Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Morala absoluta / morala relativa

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
812 replies to this topic

#811
zenon

zenon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,295
  • Înscris: 11.11.2009

View PostBilly, on 29th September 2010, 11:25, said:

E doar ceea ce fac ateii mai bine ...


Te'am prins!
În sfîrșit recunoști,că ateii sunt deosebiți decît restul lumii!

#812
karuna

karuna

    landeza zburatoare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,204
  • Înscris: 07.08.2009

View PostSnowBlack, on 17th December 2010, 20:43, said:

Scuza-mi limbajul...

Nu ti-l scuz... Cu alte cuvinte nu te astepta sa raspund unor mesaje exprimate vulgar.


View PostAlecsgz, on 18th December 2010, 11:03, said:

Am o intrebare? Daca cineva care zice: "mah eu am dreptate tu nu stii nimic hai pa" si celaltalt zice "mah nu ai dreptate uite de ce" care e arogantul?


Inainte sa acuzi pe unii de superioritate sa stii ce in general aia care tot repeta "eu sunt umil" "eu sunt modest" etc sunt in general opusul.

Si daca ai, ce? ... Matale adica bati un apropo, numai ca il bati prost, fara sa aiba legatura reala cu subiectul. Ca, deh, adica de ce nu ti-ai permite sa fii subiectiv si sa tragi concluzii doar din ceea ce vrei sa vezi si nu din tot ansamblul de fapte, crezand ca altii e fraieri si or sa se bage sub pat de rusine. Arogantul esti tu. Multumit??...

Asa, poti sa-l citezi pe ala de se face raspunzator de aceste declaratii, ca sa nu zica lumea ca ai vorbit aiurea.  :OK: Cand o sa aduci si probele la "dosar", o  sa vezi atunci cum va inghiti galusca!.... :w00t:

#813
tani_slav

tani_slav

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 30.03.2010

View Postkaruna, on 19th December 2010, 23:10, said:


Karuna, da si tu un semn in legatura cu mesajul.... sti tu care !!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate