Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Televizor SEG

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
Am pus ochii pe un SEG de 82 de cm, plat, PIP, zoom, stop cadru, 3d sound, 3 scart, infrarosu??, doua tunere??, widescreen, an de fabricatie 2005. Din pacate nu stiu modelul exact, dar ma duce pe la vreo 350 de euro. Inrebarea evidenta este daca merita (tinand cont ca un televizor asemanator panasonic sau doamne fereste sony sunt peste 25 de milioane).

minusuri, plusuri... orice imi puteti spune despre marca (sau televizor) este binevenit).

Multam fain.

#2
cdan

cdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 17.11.2003
eu am de 1 an jumate si e BRICI, sint f multumit. TOt de la baietii din TM!

#3
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
ai chiar modelul asta? cel care ma intereseaza se pare ca nu este complet plat, dar in rest are toate caracteristicile de mai sus...

a fost nou cand ti l-au adus sau era refurbished?

si poate ma lamuriti si pe mine care-i faza cu 2 tunere (desi am o banuiala) si infrarosu??


DETALII...

100 cycles per second of technology screen diagonal 81 cm (of it visibly 76 cm) Black matrix picture tube PAL B/G Stereo receipt megatext (512 sides memory) APS (AUTOMATIC Programming system) Equalizer of 200 program places multilingual menu system PLL Hyperbandkabeltuner Color transiently Improvement digital clay/tone processor zoom shot fixed image comb filter automatic 16:9/4:3 change-over intercarrier noise suppressor NTSC playback Multi PIP (12 fig.) PIP of 2 tuner 2 Scartanschlussbuchsen front AV Sleeptimer infrared remote maintenance housing color:  Anthracite coal

#4
puricele

puricele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 04.06.2005

Fubar, on Aug 8 2005, 10:39, said:

Am pus ochii pe un SEG de 82 de cm, plat, PIP, zoom, stop cadru, 3d sound, 3 scart, infrarosu??, doua tunere??, widescreen, an de fabricatie 2005. Din pacate nu stiu modelul exact, dar ma duce pe la vreo 350 de euro. Inrebarea evidenta este daca merita (tinand cont ca un televizor asemanator panasonic sau doamne fereste sony sunt peste 25 de milioane).

minusuri, plusuri... orice imi puteti spune despre marca (sau televizor) este binevenit).

Multam fain.

<{POST_SNAPBACK}>


Unde ai pus ochii ? Vreau si eu.

#5
srv_pub

srv_pub

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 01.08.2005

puricele, on Aug 8 2005, 22:26, said:

Unde ai pus ochii ? Vreau si eu.

<{POST_SNAPBACK}>

daca nu ai garantie la el nu face nici un sfert din cat ai zis....

#6
puricele

puricele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 04.06.2005

srv_pub, on Aug 8 2005, 22:29, said:

daca nu ai garantie la el nu face nici un sfert din cat ai zis....

<{POST_SNAPBACK}>


Da-o-ncolo de garantie!  :)

#7
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
are garantie un an... tipi care se ocupa nu sunt de azi de ieri. Eu stiu de ei de cel putin 3 ani.

Edited by Fubar, 09 August 2005 - 11:04.


#8
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
nimeni nu are detalii sau cunostinte despre firma asta?

#9
cdan

cdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 17.11.2003
mai, esti turc? tu inrebi, tu raspunzi? Am zis ca de la tipii din TM. garantie ziceau ei ceva, oricum daca as fi avut pb la ei telefonau. a venit in cutie, parea nou noutz. merge din dec 2003 si NU am avut NICI o pb. zici ca e panasoni numa ca e MARE si GREU. nu a incaput in lift. l-am urcat pe scari,  :death:  :cursing:  :cursing:  :cursing:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate