Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Caut munca

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
vasiuca

vasiuca

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 25.01.2011
munca in agricultura de la sapat prasuit si tot ce tine de agricultura..insa acuma iarna... mai incolo spre primavara.

#20
forceone

forceone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 18.09.2010
Ai dato in bara in prima!!!Am o singura intrebare si anume cum de un baiat asa tanar si dornic de munca si care stie sa foloseasca PC-ul nu are de munca?
Ma linisteam daca aveai 8 clase dar asa pui semne de intrebare.Daca nu e asa imi cer scuze dar impresia asta mi-ai lasat-o.
Spor in ceea ce cauti.

#21
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Cauti si adapost ? Dar acum, daca nu sunt indiscret, de unde scrii ? Si mai ai si acces la internet ... Si asta e un lux cand esti foarte sarac, nu ?

Esti sigur ca vrei sa muncesti tu la animale, la muls, etc? Nu stiu de ce, dar nu prea mi se pare......

Daca vrei cu adevarat sa muncesti sunt sigur ca gasesti ceva, si poate mai bine decat munca la animale, la tara. Pe santiere e imposibil sa nu fie locuri de munca.

Iar in ziare sau pe site-urile de joburi gasesti mai multe decat pe forum.

Daca totul a fost pentru "fun" iti pierzi timpul, sincer.

Bafta in cautari.

Edited by chaosss, 17 February 2011 - 20:39.


#22
costin222

costin222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 17.02.2011
in momentu asta  sunt la un prieten care are acces la internet sa oferit sami ofere cazare maxim doua saptamani eu nu imi permit din 10 000 milioane pe luna cat sa zicem ca voi lua in oras pt chirie mancare ..... daca nu as fi gresit acel nenorocit de numar de telefon nu mi-ar fi sarit nimeni in cap acum.... urasc orasul pt ca mia adus foarte multe neplaceri in viata imi doresc doar un loc de munca simplu decent platit si sa nu ma ploua in cap nu am mari ambitii de la viata ca altfel nu as fi apelat la acest forum

#23
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007

View Postcostin222, on 17th February 2011, 20:11, said:

a fost greseala si pt asta trebuie sa platesc nu am ce face ..
Si cum iti explici aceasta greseala, ca nu pari redus mintal?

#24
ionika

ionika

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 14.08.2007
Angajam familie pentru munca intr-o ferma de 200 oi situata in satul Dezesti. Salariu 600 lei/persoana (cu carte de munca), plus cazare si masa.Informatii Ion Mustata tel. 0723025258 telefon: 0723025258
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
angajez cioban pt 30 oi 20 capre.salariu bun+masa+cazare+echipament de munca+15 pachete de tigari+o litra de tuica pe zi+2zile libere pe luna
telefon: 0766 660 451
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angajez o familie/muncitori ca ingrijitori la o ferma de vaci.Ofer cazare.Judetul Timis.Tel 0722506278 telefon: 0722506278
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angajam muncitori calificati si necalificati pentru constructii in bucuresti, oferim cazare, salariu 12 milioane si bonusuri in functie de realizari. 0720.90.259
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGAJEZ zidari, zugravi necalificati. Ofer cazare. 0722.627.106
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Necalificati, zidari, zugravi, cazare, 1.000 lei. 0726.562.519
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIDARI, zugravi, necalificati. Posibilitati cazare: 0725.224.947

suna si tu la ei poate te ajuta cu ceva

#25
costin222

costin222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 17.02.2011

View Postionika, on 18th February 2011, 13:53, said:

Angajam familie pentru munca intr-o ferma de 200 oi situata in satul Dezesti. Salariu 600 lei/persoana (cu carte de munca), plus cazare si masa.Informatii Ion Mustata tel. 0723025258 telefon: 0723025258
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
angajez cioban pt 30 oi 20 capre.salariu bun+masa+cazare+echipament de munca+15 pachete de tigari+o litra de tuica pe zi+2zile libere pe luna
telefon: 0766 660 451
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angajez o familie/muncitori ca ingrijitori la o ferma de vaci.Ofer cazare.Judetul Timis.Tel 0722506278 telefon: 0722506278
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angajam muncitori calificati si necalificati pentru constructii in bucuresti, oferim cazare, salariu 12 milioane si bonusuri in functie de realizari. 0720.90.259
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANGAJEZ zidari, zugravi necalificati. Ofer cazare. 0722.627.106
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Necalificati, zidari, zugravi, cazare, 1.000 lei. 0726.562.519
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIDARI, zugravi, necalificati. Posibilitati cazare: 0725.224.947

suna si tu la ei poate te ajuta cu ceva

majoritatea anunturilor sunt vechi unul imi este folositor si am sa sun azi

#26
spaily

spaily

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 19.08.2009

View Postcostin222, on 18th February 2011, 15:19, said:

majoritatea anunturilor sunt vechi unul imi este folositor si am sa sun azi
    Sfatul meu este sa ti cauti de lucru in orasul tau,unde se pot gasi chirii/camere la preturi modeste,iar daca cererea ta este in gluma ,gluma este proasta si poate deveni realitate in timp.Oricum iti doresc succes in viata si tot ce ti doresti sa se implineasca.

#27
Berbecutul

Berbecutul

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 11.05.2010

View Postcostin222, on 18th February 2011, 15:19, said:

majoritatea anunturilor sunt vechi unul imi este folositor si am sa sun azi
Mai Costine, trimite-mi si mie nr. tau de telefon pe PM. Sa vedem ce se poate face......

Felician

#28
costin222

costin222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 17.02.2011

View PostBerbecutul, on 23rd February 2011, 10:47, said:

Mai Costine, trimite-mi si mie nr. tau de telefon pe PM. Sa vedem ce se poate face......

Felician

vam trimis....:)

#29
Patrick007

Patrick007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 30.04.2009
Mai cauti de munca?
AS vrea sa te cunosc mai intai si apoi poate am discuta despre o colaborare. Da-mi pm cu nr tau de mobil.

#30
sudest_om

sudest_om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,132
  • Înscris: 22.02.2011
Nu vreau sa-i fac omului vreun rau, dar in Constanta, e criza de ciobani.Machedonii, din nordul Constantei si Tulcea au turme de pana la 2000 de oi, si cauta ciobani in disperare.Mai demult, un cioban i-a vandut unuia o turma de 200 de oi, direct din camp, arabilor; astia o incarca in cateva ore pe vapor si gata-i.Pe cioban l-au gasit in Medias, dar pe arabi si oi nu.Si-a luat trei ani (1 cu executare si 2 cu suspendare), dar proprietarul a ramas cu paguba.Si era sa ia si amenda ca nu-i facuse carte de munca.Si ma-ndoiesc ca acel infractor l-a contactat pe arab prin intermediul net-ului...si totusi s-au gasit.

#31
Cossmaa

Cossmaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.10.2009

View Postcostin222, on 23rd February 2011, 20:58, said:

vam trimis....:)
deleted

Edited by Cossmaa, 27 May 2011 - 20:36.


#32
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Cam asta ar trebui facut si cu topicul !

#33
OvidiuCojocaru

OvidiuCojocaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.03.2011

View Postcostin222, on 17th February 2011, 09:25, said:

Buna ziua numele meu este costin  si sunt un baiat muncitor fara familie si sarac   accept orice fel de munca in agricultura zootehnie  cu conditia unui adapost si un salariu minim.... nu sunt alcoolic urasc alcoolu sunt serios am 21 de ani sunt din judetul cta astept vin in orice judet nu conteaza  va multumesca anticipat

PS:poate nu este in locu potrivit postat insa nu am stiut unde sa postez...

Angajez cuplu, cunoscatori ingrijire capre-mulgere, hranire- pentru microferma langa Urziceni. Ofer cazare. Salariul este negociabil in functie de experienta. Nu accept persoane alcoolice. Sunt o persoana pretentioasa dar corecta. Cine doreste sa creasca alaturi de mine in aceasta afacere si este dispus sa ofere seriozitate maxima, sa ma contacteze la tel: 0762 296417.

#34
OvidiuCojocaru

OvidiuCojocaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.03.2011

View Postcostin222, on 17th February 2011, 09:25, said:

Buna ziua numele meu este costin  si sunt un baiat muncitor fara familie si sarac   accept orice fel de munca in agricultura zootehnie  cu conditia unui adapost si un salariu minim.... nu sunt alcoolic urasc alcoolu sunt serios am 21 de ani sunt din judetul cta astept vin in orice judet nu conteaza  va multumesca anticipat

PS:poate nu este in locu potrivit postat insa nu am stiut unde sa postez...

Te rog suna la 0767 536085

#35
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Omul nu a intrat pe Softpedia decat doua saptamani cand a deschis, posibil la misto, topicul in februarie, asa ca nu va mai pierdeti timpul!

#36
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,219
  • Înscris: 24.05.2006

View Postsudest_om, on 26th May 2011, 20:22, said:

Mai demult, un cioban i-a vandut unuia o turma de 200 de oi, direct din camp, arabilor; astia o incarca in cateva ore pe vapor si gata-i.


Am gasit topicul asta din greseala, si am citit si aberatia de mai sus...Prietene, ai idee cum arata un vapor de transport animale? Crezi ca e o barca de cauciuc, o tragi cu sfoara pe uscat, ai incarcat oile si te-ai tirat inapoi pe mare? Singura dana de incarcare animale vii din judet este la capul Midia. Oile, ca si alte animale domestice, au crotalii, si necesita si niste acte- certficate, etc, nu le trece nimeni prin vama asa aiurea. Si btw, machidonii isi inseamna oile, si isi cunosc semnele de la unul la altul.
Va luati de asta ca a postat aiurea, da' nici cu voi nu mi-e rusine

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate