Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Sfaturi luna de miere

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
8 răspunsuri în acest subiect

#1
katnia

katnia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 49
  • Înscris: 28.12.2007
Astept sugestiile voastre cu privire la petrecerea"saptamanii de miere"mai exact,care va trebui sa aiba loc neaparat la jumatatea lunii iulie pentru ca atunci ni se potrivesc concediile. Comanda e la mare, eu nu suport caldura ca lesin.Mie mi-ar placea o vacanata de relaxare, dar vreau sa mai vad ceva, obiective  culturale,specific etc.  In total am avea maxim 2500 de lei in care sa ne incadram cu cazare,masa si transport si eventuale cheltuieli  neprevazute. Nu ma loviti cu Paralia,ca am fost deja,iar la bulgari sa duc o existenta de vierme prajit la soare inchis in tarc nu  m-ar incanta prea mult. La noi mi-e teama de aglomeratie si tigania de pe plaja si pe urma, la mare as putea sa ma duc oricand ca la ce vremuri se prefigureaza, nu cred ca o sa ma indur sa mai ies.

#2
dUa

dUa

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 257
  • Înscris: 01.03.2007
Croatia. Coasta dalmata.

#3
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.599
  • Înscris: 10.08.2006
Daaa, Dubrovnik! Sau Malta. :lookoflove:

#4
lokoman

lokoman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 157
  • Înscris: 02.06.2006
Maldive  sau Punta Cana  si chiar daca nu prinzi un earlyBooking   tot cred  ca iesi in 2500eur

si Punta Cana chiar merita     atata ca pierzi vre-o 12 pe drum



Have fun !

#5
reovel

reovel

    Doesn't she look darling?!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.757
  • Înscris: 17.01.2009

Citat

Maldive sau Punta Cana si chiar daca nu prinzi un earlyBooking tot cred ca iesi in 2500eur
Omul are 2500 de lei. ;)

#6
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 916
  • Înscris: 20.09.2007
Praga - frumusel , curatel

#7
adish1k

adish1k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.152
  • Înscris: 17.02.2010
it's an bull.


Istanbul. Antalya. Praga. Dublin. Londra.

#8
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.576
  • Înscris: 12.02.2008

Vizualizare mesajkatnia, pe 13th June 2010, 19:00, a scris:

Astept sugestiile voastre cu privire la petrecerea"saptamanii de miere"mai exact,care va trebui sa aiba loc neaparat la jumatatea lunii iulie pentru ca atunci ni se potrivesc concediile. Comanda e la mare, eu nu suport caldura ca lesin.Mie mi-ar placea o vacanata de relaxare, dar vreau sa mai vad ceva, obiective  culturale,specific etc.  In total am avea maxim 2500 de lei in care sa ne incadram cu cazare,masa si transport si eventuale cheltuieli  neprevazute. Nu ma loviti cu Paralia,ca am fost deja,iar la bulgari sa duc o existenta de vierme prajit la soare inchis in tarc nu  m-ar incanta prea mult. La noi mi-e teama de aglomeratie si tigania de pe plaja si pe urma, la mare as putea sa ma duc oricand ca la ce vremuri se prefigureaza, nu cred ca o sa ma indur sa mai ies.
cauta o pensiune prin zona Dubova-Mraconia, cu piscina si de unde poti pleca spre Cazanele dunarii, face plaja, pescui, Herculane, Orsova aproape, aer de munte, etc.

#9
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.287
  • Înscris: 16.01.2009
Bugetul este cam micut mai ales daca nu faci planurile inainte. Verifica sectiunea de last minute de pe info turism conform bugetului tau, poti gasi un corfu , creta , thasos.  Eu in prima saptamana de miere am fost la roma , m-a costat drum ( wizz) + cazare ( 3*) 350 euro dar am mai cheltuit pe acolo vreo 400.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate