Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Zeus TV (Închis).

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
577 replies to this topic

#1
ciprax

ciprax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 25.11.2009
Astazi,02.11.2010,rasfoind presa am observat o stirea in care se spunea k luis lazarus revine pe micile ecrane cu un nou post ,ZEUS TV.De la 1 decembrie ar incepe emisia acestui post.Oare o fi adevarat?

#2
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,455
  • Înscris: 19.04.2007

View Postciprax, on 2nd November 2010, 18:42, said:

Astazi,02.11.2010,rasfoind presa am observat o stirea in care se spunea k luis lazarus revine pe micile ecrane cu un nou post ,ZEUS TV.De la 1 decembrie ar incepe emisia acestui post.Oare o fi adevarat?
si cna e de acord cu asta... nu judec aparente.. nu stiu ce continut va avea... dar cna cred ca se poate ocupa de studiera lui si acordarea pe drept a licentei...ca acum daca se da licenta numai pentru indeplinirea parametrilor tehnici.. nu am facut nimic ... si presint ca asa si e

#3
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postciprax, on 2nd November 2010, 18:42, said:

Astazi,02.11.2010,rasfoind presa am observat o stirea in care se spunea k luis lazarus revine pe micile ecrane cu un nou post ,ZEUS TV.De la 1 decembrie ar incepe emisia acestui post.Oare o fi adevarat?

Luis Lazarus și-a tras televiziune: Zeus TV.

Incisivul Luis Lazarus s-a săturat să mai aștepte să iasă „pe sticlă" și își inaugurează televiziunea proprie. I-a pus și un nume pe măsură: ZEUS TV! „Justițiarul" spune că are grila de programe gata și va face angajări „în masă".

S-a săturat să mai depindă de alții și a pus mâna pe o televiziune de shopping pe care o va transforma într-un post generalist, cu de toate.

„Am terminat grila de programe și, după ce vor fi încheiate toate formalitățile legale, postul Zeus TV va emite, cel mai probabil de la 1 decembrie. Am contactat deja câteva vedete, unele au acceptat pe loc, altele au venit din proprie inițiativă. Cert este că voi face casting național și voi angaja o mulțime de jurnaliști, vedete, tineri despre care nu a auzit încă nimeni", ne-a confirmat Luis Lazarus.

Incisivul Luis Lazarus s-a săturat să mai aștepte să iasă „pe sticlă" și își inaugurează televiziunea proprie. I-a pus și un nume pe măsură: ZEUS TV! „Justițiarul" spune că are grila de programe gata și va face angajări „în masă".


S-a săturat să mai depindă de alții și a pus mâna pe o televiziune de shopping pe care o va transforma într-un post generalist, cu de toate.

„Am terminat grila de programe și, după ce vor fi încheiate toate formalitățile legale, postul Zeus TV va emite, cel mai probabil de la 1 decembrie. Am contactat deja câteva vedete, unele au acceptat pe loc, altele au venit din proprie inițiativă. Cert este că voi face casting național și voi angaja o mulțime de jurnaliști, vedete, tineri despre care nu a auzit încă nimeni", ne-a confirmat Luis Lazarus.


Sursa: http://www.click.ro/...1059494126.html

Edited by megafanro, 02 November 2010 - 18:51.


#4
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Promo aici:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7ASFOXGiPV4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Oare o sa-l slaveasca pe Zeus(stiti voi care) ?

#5
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostFlorin64x, on 2nd November 2010, 18:49, said:

si cna e de acord cu asta... nu judec aparente.. nu stiu ce continut va avea... dar cna cred ca se poate ocupa de studiera lui si acordarea pe drept a licentei...ca acum daca se da licenta numai pentru indeplinirea parametrilor tehnici.. nu am facut nimic ... si presint ca asa si e
Ai dreptate! :peacefingers: Nu cred că C.N.A. îi va da licența pentru acest nume. Un singur Zeus are ROMÂNIA! În rest, subscriu.

#6
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,455
  • Înscris: 19.04.2007
cand cuiva nu ii convine ceva... isi face... televiziune frate...  :lol:  sa poti vorbi balarii fara ca moderatorul sa iti taie micu :))

#7
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcrysty2k5, on 2nd November 2010, 18:52, said:

Promo aici:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7ASFOXGiPV4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Oare o sa-l slaveasca pe Zeus(stiti voi care) ?
Îl știm pe Zeus. Sigur o să-l slăvească pe Zeus. 

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Alt '0tv' ?

In loc sa apara 13th Street Universal, FOX (cred c-am exagerat), Euronews in Romana (pe langa Engleza, Franceza si alte limbi), Disney HD etc., apare Zeus TV. Fenomenal.  :unsure:  :thumbdown: :bigeyed: :curse:

#9
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
DD-ule, io-te pe cine ai crescut la piept.

#10
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostFlorin64x, on 2nd November 2010, 18:53, said:

cand cuiva nu ii convine ceva... isi face... televiziune frate...  :lol:  sa poti vorbi balarii fara ca moderatorul sa iti taie micu :) )
Subscriu. Numai de bălării avem parte! :thumbdown:  :thumbdown:

#11
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,455
  • Înscris: 19.04.2007

View Postalfa_alfa, on 2nd November 2010, 19:24, said:

Nu m-am referit la ala, ci la 'Giganti', Disney de ce nu vine cu Disney XD?
Euronews de ce nu a lansat audio in Ro.?
de ce nu vine disney cu disney xd...? pai simplu ... au un program pe care trebuie sa il respecte... se lanseaza la timpul stabilit... fiind vorba de o companie foarte mare... nu totul se face peste noapte cum se face la noi... am visat ca aveam televiziune si a doua zi gata...

Edited by megafanro, 02 November 2010 - 20:15.


#12
Alexxandra87

Alexxandra87

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 530
  • Înscris: 19.09.2010
pff inca o televiziune de kkt dupa otv, b1, taraf si etno :(

#13
Rainwish

Rainwish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,146
  • Înscris: 18.06.2009

View Postalfa_alfa, on 2nd November 2010, 19:57, said:

Alt '0tv' ?

In loc sa apara 13th Street Universal, FOX (cred c-am exagerat), Euronews in Romana (pe langa Engleza, Franceza si alte limbi), Disney HD etc., apare Zeus TV. Fenomenal.  :unsure:  :thumbdown: :bigeyed: :curse:

B1 TV initial  trebuia sa se cheme FOX TV Romania

Edited by Rainwish, 02 November 2010 - 20:56.


#14
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,080
  • Înscris: 29.04.2006
Oh, Doamne! M-am saturat!

#15
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostZygoth, on 2nd November 2010, 21:10, said:

Oh, Doamne! M-am saturat!
Și eu m-am săturat! Numai de "bălării" avem parte! :thumbdown: Păcat!

#16
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Omul a mutat bine! Se aude ca procurorii ii vor interzice lui DD sa mai apara la TV deci se elibereaza un loc in piata!

#17
AlxMAX

AlxMAX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 468
  • Înscris: 04.10.2007
Vorbiți serios? Chiar intră postul ăla la RCS?

#18
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
haha, auzi si tu Zeus TV  :lol:  :lol:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate