Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Incotro?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
99 replies to this topic

#91
JollyRoger

JollyRoger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 15.09.2004

View Postmr.fred, on Dec 7 2005, 20:44, said:

De fapt eu execut o pedeapsa in folosul comunitatii. Iau flegme de la userii.
Ar mai lipsi sa angajam niste useri care sa ia aminte si sa nu se atace la feedback-ul ala. Si ar fi o arie fericita.

Checklist de angajat: useri care sa dea fidbec, useri care sa ia fidbec fara sa se supere, useri care sa posteze poze calumea si in fine uzeri care sa stearga moderatorul cand il pateaza "salariu"  pe care-l primeste muncind in folosu comunitatii....  :bouncey:

C'mon man, nu fii dramatic  :console:. Democratia dauneaza, asta am spus-o mereu. Cu dictatura se conduce o arie foto !  :saddam:  La cat mai multe suspendari.

Recunoaste ca in general lipseste critica (,) constructiva de pe aci. Daca dati cu pietre e normal sa le primiti inapoi, nu vi se pare ?

Toata stima...

later PS (dupa ce am citit ce se posta in timp ce eu scriam): Pozarii de gen "eu-cu-stanca" sa fie directionati catre aria "stanci" (sau... "ei").

Edited by JollyRoger, 07 December 2005 - 20:56.


#92
romescu

romescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 19.03.2005
picolino, ti-o cam iei in cap. ai mare grija ce spui si cui spui, ok?
nu ma cunosti de nicaieri sa ma faci paranoic!!!!!!!!!.
sper ca am fost destul de clar. faptul ca te ascunzi sub un nickname nu te scuza. M-ai inteles???

#93
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Sunt curios daca JollyRoger vrea sa aiba ultimul cuvant sau chiar il framanta problema spinoasa a ariei foto.

#94
JollyRoger

JollyRoger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 15.09.2004

View Postmr.fred, on Dec 7 2005, 20:57, said:

Sunt curios daca JollyRoger vrea sa aiba ultimul cuvant sau chiar il framanta problema spinoasa a ariei foto.

Ambele ! :lol: De fapt... mai mult partea cu aria Foto. Am zis deja, de un an de zile citesc ZILNIC posturile de pe aci. Am urmarit toate blog-urile, am asistat la toate certurile (hai sa le spunem ... mmm.. divergentele de idei); Am invatat o groaza de chestii de pe la "Tehnici si documentatie". Cand mi-am luat un P&S aici am intrebat prima oara "ce e aia ISO !?! Ca mi-a zis cineva ca poza arata naspa de la ISO" si am primit informatii si legaturi la informatii care mi-au deschis drumul mai departe (care e lung si anevoios). Pe undeva mi se pare normal sa ma framante.

Toata stima...

PS: ... io-s mai ca jiji bekalee asa... am o parere despre orice :)

#95
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005

View Postromescu, on Dec 7 2005, 20:57, said:

picolino, ti-o cam iei in cap. ai mare grija ce spui si cui spui, ok?
nu ma cunosti de nicaieri sa ma faci paranoic!!!!!!!!!.
sper ca am fost destul de clar. faptul ca te ascunzi sub un nickname nu te scuza. M-ai inteles???

cred ca nu ti-ai insusit prea bine limba romana. eu te-am intrebat doar daca te simti!, in nici un fel nu te-am facut paranoic. dar dupa acest post al tau pot afirma cu mana pe inima ca ai un scurt-circuit pe acolo pe undeva, daca te-ai aprins asa de repede fara sa toarne nimeni benzina pe tine. daca vrei ies de sub anonimatul nick-ului si ne putem face to face, daca asta de face fericit...

#96
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
intrebare: inchidem si topicul asta?

#97
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
eu zic sa-l inchizi, pana nu se trezeste tot forumul ca i-am facut pe toti paranoici

#98
romescu

romescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 19.03.2005

View Postpiccolino, on Dec 7 2005, 21:27, said:

cred ca nu ti-ai insusit prea bine limba romana. eu te-am intrebat doar daca te simti!, in nici un fel nu te-am facut paranoic. dar dupa acest post al tau pot afirma cu mana pe inima ca ai un scurt-circuit pe acolo pe undeva, daca te-ai aprins asa de repede fara sa toarne nimeni benzina pe tine. daca vrei ies de sub anonimatul nick-ului si ne putem face to face, daca asta de face fericit...

e clar... sunt nebun... tu doar m-ai intrebat... saracu' de mine...ma scuzi picolino, imi cer foarte multe scuze... :worthy:  :death:



george, cred ca ar fi cazul sa-l inchizi si p'asta... din pacate...

#99
inana

inana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 13.07.2005
Incetati cu prostiile! (aviz piccolino si romescu) Sunteti invitati sa va amenintati in alta parte!


View Postpiccolino, on Dec 7 2005, 21:32, said:

eu zic sa-l inchizi, pana nu se trezeste tot forumul ca i-am facut pe toti paranoici
Eu stiu deja ca sunt nebuna.. nu ma supar cand mi se zice :bigwhitegrin:

#100
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Dimineata a fost o seri. Acum e seria 2. Astia care intra acum in seria 3 abia s-au trezit.

Ma duc sa-mi fac o cafea ca se anunta o noapte lunga. Acum se face poimaine si aia cu liber 3 zile vin fresh inapoi. Ce distractie. In curand o sa uitam de ce ne-am strans.

Edited by mr.fred, 07 December 2005 - 21:46.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate