Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....
 Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya
 Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...
 

film comedie

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Ionjutz

Ionjutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 05.08.2010
salut :) stiti cumva cum se numeste un film? este o comedie despre un capitan care primeste un echipaj pentru submarin :) si acesta trebuie sa castige un joc alaturi de echipaj :) ...stiu o faza din el.....au vrut sa dea afara un membru  din echipaj...iar bucatarul si-a pus in loc de papagal pe umar...un pui mort:))) iar unu din colegi i-a zis :- ai grija de el pentru ca asta e masa de deseara:))) ....daca stiti cumva cum se numeste:)



mersi

#2
mihaiovidiu82

mihaiovidiu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 14.01.2010

View PostIonjutz, on 19th March 2011, 20:49, said:

salut :) stiti cumva cum se numeste un film? este o comedie despre un capitan care primeste un echipaj pentru submarin :) si acesta trebuie sa castige un joc alaturi de echipaj :) ...stiu o faza din el.....au vrut sa dea afara un membru  din echipaj...iar bucatarul si-a pus in loc de papagal pe umar...un pui mort:))) iar unu din colegi i-a zis :- ai grija de el pentru ca asta e masa de deseara:))) ....daca stiti cumva cum se numeste:)



mersi

google face minuni daca stii sa cauti. "down periscope" se numeste filmul. o sa-l iau si eu sa-l vad.

#3
Ionjutz

Ionjutz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 05.08.2010

View Postmihaiovidiu82, on 19th March 2011, 20:53, said:

google face minuni daca stii sa cauti. "down periscope" se numeste filmul. o sa-l iau si eu sa-l vad.
mersi mult

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate