Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Aplicatie mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Bogdan_ro93

Bogdan_ro93

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 838
  • Înscris: 10.06.2010
Caut o aplicatie java cu care pot sa vizualizez paginile web de pe PC si sa le pot vedea pe telefonul mobil,daca exista.

#2
zepar

zepar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 691
  • Înscris: 24.06.2010
pai tu vrei sa vezi paginile alea ori pe pc ori pe telefonul mobil? ca exista browsere de internet pentru mobile, de ex. opera mini. Oricum, cel mai tare dintre toate este SkyFire, nu de alta dar e singurul care arata si flash-urile, aratand astfel pagina identic ca pe pc

#3
Bogdan_ro93

Bogdan_ro93

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 838
  • Înscris: 10.06.2010

View Postzepar, on 19th July 2010, 21:01, said:

pai tu vrei sa vezi paginile alea ori pe pc ori pe telefonul mobil? ca exista browsere de internet pentru mobile, de ex. opera mini. Oricum, cel mai tare dintre toate este SkyFire, nu de alta dar e singurul care arata si flash-urile, aratand astfel pagina identic ca pe pc

Eu vreau sa descarc o pagina web si sa o vad pe mobil(offline)

#4
auryke

auryke

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 836
  • Înscris: 13.10.2008

View PostBogdan_ro93, on 19th July 2010, 21:03, said:

Eu vreau sa descarc o pagina web si sa o vad pe mobil(offline)
Intri pe acea pagina cu Internet explorer, salvezi pagina(uitate in dreapta sus) la Pagina(page) si ii dai la salvare.Iti va salva pagina in format .mhtml , vizualizabil aproape pe orice telefon cu browserul "din fabrica".

#5
Bogdan_ro93

Bogdan_ro93

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 838
  • Înscris: 10.06.2010

View Postauryke, on 19th July 2010, 21:26, said:

Intri pe acea pagina cu Internet explorer, salvezi pagina(uitate in dreapta sus) la Pagina(page) si ii dai la salvare.Iti va salva pagina in format .mhtml , vizualizabil aproape pe orice telefon cu browserul "din fabrica".
nu merge ,am transferat pe un nokia 6300 ptin bluetooth si zice format de cunoscut

#6
auryke

auryke

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 836
  • Înscris: 13.10.2008

View PostBogdan_ro93, on 21st July 2010, 14:34, said:

nu merge ,am transferat pe un nokia 6300 ptin bluetooth si zice format de cunoscut
Bine, poate nu toate merg.Eu am un se w300i si imi merge.Atunci poti renunta.Daca ai nevoie de vreun text, poti face un fisier text(.txt) in care sa copiezi ceea ce ai nevoie si AR TREBUI ca pe acesta sa-l poata reda.Daca nu merge nici asta, nu poti pe acest telefon.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate