Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

caseta adaptoare cu jack vs cd-player

  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
22 răspunsuri în acest subiect

#19
ownage16

ownage16

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 270
  • Înscris: 06.12.2007
foarte logic ... mersi pentru raspuns. Deci intr-un BMW nu poti sa ai bass decent fara sume prea mari? Nu sunt si subwoofere sub scaune ?

Editat de ownage16, 22 septembrie 2010 - 15:10.


#20
ownage16

ownage16

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 270
  • Înscris: 06.12.2007
Am cumparat o caseta adaptoare am bagat in casetofon si scrie asa : Tape 1 , Tape 2, Tape 1 , Tape 2 , TAPE ERROR . Problema e ca eu am bagat o alta caseta adaptoare de la un prieten si aceea merge fara problema si am bagat caseta mea in casetofonul lui si dadea aceeasi eroare . Se mai poate face ceva cu caseta ?

#21
bonygy

bonygy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.804
  • Înscris: 08.02.2007
da, cumperi alta (daca nu ai renuntat inca la idee), iar asta o tii ca amintire sau joci farse altora

#22
bonygy

bonygy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.804
  • Înscris: 08.02.2007
ce-ai mai rezolvat pana la urma?

#23
ownage16

ownage16

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 270
  • Înscris: 06.12.2007

Vizualizare mesajbonygy, pe 2nd November 2010, 10:09, a scris:

ce-ai mai rezolvat pana la urma?

Ca sa-mi mearga caseta trebuie sa incerc de 10 ori maxim . O tot intoarce de pe o parte pe cealalta dar la un moment dat incepe sa mearga si se aude muult mai bine ca la radio . Vreau sa imi iau cd-player dar nu am bani de unul cu usb si vreau sa ma interez cat ar costa unul cu jack sa pot conecta mp3-player-ul .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate