Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Alte Probleme La Logan

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
166 răspunsuri în acest subiect

#163
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 3.977
  • Înscris: 19.08.2007
1,5 dci 65 cp primele serii au avut un defect de fabricatie la pompa de injectie , s-a remediat problema si nu se mai defecteaza . Intradevar am vazut in service 1,5/65cp cu 5500 km pe bord cu motorul defect . Acum citiva ani era fooarte la moda diesel , nu stiau multi cu ce se maninca dar luau si il puneau pe butuci in 15k km - spun la moda pentru simplu fapt ca a lua diesel sa faci 6000km/an chiar e fara rost . Nu mai spun de cei care bagau motorina de oriunde numai ieftina sa fie , ei credeau ca injectoarele astea noi se desfunda cu lita ca relantiul la 1300  :lol:
Vopseaua vad ca difera de la an la an si de la serie la serie - tipic romanesc . Daca nu strica ei ceva la vopsit baga pinioane de distributie de Sinterom si la garantie pierd de se rup pentru ca trebuie sa schimbe o gramada de piese si minim 5 ore de manopera , gindire made in ro  :lol: . Eu sunt optimist si cred ca in maxim 30 de ani vom scoate o masina gindita 100% de noi si printre primele 30 din lume ca fiabilitate  ;)

#164
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 12.103
  • Înscris: 06.07.2006
mi s`a  blocat slideul de la recirculare pe mijloc spre dreapta
nu mai pot da sa sa recircule aerul din interior
stres

#165
Neohori

Neohori

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 3.977
  • Înscris: 19.08.2007
Ia legatura cu baietii de la Logan club Ct pe forum , dai bordul in 10 min. jos si gata reparatia . Pina mergi sa cumperi 2,3 beri e ca nou  ;)

#166
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 72.916
  • Înscris: 15.06.2007
Am fost doata cu un taximetrist care conducea asa: I-a 0-10km/h
II-a 10-20km/h
III-a 20-30km/h
IV-a 30-50km/h
La 50km/h a bagat-o a 5-a!!!!!   Cand l-am intrebat, daca nu cumva merge subturat, zice , ca trebe sa le foloseasca pe toate.  Ca sa nu mai zic cu uruia saracu motor.... vai de steaua lui. Masina era Logan...

#167
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.587
  • Înscris: 19.03.2005

View Posttfmercedez, on 29th March 2010, 09:49, said:

Am fost doata cu un taximetrist care conducea asa: I-a 0-10km/h
II-a 10-20km/h
III-a 20-30km/h
IV-a 30-50km/h
La 50km/h a bagat-o a 5-a!!!!!   Cand l-am intrebat, daca nu cumva merge subturat, zice , ca trebe sa le foloseasca pe toate.  Ca sa nu mai zic cu uruia saracu motor.... vai de steaua lui. Masina era Logan...

motorul avea contor de ture...  :naughty:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate