Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Caini care latra super-enervant sub geam

- - - - -
  • Please log in to reply
491 replies to this topic

#487
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011

 On_my_way, on 23rd July 2012, 00:03, said:

Tu cred ca ai ramas cu sechele din copilarie, te-o fi muscat vreun caine. Am trecut pe langa maidanezi de zeci de ori,  chiar seara tarziu, niciodata nu m-a muscat vreunul.
Ai fost doar norocos.Nici eu nu am fost jefuit in casa desi alti vecini au fost.

Dar nu ma crede pe mine .Vezi statisticile cu zeci de mii de oameni muscati anual.
De 10 ori mai multe decat toate atacurile violente facute de borfasi

Edited by pro-civilizatie, 23 July 2012 - 11:30.


#488
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Primarii astia buni de nimic au promis de toate in campanie, inclusiv stragerea cainilor, ceea ce nu s-a intamplat. Cine poate fi contactat sa-i stranga?, am o haita in zona care latra si sar la oameni si noaptea fac o larma de nedescris, din cate stiu, este ilegal sa "take maters in my own hands".

Edited by connectorxp, 23 July 2012 - 12:55.


#489
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,967
  • Înscris: 03.12.2005
Doar daca esti prins.

#490
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Aici ai dreptate, dar momentant nu dispun de un costum cu cagula de culoare neagra :), dar daca nu se misca nimic, va fi doar o chestiune de timp, ca sunt enervati, ei si cei care ii hranesc, inclusiv o lobotomizata care sta pe scara cu mine.

Edited by connectorxp, 25 July 2012 - 00:19.


#491
elyberatoru

elyberatoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.11.2009
Hai sa vezi surpriza ...discutia asta a inceput in 2005 !! Suntem in 2013 si situatia e la fel !!! woaw  Eu recoman furadan stricnina sau seminte de ricin  , eu asa am exterminat haitele de maidanezi din cartieru meu si cum apar altele procedez la fel . In caz contrar te baga ei pe tine in mormint .

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZvcrH_WbAhg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]I


( daca primesc ban inseamna ca avem zoofilii deghizati printre noi )

#492
ever_forever

ever_forever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 03.02.2006

 elyberatoru, on 27 ianuarie 2013 - 19:02, said:

Hai sa vezi surpriza ...discutia asta a inceput in 2005 !! Suntem in 2013 si situatia e la fel !!! woaw  Eu recoman furadan stricnina sau seminte de ricin  , eu asa am exterminat haitele de maidanezi din cartieru meu si cum apar altele procedez la fel . In caz contrar te baga ei pe tine in mormint .

grausor otravit pentru sobolani de la farmacia pentru animale amestecat cu o conserva de pate, mmm, bun de tot, hapa hapa si e liniste o perioada

pana nu se da o lege a animalelor si nu se infiinteaza o politie a animalelor, ca in statele unite, nicio sansa de a scapa de animalele de pe strazi sau de cruzimile asupra animalelor practicate de unii romani (cai batuti, porci injunghiati, etc.)

Edited by ever_forever, 01 February 2013 - 18:48.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate