Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Help de la "capitalisti"

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
Trebe sa "tai" Capitala de la A2(Constanta) laA1(Pitesti) sau spre Ploiesti pe 21.12.2010
1. Care sunt orele  neaglomerate prin Bucuresti ?
2. Am ales prin Bucuresti, existand si varianta pe centura; in acest caz ,care sunt orele neaglomerate?
Multumesc, Sarbatori fericite

#2
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,922
  • Înscris: 09.12.2004
daca vrei la ploiesti e mai rapida centura, sa o iei prin oras e un nonsens
pt pitesti ce sa zic, mai bine tai orasul

de ore nu pot sa iti zic eu nimic, momentan fiind musafir prin B, pt ca la orice ora am circulat nu am avut probleme majore :D

eu zic asa:
ori inainte de 7/ in jurul prinzului sau seara dupa 8

daca te descurci vara in Constanta nu vad de ce ti-ar cauza dureri de cap Bucurestiul :lol:

#3
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,039
  • Înscris: 24.02.2006
de obicei e aglomerat dimineata pe la 7:30-9:30, pe la pranz (12-13) si seara de pe la 16:30 pana la 18:30
acum cu sarbatorile, pleaca lumea prin provincie, deci o sa fie aglmerat cam tot timpul.

#4
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
Mergi pe centura in toate cazurile. Acum au dat drumu la o portiunea "autobahn" si se misca mai omeneste.

#5
yonut_a

yonut_a

    Trala la la la

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,947
  • Înscris: 03.08.2008
daca tot e un topic pe tema as avea si eu o intrebare.
De anu nou voi face o vizita unor prieteni in Bucuresti, intrebarea este de cate rabdare am nevoie in zilele de 30/31 dec ? sau e mai relaxat traficul ?

#6
bogdan10

bogdan10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 03.10.2006

View Postyonut_a, on 20th December 2010, 14:23, said:

daca tot e un topic pe tema as avea si eu o intrebare.
De anu nou voi face o vizita unor prieteni in Bucuresti, intrebarea este de cate rabdare am nevoie in zilele de 30/31 dec ? sau e mai relaxat traficul ?

Pe 30 decembrie s-ar putea sa mai fie ceva "vanzoleala" dimineata si pana in pranz, ca mai pleaca unii din Bucuresti catre alte destinatii pt. revelion. Dupa aceea se linisteste mult traficul!

#7
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,039
  • Înscris: 24.02.2006
de obicei pe 31 e pustiu bucurestiul. asta ziua, ca seara se aduna oamenii prin diverse locuri (gen universitate, casa poporului sau pe unde se mai organizeaza cate ceva)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate