Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Formularul D-160

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
angel24

angel24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.07.2008
Buna, va rog sa ma ajutati cu urmatoarea intrebare. Completez acum formularul D-160 iar la rubrica despre pasaport imi cere orasul emitent. Pe pasdaportul meu scrie organ emitent Hunedoara. Hunedoara este judetul in care s-a emis. Deva este orasul. Trebuie sa trec si orasul si judetul, obligatoriu. SA trec oras Deva chiar daca nu apare pe pasaport?
   Va multumesc anticipat si va doresc o zi frumoasa.

#2
Adrian94

Adrian94

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.08.2010
Salut!. Nu cred ca se numeste D-160 am cautat pe net si scrie ca se numeste DS-160 uite am gasit pe net ceva cred ca o sa te ajute dai un click Aici

#3
unul_oarecare_sau

unul_oarecare_sau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.08.2011
ss

#4
danviza

danviza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.12.2012
buna tuturor
am o intrebare: am completat formularul d160 si as dori sa fac niste modificari dupa ce am listat confirmarea! cum pot sa fac modificari ulteripare si sa listez din nou formularul?!? sau ar fi o solutie mai buna introdu cerea, completare din nou a formularului?!! ce implicatii are?!? e vre -o problema daca se introduc doua formulare?!? nu stiu unde sa introduc codul de pe confirmarea listata!!! va rog sa ma ajutati
multumesc

da se numeste ds160:)
despre acest formular era vorba:)
ajutati-ma va rog
multumesc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate