Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Eurotruck simulator 2

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Va aparea in curand, probabil primavara!
http://home.deds.nl/...truckgames.html
Am vorbit cu un prieten si a zis ca a gasit undeva 26 februarie.
Voi aveti ceva informatii?

#2
proIntel

proIntel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 31.12.2010
Sper sa vina cu imbunatatiri demne de luat in considerare.

#3
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Din pozele pe care le-am vazut pe alte site-uri nu e cine stie ce(din pacate). Grafica putin ami buna, mai multe detalii, tiruri noi, hartamai mare cred ca am citit pe undeva si cam atat. Asteptam sa vedem cum e.

#4
proIntel

proIntel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 31.12.2010

View Postbogdy2008, on 6th February 2011, 14:53, said:

Din pozele pe care le-am vazut pe alte site-uri nu e cine stie ce(din pacate). Grafica putin ami buna, mai multe detalii, tiruri noi, hartamai mare cred ca am citit pe undeva si cam atat. Asteptam sa vedem cum e.
:lol: Da-l naiba atunci. Eu zic sa iti bagi un mod decat sa mai astepti dupa a doua versiune.  :notangel:

#5
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Nu mam mai jucat de un an nimic cu tiruri.
Eurotruck nu mi se pare prea realistic.

Edited by bogdy2008, 06 February 2011 - 15:34.


#6
leonarddd

leonarddd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 22.12.2010
Eu asa as vedea un joc realist cu tir-uri,cititi asta,nu dau copy aici ca sa nu zica nimeni ca am copiat in 2 locuri acelasi subiect

http://forum.softped...m...t&p=9434536

#7
Kramerica

Kramerica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 07.01.2008

View PostproIntel, on 6th February 2011, 14:54, said:

:lol: Da-l naiba atunci. Eu zic sa iti bagi un mod decat sa mai astepti dupa a doua versiune.  :notangel:
Dragilor,

Sa ne uitam un pic la cum arata 18WoS Extreme trucker 2. Au mai adaugat doua locatii si practic jocul e la fel ca prima parte. Credeti ca o sa fie ceva diferit la ETS 2. Nu cred. Dar vorbim cand apare.

#8
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Prea putine imbunatatiri... Macar sa fie romania si mai mutle drumuri secundare. Si poate se va schimba gameplay-ul. Si iesirile de pe autostrada, sa le faca cum sunt in realitate.

#9
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
Eu aș vrea să pună numele adevărate ale camioanelor, adică Mercedes, Volvo, Scania, etc, nu să arate ca niște făcături.

#10
BuLLiT

BuLLiT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 05.05.2008

View Postdriftking91, on 8th February 2011, 22:07, said:

Eu aș vrea să pună numele adevărate ale camioanelor, adică Mercedes, Volvo, Scania, etc, nu să arate ca niște făcături.


Pentru asta e nevoie ca lumea sa cumpere jocul, nu sa il pirateze. Astfel ar avea bani mai multi pe care i-ar putea investi in licente pentru camioane, in grafica mai buna, etc. :)

#11
Silver Wolf

Silver Wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,692
  • Înscris: 24.09.2006

View PostBuLLiT, on 9th February 2011, 10:43, said:

Pentru asta e nevoie ca lumea sa cumpere jocul, nu sa il pirateze. Astfel ar avea bani mai multi pe care i-ar putea investi in licente pentru camioane, in grafica mai buna, etc. :)

Nu știu cât vând alde SCS ăștia jocuri cu camioane dar la prețuri nu sunt tocmai ieftini.

Jocul are la ei în medie același cost ca la alte prostii.

Daca iei în considerare că reclame nu fac mai deloc, că dvd/cd-uri foarte puțin costurile cu promovare și distribuția se reduc foarte mult.

Unde se duc restu banilor? Sigur nu se apucă ei de testat efectiv camioane și simulat la modul serios, tot "din auzite" primești feel și gameplay. Drept urmare, cât poate costa o licența de a scrie pe ceva Mercedes Actros sau ce-o mai fi?

Eu unu am fost mare mare fan al 18 WoS Across America și PTTM.

În afară de astea n-am văzut decât ciorbe reîncălzite sincer, și să plătești 20-30 dolari pentru același joc dar cu același skin clar nu merită.

#12
edy1001gec

edy1001gec

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 31.07.2010
Am jucat primul joc, si sincer mi-a cam placut. Niste imbunatariri la asta nu ar strica oricum. Poate putin la grafica, mai multe moduri de transport, poate o harta mai detaliata... Sper sa iasa ceva bun. :thumbup:

#13
Daser

Daser

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 01.06.2011
Apare in primul weekend din august, 2012.
Comunicat de pe blog-ul lor.
"We have set the release time to first week of August 2012."

#14
mpotoc

mpotoc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.06.2007

View PostDaser, on 9th February 2012, 02:54, said:

Apare in primul weekend din august, 2012.
Comunicat de pe blog-ul lor.
"We have set the release time to first week of August 2012."

@Daser Bravo pentru postarea civilizata. Intr-adevar pe blogul lor se specifica prima saptamana din august 2012.
Inainte de a posta pe blogul lor cate ceva va sfatuiesc sa cititi cat de cat mesajele postate de altii, va puteti gandi la diverse imbunatatiri din joc, diverse aspecte care ati dori implementate in joc, etc
si sa intrati in discutia cu cei de la SCS pentru ca blogul lor e o adevarata mina de idei pentru ei si un feedback util pentru a genera un joc cat mai bun pentru noi la urma urmei.

http://blog.scssoft.com/

Eventual daca mai jucati German Truck Simulator poate doriti skinuri pentru tiruri, le puteti obtine de aici. http://www.mcdc.ro/googlemaps/gts/
O sa incerc sa fac si skinuri pt remorci

Edited by mpotoc, 11 February 2012 - 13:35.


#15
mpotoc

mpotoc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.06.2007
Daca inca nu ati uitat de joc si sunteti in cautarea de skinuri pentru tiruri in ETS 2, va aduc la cunostinta ca puteti gasi aici o colectie frumoasa de moduri

https://forum.softpe...ck-simulator-2/

#16
mpotoc

mpotoc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.06.2007
Sper ca in acest weeekend sa incep sa uploadez si skinuri pentru trailerele de tip owned. Nu uitati sa verificati colectia de skinuri pana atunci.

#17
Edi_A

Edi_A

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.01.2019
M-am autentificat pe TruckersMP cu doi factori ca să îmi schimb numele și mi-am schimbat telefonul și nu mai pot întra pe cont. Ce sa fac?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate