Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

McAfee

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
octaviancosminsem

octaviancosminsem

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 21.11.2007
Buna seara . Tocmai am cumparat McAfee Total protection 2010. Ce parere aveti despre aceasta suita de securitate? Inainte am avut Avira IS care urma sa expire. Mi se pare ca McAfee incetinestesi mai putin calculatorul.

#2
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,228
  • Înscris: 10.02.2006
@octaviancosminsem: Este recomandat sa testezi un produs inainte de a-l achizitiona. De asemenea poti urmari testele comparative: av-comparatives.org sau av-test.org.

Pentru a sumariza rezultatele testelor independente mentionate mai sus, McAfee are o detectie buna, o dezinfectie destul de slaba, si incetineste PC-ul mai mult decat Avira.
In plus, are mai multe alarme false decat Avira, conform ultimelor teste.

Din testele mele, am observat aproximativ aceleasi lucruri. Dar pe diverse PC-uri si configuratii software, programele vor rula diferit.

Pentru mai multe detalii: http://av-comparativ...iews/main-tests si http://www.av-test.org/certifications

Edited by pykko, 20 October 2010 - 22:19.


#3
reventon

reventon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 19.12.2008
eu recomand norton, eventual eset, restul nu le suport

#4
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Daca tocmai ai cumparat McAfee, sa-l stapanesti sanatos.

McAfee este nr. 2 in lume la vanzari si are produse bune.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate