesc!
Eu am cautat documentatie pentru o combina claas. M-a sunat un "om" si mi-a spus ca ma serveste contra sumei de 100 euro cu documentatia. OK. Dar problema era urmatoarea:documentatia era de fapt o copie xerox, si aia vai de capul ei(nu se prea intelegea). Acum , stau si ma gandesc, merita? Aduc acum ceva baieti destepti din ungaria documentetii originale, cu tot ce vrei la 100 LEI. fa si tu comparatia:)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate