Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

F64 review

- - - - -
  • Please log in to reply
513 replies to this topic

#415
cmihai22

cmihai22

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.05.2015
Cea mai de rahat firma iti cauta motiv sa nu iti repare produsele in garantie mie mi-a anulat garantia ca am tinut camera in conditii de umiditate si cand am fost acolo mai era un client cu aceeasi problema.

Cea mai de rahat firma iti cauta motiv sa nu iti repare produsele in garantie mie mi-a anulat garantia ca am tinut camera in conditii de umiditate si cand am fost acolo mai era un client cu aceeasi problema.


Cea mai de rahat firma iti cauta motiv sa nu iti repare produsele in garantie mie mi-a anulat garantia ca am tinut camera in conditii de umiditate si cand am fost acolo mai era un client cu aceeasi problema.

#416
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,907
  • Înscris: 28.12.2006
1. Ai facut reclamatie la OPC?
2. Ai tinut camera in conditii de umiditate?

Edited by crokodilu, 12 June 2017 - 11:01.


#417
calexe

calexe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,722
  • Înscris: 21.11.2006

 cmihai22, on 12 iunie 2017 - 03:39, said:

Cea mai de rahat firma iti cauta motiv sa nu iti repare produsele in garantie mie mi-a anulat garantia ca am tinut camera in conditii de umiditate si cand am fost acolo mai era un client cu aceeasi problema.
...
"Cea mai de rahat firmă", F64, tocmai mi-a făcut un favor. Am cumpărat EF 35 f/2 IS USM cu cca. 2 săptămâni în urmă la 2.208 lei. De la 01.08.2017 au băgat o promoție și același obiectiv costă acum 1.863 lei. Azi i-am rugat să-mi bage cumpărătura în promoție și mi-au dat puncte în valoare de diferență. Rezolvat rapid, cu prietenie, fără discuție. Mersi.
Oi fi eu mai frumos?
:)

Apropos, vedeți că sunt prețuri mișto la Canon acuma la F64. Nu știu cât ține.

#418
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,092
  • Înscris: 19.01.2004
Probabil esti cumparator >=GOLD pe la ei si meriti sa iti faca unele discounturi. Da-mi voie sa cred ca un client fara istoric "serios" nu ar primi asemenea avantaje.

#419
calexe

calexe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,722
  • Înscris: 21.11.2006
Da. Nu-i exclus să fie cum zici tu. Pe de altă parte e și normal într-un fel să fie așa.
Plus că probabil sunt și frumos!
Posted Image

#420
StefanSC

StefanSC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,730
  • Înscris: 02.07.2011
@calexe:

Nu esti frumos bre... F64 are politica speciala pentru barbosi :P.

#421
cristi_cost

cristi_cost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 754
  • Înscris: 09.11.2005
In afara e ceva normal sa se intample asta.

#422
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,907
  • Înscris: 28.12.2006

 calexe, on 01 august 2017 - 15:06, said:

Apropos, vedeți că sunt prețuri mișto la Canon acuma la F64. Nu știu cât ține.
Cine, Canon?

Quote

Probabil esti cumparator >=GOLD pe la ei si meriti sa iti faca unele discounturi.
Mai demult mi-au facut discount vreo 20% asa din pix ca le-am zis ca nu am bani, si nu eram gold.

Edited by crokodilu, 02 August 2017 - 11:49.


#423
mircea812

mircea812

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,977
  • Înscris: 08.06.2005
La un moment aveau un obiectiv  la reducere si pana m-am gandit eu a disparut discount-ul. I-am intrebat daca mi-l pot oferi la pretul cu reducere si au facut-o.

(client dă aur :) )

#424
l_stoian79

l_stoian79

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,780
  • Înscris: 29.08.2006

 Taxon, on 01 august 2017 - 15:20, said:

Probabil esti cumparator >=GOLD pe la ei si meriti sa iti faca unele discounturi. Da-mi voie sa cred ca un client fara istoric "serios" nu ar primi asemenea avantaje.


inainte cu 2 zile de Black Friday anu trecut am cumparat un trepied (a fost musai atunci, ca era ziua unui amic...cadou). Dupa 2 zile, de Black Friday acelais trepied era redus 70% , le-am trimis un mail sa ii intreb daca pot beneficia de aceeasi reducere, mi-au bagat in cont puncte corespunzatoare diferentei de pret. ... elegant Posted Image

#425
StefanSC

StefanSC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,730
  • Înscris: 02.07.2011
Mi se pare mie sau F64 si-au refacut site-ul, ocazie cu care au stricat multe pe acolo (nu mai am wishlist, consignatia linkeaza aiurea, istoricul comenzilor e incomplet samd)?

#426
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.09.2006
L-au (re)facut praf...

#427
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
Da, nici eu nu mai am wishlist. Si nici puncte de fidelitate.
Macar au si ei acum https la site. Chiar ma uitam acum cateva zile si ma miram ca nu au asa ceva.

#428
mihnearau1

mihnearau1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 20.09.2016

 StefanSC, on 19 februarie 2018 - 17:41, said:

Mi se pare mie sau F64 si-au refacut site-ul, ocazie cu care au stricat multe pe acolo (nu mai am wishlist, consignatia linkeaza aiurea, istoricul comenzilor e incomplet samd)?

+ aparate SH nu stiu cum le mai gasesti

#429
flor77

flor77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 23.04.2017
Aceeasi situatie si la mine. Istoricul comenzilor este incomplet, punctele adunate au disparut, whishlist-ul e gol. Nu vad rucsaci foto pe noul site, nu vad nici curele gen BlackRapid.

#430
calexe

calexe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,722
  • Înscris: 21.11.2006
#metoo
:(

Edited by calexe, 20 February 2018 - 19:51.


#431
calexe

calexe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,722
  • Înscris: 21.11.2006
Se pare ca se lucrează încă:
"... In acest moment, odata cu tranzitia la de la site-ul vechi la cel nou, informatiile legate de facturi, istoric comenzi, puncte, cupoane, etc sunt in curs de actualizare pe site-ul nou. Facem eforturi pentru finalizarea cat mai rapida a acestui proces. ..."

#432
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,907
  • Înscris: 28.12.2006

 flor77, on 20 februarie 2018 - 19:21, said:

punctele adunate au disparut, whishlist-ul e gol. Nu vad rucsaci foto pe noul site, nu vad nici curele gen BlackRapid.
Las ca-i bine, dabea nu mai cheltuim atata.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate