Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Moda toamna 2010 pt. barbati

- - - - -
  • Please log in to reply
322 replies to this topic

#55
Veronika_99

Veronika_99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 31.08.2010

 DarkEnemy, on 15th September 2010, 13:16, said:

Pentru a purta toalele alea tre' sa fii ca ei. Ca doar nu ai sa vezi un scund, chel si burtos cu acele haine.
Asadar tot la ei te rezumi. Faptul ca porti poseta e o dovada de netagaduit ca esti mascul, nu !?
Explica-mi si mie unde e masculinitatea la tipii aia. Da, aia din primele poze ca doar aici vorbim despre hainele alea iar ele nu pot fi purtate decat de acei flacai.




trebuie sa mai pun poze?...nici asta nu e masculin?

Attached Files



#56
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006

 center_2001, on 15th September 2010, 10:49, said:

Eu ma refeream la oameni normali.
Oh well. N-ai specificat de la bun inceput.

 Veronika_99, on 15th September 2010, 11:53, said:

de ce sa nu poarte poseta?,,,,unde sa-si tina rujul si toate celelalte?
Say what? Barbati cu ruj? Esti bine?

 Veronika_99, on 15th September 2010, 13:36, said:

trebuie sa mai pun poze?...nici asta nu e masculin?
Ba nu mai pune poze. Si nu, nu e masculin. Pare doar un soarece de laborator care a descoperit lentilele de contact, imbracat "mad max" gen.

#57
Veronika_99

Veronika_99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 31.08.2010

 Marius3k, on 15th September 2010, 13:52, said:

Oh well. N-ai specificat de la bun inceput.Say what? Barbati cu ruj? Esti bine?
Ba nu mai pune poze. Si nu, nu e masculin. Pare doar un soarece de laborator care a descoperit lentilele de contact, imbracat "mad max" gen.


dar tu arati mai bine decat 'soarecele ala'?

#58
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,328
  • Înscris: 09.09.2006
Acuma serios no, la ce dracu' iti trebe scurta cu umeri de piele si manusi de box? plus ghete de box...Zau daca inteleg despre ce e vorba in poza aia.
Si nu, nici io nu cred ca e foarte masculin un tip care foloseste mai mult gel de par decat o cucoana si cel putin la fel de multa oja sau fixativ. Daca aratam mai bine decat aia? Probabil ca nu (in acceptiunea ta) sau probabil ca da (in acceptiunea nevestelor :) ). Da stiu sigur ca pe noi nu ne cauta in pantaloni sa se asigure daca trebuie sa ne zica Domnule sau Domnisoara!

#59
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006

 Veronika_99, on 15th September 2010, 13:56, said:

dar tu arati mai bine decat 'soarecele ala'?
Poate ca nu, da' cel putin nu am nevoie de o pereche de ciorapi mototoliti introdusi in colanti pentru a avea ceva acolo. Pe de alta parte, "beauty is in the eye of the beholder".

P.S: noi aici pe forum combatem IDEEA, nu persoana din spatele ei.

Edited by Marius3k, 15 September 2010 - 13:07.


#60
Veronika_99

Veronika_99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 31.08.2010

 buntzi, on 15th September 2010, 14:04, said:

Acuma serios no, la ce dracu' iti trebe scurta cu umeri de piele si manusi de box? plus ghete de box...Zau daca inteleg despre ce e vorba in poza aia.
Si nu, nici io nu cred ca e foarte masculin un tip care foloseste mai mult gel de par decat o cucoana si cel putin la fel de multa oja sau fixativ. Daca aratam mai bine decat aia? Probabil ca nu (in acceptiunea ta) sau probabil ca da (in acceptiunea nevestelor :) ). Da stiu sigur ca pe noi nu ne cauta in pantaloni sa se asigure daca trebuie sa ne zica Domnule sau Domnisoara!


pai fiecare cu aspiratiile lui...daca nevasta te place cu burta si in haine largi, ti se pare normal sa te complaci in situatia asta?tu te imbraci pt. nevasta sau pentru tine?

#61
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,286
  • Înscris: 19.07.2008

 Veronika_99, on 15th September 2010, 13:36, said:

trebuie sa mai pun poze?...nici asta nu e masculin?

Hahaha :roflmaofast: :roflmaofast:  

Nu sunt credincios dar imi permit sa folosesc expresia Doamne, mare mai Ti-e gradina :lol:

#62
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006

 Veronika_99, on 15th September 2010, 14:25, said:

pai fiecare cu aspiratiile lui...
E primul lucru pe care-l zici bine in cele 46 de posturi ale tale pe acest forum. Stii, din fericire, unii aspira la mult mai mult decat a fi imbracat "trendy-fashion-posh".
Chiar mi-ar place sa vad reactiile colegilor cand merg prin hala imbracat in haina de piele si cu bocanci d-aia. Dar nu in viata asta.

#63
Veronika_99

Veronika_99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 31.08.2010

 Marius3k, on 15th September 2010, 14:33, said:

E primul lucru pe care-l zici bine in cele 46 de posturi ale tale pe acest forum. Stii, din fericire, unii aspira la mult mai mult decat a fi imbracat "trendy-fashion-posh".
Chiar mi-ar place sa vad reactiile colegilor cand merg prin hala imbracat in haina de piele si cu bocanci d-aia. Dar nu in viata asta.


pai trebuie si plete ca sa zica: wow...ce mascul feroce :lol:

#64
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,286
  • Înscris: 19.07.2008

Quote

pai fiecare cu aspiratiile lui...daca nevasta te place cu burta si in haine largi, ti se pare normal sa te complaci in situatia asta?tu te imbraci pt. nevasta sau pentru tine?
Tu te imbraci pentru tine sau sa fii invidiata de celelalte ?
Te imbraci pentru tine sa-nteleg!? Deci porti hainele de duminica si in casa nu!?
Nu concep ideea de a nu-ti purta hainele de duminica si in casa ca doar te imbraci pentru tine si nu pentru altcineva  <_<

#65
Veronika_99

Veronika_99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 31.08.2010

 DarkEnemy, on 15th September 2010, 14:26, said:

Hahaha :roflmaofast: :roflmaofast:  

Nu sunt credincios dar imi permit sa folosesc expresia Doamne, mare mai Ti-e gradina :lol:


bine mai...nu toti sun barbati asa adevarati ca tine

 DarkEnemy, on 15th September 2010, 14:41, said:

Tu te imbraci pentru tine sau sa fii invidiata de celelalte ?
Te imbraci pentru tine sa-nteleg!? Deci porti hainele de duminica si in casa nu!?
Nu concep ideea de a nu-ti purta hainele de duminica si in casa ca doar te imbraci pentru tine si nu pentru altcineva  <_<


eu ma imbrac sa ma simt eu bine..iar eu ma simt bine numai daca arat bine...in casa..nu e nevoie sa porti atatea haine

#66
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007

 Veronika_99, on 15th September 2010, 13:36, said:

trebuie sa mai pun poze?...nici asta nu e masculin?
nu stiu altele cum sunt, da' mie un tip imbracat in colanti numa' masculinitate nu-mi inspira.

#67
dradis

dradis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 27.08.2009
Trebuie sa-mi reinoiesc si eu garderoba.... Deocamdata port din colectia primavara-toamna, iarna si vara 2000-2010 Trebuie sa trec la colectia 2010 - 2020 :lol:

Edited by dradis, 15 September 2010 - 13:51.


#68
buntzi

buntzi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,328
  • Înscris: 09.09.2006

 Veronika_99, on 15th September 2010, 15:25, said:

pai fiecare cu aspiratiile lui...daca nevasta te place cu burta si in haine largi, ti se pare normal sa te complaci in situatia asta?tu te imbraci pt. nevasta sau pentru tine?
Ma imbrac pen' ca altfel ma aresteaza pentru indecenta sau ca sa nu-mi fie frig. In nici un caz ca sa ma admire lumea pe strada. Asta e chestie feminina. Stii, de-a femeilor. Alea fara putza. Aaaaa, stai ca nici aia din pozele tale n-au de-asta. It suddenly makes sense!
LE: cer scuze pentru generalizarea cam misogina, dar consider normal ca o tipa sa se ingrijeasca mai serios de aspectul asta al modei. Inteleg dorinta feminina de a fi admirata (si deci utilizarea tuturor mijloacelor ce le sta la dispozitie pentru captarea atentiei), dar o consider exact asa: feminina.

Mai, ultima oara chiar mi-a zis ca-s cam grasun (io am contarzis-o vehement si am sustinut ca-s doar pufos), si tocmai de-aia mi-am luat haine mai largi, ca sa se vada mai bine ca-s prosper. Apoi, de fiecare data cand incerc sa slabesc, ma apuca foamea si fac rau la foame. Si decat sa devin un nesuferit non-stop, mai bine raman grasun. Ne posh. Ne trendy.
Iar vis-a-vis de aspiratii, culmea este ca mai multa lume mi-a spus ca cica mi-ar sta bine in costum si cravata (asa au zis la rev, cand am fost fortat sub amenintarea armei sa ma imbrac elegant). Da' cum nu le suport nici masacrat, am decis sa ma las ne-admirat(bil) cel putin pana la revelionul urmator...

Edited by buntzi, 15 September 2010 - 13:59.


#69
pouf

pouf

    hopeless hippie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 20.04.2008
Veronico, ma intreb cum arata prietenul tau.
...daca exista.

#70
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,286
  • Înscris: 19.07.2008

Quote

eu ma imbrac sa ma simt eu bine..iar eu ma simt bine numai daca arat bine...in casa..nu e nevoie sa porti atatea haine

Atunci, in casa, nu te simti bine ?
Ba e nevoie sa porti atatea haine, si din cele mai bune si aratoase, ca doar te imbraci pentru tine, sa te simti tu bine, nu pentru invidia celorlalti  :rolleyes:

#71
Centris

Centris

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,527
  • Înscris: 19.05.2004

 Veronika_99, on 15th September 2010, 13:36, said:

trebuie sa mai pun poze?...nici asta nu e masculin?

barbat in "iegari". urla masculinitatea din toti bojocii!

veronica, sa-t explic. n-am avut in viata mea toata pantofi nike sau adidas. n-am avut in viata mea ceva adidas. niciodata ceva supraelastic.

vreau sa dau bani pe haine, dar n-am ce cumpara. sunt limitat. ne-am inteles?

Edited by Centris, 15 September 2010 - 18:19.


#72
teo15

teo15

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 875
  • Înscris: 10.09.2009

 Veronika_99, on 15th September 2010, 12:57, said:

.bocancii sunt superbi...si eu i-as purta,.
Te cred.Stii de ce?Pt ca bocancii aia sunt pt femei. :death:

 Veronika_99, on 15th September 2010, 14:25, said:

pai fiecare cu aspiratiile lui...daca nevasta te place cu burta si in haine largi, ti se pare normal sa te complaci in situatia asta?tu te imbraci pt. nevasta sau pentru tine?

Exact.Daca are burta trebuie sa-si ia haine stramte ca alea de zici tu ca sunt "la moda". :lol:

Edited by teo15, 15 September 2010 - 18:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate