Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...
 Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 

Caut o piesa de la Radio

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
50 răspunsuri în acest subiect

#19
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.068
  • Înscris: 21.10.2005
nobody?

#20
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.068
  • Înscris: 21.10.2005
:( vreau melodiaa

le-am trimis si mail celor de la radio, dar nu se sinchisesc sa raspunda

#21
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 923
  • Înscris: 11.05.2004
Melodia este pe ritm de marylin manson (tainted love) si versurile sunt cantate de o femeie in stil R&B  :huh:

#22
~Galadrielle~

~Galadrielle~

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 49
  • Înscris: 28.01.2006

Vizualizare mesajLup, pe May 17 2006, 21:21, a scris:

Melodia este pe ritm de marylin manson (tainted love) si versurile sunt cantate de o femeie in stil R&B  :huh:


M-ai facut sa rad! :D  "Tainted love" e de prin anii 80 si e a formatiei Soft Cell.  :P
Anyway, ce cauti tu e Rihanna - SOS (rescue me).

#23
SoSlow

SoSlow

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 740
  • Înscris: 29.02.2004
Dificil daca nu dai mai multe detalii.

#24
MoDelia

MoDelia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 114
  • Înscris: 22.03.2005

Vizualizare mesajmorandi3, pe Jan 18 2006, 23:04, a scris:

Intradevar este vorba de contrast -aripi
dar versurile sunt Da-mi aripi nu da-mi alint,
Si baieii astia au ceva piese foarte tari..daca vrei detalii despre trupa sau piesele lor spune pt ca stiu multe despre ei
Inca nu pot sa cred ca au melodia la radio. Wow.. imi place mazim de ei!!!!

o.. si aseara am auzit melodia la tv K-lumea
au un videoclip interesant.. dar nu am vazut tot :(

morandi3 - au schimbat putin versurile decat era initial .. asa-i? :)

#25
morandi3

morandi3

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 522
  • Înscris: 31.08.2005
lasa ca numai unii stiu ca or schimbat versurile ;) si stim noi cine is aia "unii"

#26
GoTzU

GoTzU

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 26.07.2006
daca cineva a auzit de piesa va rog contactati-ma pe mail [email protected] multumesc

#27
DjValy

DjValy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 923
  • Înscris: 01.08.2006
Caut o melodie in engleza si e cam in genul melodiilor celor de la Fly Project si are in refren ceva de genu .. 2The way you move your body na na na na ... na na na 0". E voce masculina de la inceput pana la sfarsit . Vocea seamana putin cu a solistului de la fly project . Pot fi si cei de la fly project dar nu am gasit vreo piesa de a lor care se semene cu cea care o caut . Cert e ca melodia este nou . Am auzit-o la kissfm Braila , posibil sa fi fost data si pe kiss fm Bucuresti

#28
DjValy

DjValy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 923
  • Înscris: 01.08.2006

Vizualizare mesajDjValy, pe Aug 1 2006, 05:00, a scris:

Caut o melodie in engleza si e cam in genul melodiilor celor de la Fly Project si are in refren ceva de genu .. 2The way you move your body na na na na ... na na na 0". E voce masculina de la inceput pana la sfarsit . Vocea seamana putin cu a solistului de la fly project . Pot fi si cei de la fly project dar nu am gasit vreo piesa de a lor care se semene cu cea care o caut . Cert e ca melodia este nou . Am auzit-o la kissfm Braila , posibil sa fi fost data si pe kiss fm Bucuresti


ink ceva din refren , deci : The way you move ... na na na na ... it make me fall in love ... na na na

#29
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 14.916
  • Înscris: 14.11.2004

Vizualizare mesajGoTzU, pe Jul 26 2006, 15:22, a scris:

daca cineva a auzit de piesa va rog contactati-ma pe mail [email protected] multumesc


Cine canta melodia de la Emisiunea Cadrane , aceea de la inceput care seamana cu una "facuta" in garaj , o caut de mult timp , daca nu gasiti o melodie , incercati la ei (Radio Romania), au o arhiva cu melodiiile pe care le detin si probabil si cu cele de la genericele emisiunilor .

#30
fileralex

fileralex

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 13.08.2006

Vizualizare mesajDjValy, pe Aug 5 2006, 14:26, a scris:

ink ceva din refren , deci : The way you move ... na na na na ... it make me fall in love ... na na na
plz frate.. pune si tu un mail te rog sau ceva .. k nu aveam user si a trebuit sa`mi fac user k sa`ti dau reply of. ..
deci melodia este Refflex - obsession :P stiu k`ti place:D

#31
DjValy

DjValy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 923
  • Înscris: 01.08.2006

Vizualizare mesajfileralex, pe Aug 13 2006, 04:56, a scris:

plz frate.. pune si tu un mail te rog sau ceva .. k nu aveam user si a trebuit sa`mi fac user k sa`ti dau reply of. ..
deci melodia este Refflex - obsession :P stiu k`ti place:D

yeee ... asta era ... ms mult man . De cand o caut . Faza e ca o aveam in calculator si nu stiam de ea . Asta e a 5   - a melodie care o caut pe forumuri si se intampla sa o am si eu in calc. :D

anyway ms mult  :peacefingers: :cheers:

#32
BlacKS0uL

BlacKS0uL

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 11.07.2004
Shtie cineva cum se intituleaza melodia bulgareasca care o mai da dim la cronica la kiss fm?!
Dar una de la deea de la reclama pt radio care seamana izbitor de mult cu 3se - iubire (la ritm)...

#33
cybernet

cybernet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 160
  • Înscris: 25.11.2005
este ceva disco care canta o fata ,ceva in genul sistem - ever :D

#34
chaos77

chaos77

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 29.11.2006
Cred ca e vb de  melodia Lili was here...try it

#35
Vidike

Vidike

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 290
  • Înscris: 31.07.2006
Atata am retinut din ea " our love burns/is like a flame" in refren. E cantata de un tip si o tipa, a zis ca e din 79 melodia, ma gandesc ca o fi fost ceva hit pe vremea aia. Care ma poate ajuta multumesc frumos

#36
bully

bully

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 339
  • Înscris: 15.11.2003
O dau radiourile de mai multe ori pe zi iar refrenul e obsedant , cantat de o trupa , as zice eu ,...es a si...asire...ceva in genul asta...care ma ajuta cu o informatie ? Tks !!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate