Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

The Hangover Part II (2011)

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
nucsoara

nucsoara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 05.01.2010
l-am vazut la cinema si mi s-a parut destul de bun
am vazut si prima parte si mi-a placut si aceea

acuma, pt cei ce zic ca nu e nimic de filmu asta s.a.m.d. sa fim serios, ne uitam la filme sa le criticam (critici amatori  ;)  ) sau ca sa ne distram? de ce s anu ne relaxam si sa savuram, acum daca un lucru e comercial gata nu mai e special, la tot prostu place, eu sunt mai deosebit si zic ca  e naspa, poate priemsc o medalie, asta asa ca o referire si la avatar si alte filme. sunt de acord ca unora nu le place da pana la comentarii aiurea de tot... sa il vad pe unu ca se uita la film si nu schiteaza nici un zambet ras chicotit tot filmu si pe urma sa comenteze, pe laga asta, cei care ii fac reclama stiu sa isi vanda marfa, e normala publicitatea

faze comice, muzica ok... e distractiv :)

#20
bluesnake

bluesnake

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,752
  • Înscris: 22.11.2006
Distractiv, dar parca mai interesant mi s-a parut primul!

#21
claudrider

claudrider

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 18.09.2007
l-am vazut aseara la cinema, mi s-a parut o comedie foarte reusita, actori care stiu sa isi puna personajul in valoare la maxim.
mentionez ca nu am vazut inca prima parte...

#22
bfg2008

bfg2008

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,053
  • Înscris: 15.08.2008
Foarte frumos !!!!!!!!!! am ras cu lacrimi, dar tot primul este baza. Sa faci a doua parte nu are rost, e deja fumat subiectul.

#23
alexino

alexino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 12.02.2006

View Postbfn, on 23rd March 2011, 08:04, said:

Mie mi s-a parut atat de prost primul, incat nici nu ma intereseaza partea a doua

Probabil unele glume sunt prea subtile pentru tine ....

View Poststormwatch, on 2nd June 2011, 20:30, said:

....O comedie scălîmbăită, plină de faze forțate, de la un capăt la altul, ca-n filmele cu Louis de Funes, sau Nea Mărin miliardar.

Poate ne dai exemple si de comedii "nescalambaiate", daca tot esti bun la astfel de categorisiri. Cat despre clasici ca de Funes, Bourvil, sau altii, probabil le-ai urmarit in varianta tradusa de Irina Nistor,

#24
SophistiKat

SophistiKat

    Semper Fidelis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,502
  • Înscris: 02.10.2010
Desi nu a fost chiar atât de haios ca primul, si nu mai exista elementul surpriza, m-am distrat mult pe timpul filmului.

Maimuta care fuma, tatuajul, sexul cu o transexuala etc. au fost EPIC! :roflmao:

#25
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
A fost un rahat de film, imi pare rau de banii dati si timpul pierdut, o adunatura de cretini cu glume de santier si mult prea exagerate.

#26
ADHD

ADHD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 23.10.2011

View PostSophistiKat, on 23rd October 2011, 15:53, said:

Maimuta care fuma, tatuajul, sexul cu o transexuala etc.
Și cam atât.

Primul a fost mai răsărit. În ăsta au cam tras-o de păr.

#27
Senna95

Senna95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 28.11.2011
al doilea film din seria Hangover se pare ca nu a dezamagit....desi nu s-a ridicat la nivelul primului film, a fost o comedie foarte buna...abia astept al treilea film

Edited by Senna95, 06 December 2011 - 17:35.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate