Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

2014, anul când omenirea merge la bal sau la spital

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

View Postza_dude, on 23rd August 2010, 12:55, said:

Tu chiar crezi ce-ai scris sau e doar o gluma? :D
e o teorie,s-ar putea previzuină,sau chiar ipoteză... :thumbup:
go,Mareșale! :OK:

#38
Dheus

Dheus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 28.05.2009
Ori lumea are prea mult timp liber, ori sta degeaba. Si ne mai intrebam de ce este criza economica, atunci cand nimeni nu mai munceste, sta sa-si dea cu parerea despre teorii.

Hai sa va prezint eu una, suta-n mie adevarata:
- pana in 2100 toti care citesc acest text acum vor muri.
- apocalipsa va veni, dar nu o veti mai prinde voi, deci ea a venit, dar daca nu ati vazut-o, ce sa mai discutam.
- nu exista concordante in istorie, decat ca au existat crize economice exact cand totul era pe un mare +
- in 2012 nimic nu se intampla, decat apocalipsa Romaniei, se voteaza. :lol:
- in 2014 ne punem latul de gat vazand cum este dupa doi ani cu noul presedinte.

Hai la alte preocupari, ca nici Nostradamus nu a nimerit nimic, nu veti fi voi acum, sau eu.

#39
0000000000

0000000000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,865
  • Înscris: 01.05.2008

Quote

1587 - regina scotienilor este casapita, adica i se taie capul
1865 - Moare Christian Andersen si bineinteles, povestirile lui macabre tot despre moarte (majoritatea din ele)
:roflmaofast:

Se castiga bine din carti cu si despre sfarsitul omenirii? Ca imaginatie bolnava am si eu.

#40
Dheus

Dheus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 28.05.2009

View PostFrom 24th August 2010, 21:01:

:roflmaofast:

Se castiga bine din carti cu si despre sfarsitul omenirii? Ca imaginatie bolnava am si eu.
Hai ca ne dam mana cu mana, si uite ce best-seller-uri scoatem. :lol:
Mai ne uitam si pe discovery, sa vezi ce frumos pica.

#41
KAZONDE

KAZONDE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 02.07.2009

View PostDheus, on 24th August 2010, 11:12, said:

Ori lumea are prea mult timp liber, ori sta degeaba. Si ne mai intrebam de ce este criza economica, atunci cand nimeni nu mai munceste, sta sa-si dea cu parerea despre teorii.

Hai sa va prezint eu una, suta-n mie adevarata:
- pana in 2100 toti care citesc acest text acum vor muri.
- apocalipsa va veni, dar nu o veti mai prinde voi, deci ea a venit, dar daca nu ati vazut-o, ce sa mai discutam.
- nu exista concordante in istorie, decat ca au existat crize economice exact cand totul era pe un mare +
- in 2012 nimic nu se intampla, decat apocalipsa Romaniei, se voteaza. :lol:
- in 2014 ne punem latul de gat vazand cum este dupa doi ani cu noul presedinte.

Hai la alte preocupari, ca nici Nostradamus nu a nimerit nimic, nu veti fi voi acum, sau eu.
Felicitari :)) si acum rad la postul tau :)) :))

#42
cutu22

cutu22

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 141
  • Înscris: 17.06.2010
dar sa vina o data sfarsitul lumii, ca m-am saturat de toate ineptiile astea care ni se baga pe gat cu forta.si asa e lumea plina de ura si materialism.

Edited by cutu22, 08 September 2010 - 11:13.


#43
eduard94

eduard94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.09.2010
inainte sa mai postati topicuri de genul ,,2012'' ,,sfarsitul pamantului'' ,,ne loveste meteoritul'' va rog consultati un om intelept si cel mai important care are Adevarul in mana (Biblia)

#44
0000000000

0000000000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,865
  • Înscris: 01.05.2008

View Posteduard94, on 11th September 2010, 13:31, said:

inainte sa mai postati topicuri de genul ,,2012'' ,,sfarsitul pamantului'' ,,ne loveste meteoritul'' va rog consultati un om intelept si cel mai important care are Adevarul in mana (Biblia)
Si de ce esti asa convins ca Bilbia = Adevarul?

#45
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
Astia care tot inventeaza astfel de termene, nu obosesc niciodata?
Ceva mai bun ar fi sa se ocupe de propriile catastrofe din viata lor.
Anul 2014, va fi inceputul reorganizarii intregului mapamond. Cam pina in 2018, va dura. Deci f rapid va fi procesul,

#46
omiKron_project

omiKron_project

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 22.09.2010

View PostDheus, on 24th August 2010, 11:12, said:

Ori lumea are prea mult timp liber, ori sta degeaba. Si ne mai intrebam de ce este criza economica, atunci cand nimeni nu mai munceste, sta sa-si dea cu parerea despre teorii.

Hai sa va prezint eu una, suta-n mie adevarata:
- pana in 2100 toti care citesc acest text acum vor muri.
- apocalipsa va veni, dar nu o veti mai prinde voi, deci ea a venit, dar daca nu ati vazut-o, ce sa mai discutam.
- nu exista concordante in istorie, decat ca au existat crize economice exact cand totul era pe un mare +
- in 2012 nimic nu se intampla, decat apocalipsa Romaniei, se voteaza. :lol:
- in 2014 ne punem latul de gat vazand cum este dupa doi ani cu noul presedinte.

Hai la alte preocupari, ca nici Nostradamus nu a nimerit nimic, nu veti fi voi acum, sau eu.

Si tu faci ceva in privinta crizei economice de tot acuzi ? Problema e venita de la cei care sunt pusi sa faca si nu fac, nu de oamenii care inghit si ar trebui sa afle si ei pe ce se duc banii din impozite, si in orice caz sa se revolte, ceea ce se intampla in Romania mai ales e scandalos si totusi lumea sta in casa si asteapta, sa ce ? Se roaga la Dumnezeu...

Logic ca exista crize economice sau crash financiar cum l-ar numi fratii de peste Atlantic... in anii '30 de ce a fost crash ? Supraproductie... asa si acum, numai ca e supraproductie pentru prostii, in niciun caz pentru rezultate de calitate.

Si ca sa-ti mai adaug ceva cunostintelor tale generale, Nostradamus a prezis 11 Sept. 2001, savantii romani ce vor descoperi leac impotriva cancerului, topirea ghetarilor de la Polul Nord, care d'oh, si muuuuulte altele ! Se intampla sub ochii nostri dar omul e prea naiv sa creada ce-i vad ochii, el crede in Religie. Trist...

#47
starlight11

starlight11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 04.08.2008
in 2014 va fi campionatul modial de fotbal, si probabil v-a fi castigat de Romania, cred ca asta v-a fi evenimentul care v-a da peste cap omenirea.

#48
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

View PostFrom 24th August 2010, 20:01:

:roflmaofast:

Se castiga bine din carti cu si despre sfarsitul omenirii? Ca imaginatie bolnava am si eu.

Depinde , unii au facut "punga groasa" de pe urma unor " bestseller-uri eshatologice " !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate