Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Manuale de service si carti tehnice

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
967 replies to this topic

#73
ullyse

ullyse

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 02.09.2004
sti cineva unde pot gasi pe net un manual pentru un golf IV din 2001? ... ma intereseaza partea cu descrierea functionala a bordului masinii. (ma intereseaza ceva in romana sau engleza .. eu am una in germana si nu pricep nimic)

Edited by ullyse, 03 June 2006 - 17:07.


#74
Dromichete

Dromichete

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 13.04.2006
salut! am si eu nevoie destul de mare de un manual de reparatii sau o carte tehnica pentru Fiat Croma Diesel 1995-2000.

Edited by Dromichete, 12 June 2006 - 10:02.


#75
mushi

mushi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.06.2006
salutare,
are careva un manual de intretinere sau o carte de service pentru Bora (1.9 tdi 2002)? multzam anticipat.
pentru cine intereseaza am un manual de exploatare pentru Volkswagen 1999-2004 golf Passat polo, o singura problema insa e in format pdf are 4000 de pagini shi e nesimtit de mare 129 M  :D

#76
florin_vento

florin_vento

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.06.2006
[quote name='papaleone77' date='Apr 9 2006, 13:46' post='1410671']
Va salut !
Am un Vento 2.E din '92 si m-ar interesa un user's manual pt el. Nu "le am" si am observa ca ajunge relativ recvent apa la 102 grade. Un mecanic mi-a spus ca este normal (nu se aprinde nici becul de apa), dar vrea sa fiu sigur, mai ales ca nu am gasit nici macar locul unde este termostatul. Sau poate stti un site de unde pot descarca asa ceva.
Va multumesc anticipat si... astept vesti ! (poate de la papaleone77). tel. 0788186019

#77
faststorm

faststorm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.06.2006
Salutare la toata lumea !! :worthy:

Am citit pe forum cum ca ar avea cineva manualul de service pt Opel astra G din 2000 sau 2001
Ma poate ajuta cineva, va rog mult de tot, trebuie sa schimb ceva in consola centrala si nu stiu cum sa o desfac iar la service ma omoara pretul !!!!!
Eu am manual de service in lb RO dar numai de la Opel Astra F iar acesta nu ma ajuta deloc pt ca este complect schimbat la Opel Astra G (CARAVAN)
Am nevoie de el urgent,  :worthy:  daca are cineva vreo idee sau info va rog sa-mi crieti pe adresa de pe yahoo

[email protected]

Merci mult si navigare placuta !!!
PLEASE HELP ME !!!!    :worthy:

#78
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
Am eu manualul de Logan. Are 34.8 Mb

#79
m.technik

m.technik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 15.02.2006
Buna!
As dori si eu manuale de service in special pentru VW/Audi/Seat/Skoda in limba romana. Cel care are asa ceva este rugat sa ma ajute si pe mine.

P.S.: manualele pot sa fie sub orice forma: *.pdf,*.doc, sau chiar manual (din hartie nu in varianta electronica)   daca  vrea cineva sa vanda.

#80
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
vedeti ac manualu de la Logan e sub incidenta legilor de copyright... a fost ceva scanfdal pe tema asta.

#81
alin179

alin179

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 23.02.2005
pentru un Opel corsa din 2002, ma poate ajuta cineva?

#82
Wally_Gl

Wally_Gl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 14.03.2006
Salutari la lume

Toata lumea vrea cate o carte pt cate o masina..

Era cazu sa mai bag una in play list si anume

Si anume Mitsubishi Pajero Vagon LO40  an fabricatie 1989

Imi Trebuie un document in care sa gasesc serii si modele de piese pt ea.. ca tre sa ii cumpar bucse rulumenti tot felu de conducte , injectoare filtre .. si toata nastia de balarii care sa o faca sa mearga mai bine si sa nu mai picure din toate incheieturile.

In rest tot respectu pt ea 4x4 ( consuma cel putin 15l/100 afara ) :) si ii mai lipseste computeru de bord si geamuri electrice .. in rest are toate draciile

Poate ma ajuta cineva sa o mai ung pe suflet si sa ma curat la buzunare

Multumesc.

#83
moliuttza

moliuttza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.07.2006
Ma intereseaza orice manual sau info pentru Skoda 120
Mersi

#84
anaconda1

anaconda1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.07.2006
Buna.
Cine ma poate ajuta cu un manual tehnic pentru Opel Kadett 1.4I...an 1990...benzina.
Nu am gasit pe nicaieri.

#85
anaconda1

anaconda1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.07.2006

 anaconda1, on Jul 5 2006, 13:20, said:

Buna.
Cine ma poate ajuta cu un manual tehnic pentru Opel Kadett 1.4I...an 1990...benzina.
Nu am gasit pe nicaieri.
Chiar n-a citit nimeni?
Nu ma poate ajuta nimeni?

#86
dragosanonim

dragosanonim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.07.2006
Am si eu nevoie de un manual ptr un Renault 19 1.8 8 valve din 1995..... Multumesc

Am si eu nevoie de un manual ptr un renault 19 1.8 benzina, 8 valve..... Adresa mea de mail este [email protected] Va multumesc.

#87
cstroie

cstroie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 13.01.2004
Daca are cineva si vrea sa ma ajute, un manual de service pentru un Peugeot 106 1.1 din '96 (pe linkul de la pejo.ro sunt manuale de utilizare, am asa ceva) si unul pentru un Rover 400 1.6 16v.

#88
mihaesadrian

mihaesadrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 13.02.2006
Salutare. As dori si eu sa stiu daca se gasesc cava manuale de reparatie si intretinere pentru camioane  si TIR-uri in general pt ca nu am gasit nimic la sectiunea de gen.

#89
lombyl

lombyl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 16.10.2005
de unde pot procura un program original pentru Volvo S40? astept raspunsuri urgent, macar un nume de program sau o firma care-l produce. multumiri anticipate.

#90
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,584
  • Înscris: 11.07.2006
Salutare am si eu nevoie de partea electrica la Logan ca sa pot monta o alarma :angry: pls help!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate