Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Surmeli Efes din Kusadasi

- - - - -
  • Please log in to reply
98 replies to this topic

#1
gabos98

gabos98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 22.06.2010
vreau si eu niste pareri si niste poze va rog

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,661
  • Înscris: 26.11.2001
http://forum.softped...-Efes-1190.html

#3
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postgabos98, on 13th February 2011, 16:12, said:

vreau si eu niste pareri si niste poze va rog
Sau aici: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zl6vkQX4qyM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si noi mergem in Sept la acest hotel si am inteles ca raportul pret-calitate este ok.

Edited by ferrellroo, 13 February 2011 - 20:45.


#4
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

View Postgabos98, on 13th February 2011, 18:12, said:

vreau si eu niste pareri si niste poze va rog

in pozele de mai jos am incercat sa iti arat ceva din amplasarea si amenajarile hotelului, camera, piscinele (3 exterioare si una interioara), echipa de animatie, terasa restaurantului si plaja. camerele sunt mari si foarte curate, mobilierul este cam vechi, totusi. la pretul pe care l-am platit, am primit mult mai mult decat ne asteptam. nu se poate compara cu un 5* din antalia (nici pretul nu este la fel), dar este un hotel bun. noi am avut o vacanta super reusita.
sper sa iti fie de folos.

Attached Files


Edited by papone, 14 February 2011 - 10:18.


#5
dyxy20

dyxy20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2011
Am fost la Surmeli de 4 ori pana acum. De fiecare data am plecat multumiti, cu toate ca parca incepea sa se deterioreze cu fiecare an care trecea, dar cred ca e normal sa prezinte semne de uzura de la an la an.

Prima data am fost in 2005, prima data intr-o vacanta in Turcia... ni s-a parut extraordinar, nu mai vazusem asa ceva niciodata! Precizez ca am plecat pe cont propriu, cu destinatia kusadasi, am intrat la Pine Bay prima data, dar era prea scump, apoi am intrat la Aqua Fantasy, iar prea scump, apoi Surmeli, unde am si ramas.

A doua oara, anul urmator, am fost si cu fetita de 6 ani, iarasi a fost superb, de la mancare, pana la animatie, plaja... tot.

A treia oara, am mers 3 familii fara copii in octombrie 2007, am ajuns cam pe 3-4, nu mai stiu exact si era vremea excelenta, nu mai era atat de cald ca sa te topesti, era perfect pt plaja, pt baie in mare, dar seara uneori imi puneam o bluza cu maneca lunga...

Ultima data cand am fost, in 2009, am fost cu amandoi copii (9 ani si un an) si cu inca doua familii fara copii. Iarasi am fost multumita de mancare, animatie, de personal, curatenie... dar se cam degradase mobilierul in camera, se vedea ca e vechi... in rest am fost multumiti. Nu va spun ce facea cea mica la masa!!! Era dezastru, arunca tacamurile pe jos, paine, oua, mancare etc. Eu imi ceream scuze, ei radeau si imi spuneau sa stau linistita ca e mica si se joaca... niciodata nu s-au uitat urat!!!

In schimb una din celelalte familii nu a fost prea multumita de camera, cereuse pat matrimonial, i-au dat paturi separate... s-au cam certat tot sejurul cu cei de la receptie si cu seful lor :))


Anul acesta alegem Pine Bay pt ca are topogane si e un plus pt copii!

#6
gabos98

gabos98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 22.06.2010
Multumesc pentru fotografii si pentru ce ati scris. Sunt aproape sigur ca voi merge la acest hotel. :coolspeak:

#7
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009
Nu a mai fost nimeni la acest hotel?

#8
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007

View Postpapone, on 14th February 2011, 08:17, said:

in pozele de mai jos am incercat sa iti arat ceva din amplasarea si amenajarile hotelului, camera, piscinele (3 exterioare si una interioara), echipa de animatie, terasa restaurantului si plaja. camerele sunt mari si foarte curate, mobilierul este cam vechi, totusi. la pretul pe care l-am platit, am primit mult mai mult decat ne asteptam. nu se poate compara cu un 5* din antalia (nici pretul nu este la fel), dar este un hotel bun. noi am avut o vacanta super reusita.
sper sa iti fie de folos.
Daca ai timp, adauga si un revie aici: http://forum.softped...-Efes-1190.html

Multumesc anticipat.

#9
danut1971

danut1971

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 06.04.2009

View PostJidanu, on 20th March 2011, 06:26, said:

Nu a mai fost nimeni la acest hotel?
salut
am fost si eu de 3 ori la rand la acest hotel, cred ca pretul de la surmeli nu il mai gasesti in alta parte. Anul trecut am fost in antalia si sincer ...la bani pe care i-am dat acolo mai bine mergeam tot la surmeli. Ced ca are cel mai bun raport calitate pret. De la an la an au venit si cu noutati dar au avut si minusuri, una peste alta este un hotel bun cu preturi bune

Attached Files



#10
alextorres

alextorres

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 03.03.2008

View Postgabos98, on 13th February 2011, 17:12, said:

vreau si eu niste pareri si niste poze va rog
Ai aici citeva informatii http://****.ro/hotel...-...;p=2&id=226

#11
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

View Postferrellroo, on 20th March 2011, 10:52, said:

Daca ai timp, adauga si un revie aici: http://forum.softped...-Efes-1190.html

Multumesc anticipat.

salut, am postat si acolo impresiile mele si ceva poze. totusi, nu vad pozele postate...
si puteti modifica la capitolul internet, exista wi-fi gratis, in lobby.

Edited by papone, 30 March 2011 - 09:15.


#12
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007

View Postpapone, on 30th March 2011, 08:12, said:

salut, am postat si acolo impresiile mele si ceva poze. totusi, nu vad pozele postate...
si puteti modifica la capitolul internet, exista wi-fi gratis, in lobby.

Done. Legat de poze, dupa ce alegeti foto-urile trebuie sa apasati pe Incarca foto,am pus un printscreen mai jos.

Mergeti la Modifica, >pasul urmator -> pasul urmator( pana la pasul cu atasarea pozelor) , dupa atasare,->pasul urmator si finalizare.

#13
adrg

adrg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 06.05.2007
Nu am stat acolo propriu-zis dar l-am vizitat asa ca pot sa va spun ca plaja e mai buna decat cea de la hotelurile din Kusadasi si intrarea in apa e mai lina si putin adanca. E gard in gard cu resortul Aqua fantasy
In rest, cam aglomerat....

#14
Rgirl

Rgirl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 17.07.2008
Plec si eu marti spre Surmeli :) si nu stiu cum ajung de la hotel in kusadasi. Este vreun mijloc de transport in comun? Multumesc

#15
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostRgirl, on 2nd July 2011, 16:14, said:

Plec si eu marti spre Surmeli :) si nu stiu cum ajung de la hotel in kusadasi. Este vreun mijloc de transport in comun? Multumesc
da, sint dolmusuri care au statie chiar in fața hotelului

#16
Rgirl

Rgirl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 17.07.2008
multumesc

#17
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View PostRgirl, on 2nd July 2011, 16:36, said:

multumesc
Nu ne spui si noua cum a fost?

#18
Rgirl

Rgirl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 17.07.2008

View PostJidanu, on 9th August 2011, 15:11, said:

Nu ne spui si noua cum a fost?

super...  nu prea am de ce sa ma plang:) mancare variata (pana si eu care nu mananc orice am avut ce alege), aveau silent pool pt mahmuri :)) echipa de animatie jos palaria...Daca ai intrebari iti raspund...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate