Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

EUPHORIA TEKIROVA, fost Corinthia Club Tekirova

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#1
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
am revenit azi in hotelul corinthia club tekirova.....super ! totul este la superlativ in acest resort ! atmosfera este de vacanta, au renovat toate camerele, este o gradina nu un hotel....mi-a placut mai mult decit rixos lares !

http://www.corinthia.com.tr/

Edited by rottweiler2007, 01 May 2010 - 17:45.


#2
ancutza75

ancutza75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 24.03.2009

View Postrottweiler2007, on 1st May 2010, 17:42, said:

am revenit azi in hotelul corinthia club tekirova.....super ! totul este la superlativ in acest resort ! atmosfera este de vacanta, au renovat toate camerele, este o gradina nu un hotel....mi-a placut mai mult decit rixos lares !

http://www.corinthia.com.tr/

sper sa nu citeasca sotul meu mesajul tau
el vroia la corinthia eu la voyage sorgun
dupa ce am platit biletele ptr corinthia(aveam si voucherele) ne-am razgandit,am mai pus bani si am luat la voyage sorgun
sa-mi para rau? zi nuuuuuuuuuu
te duci in vizita si la voyage sorgun?
o zi buna

#3
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postancutza75, on 1st May 2010, 19:28, said:

sper sa nu citeasca sotul meu mesajul tau
el vroia la corinthia eu la voyage sorgun
dupa ce am platit biletele ptr corinthia(aveam si voucherele) ne-am razgandit,am mai pus bani si am luat la voyage sorgun
sa-mi para rau? zi nuuuuuuuuuu
te duci in vizita si la voyage sorgun?
o zi buna
voyage sorgun e un hotel mai nou dar prea mare pt gustul meu in schimb VS are o plaja mai buna...dar atmosfera de la CCT e rarisima

#4
DUKE1

DUKE1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 16.07.2008

View Postrottweiler2007, on 1st May 2010, 18:42, said:

am revenit azi in hotelul corinthia club tekirova.....super ! totul este la superlativ in acest resort ! atmosfera este de vacanta, au renovat toate camerele, este o gradina nu un hotel....mi-a placut mai mult decit rixos lares !

http://www.corinthia.com.tr/
Am facut o rezervare pentru acest hotel pentru iunie 2010 si sunt putin ingrijorat pentru ce voi gasi acolo, avind in vedere ca pretul platit a fost mult mai mic (chiar suspect  :confuzzled: )decit cel platit pentru acelasi  sejur in 2009 la Royal Dragon.Ba mai mult.... aici la Corinthia am luat un "superior suite" fata de RD o dubla sea side view.Am mizat pe superba locatie ,pe marimea resortului si bineinteles pentru acea oaza verde de liniste si relaxare.Sper ca am facut o alegere buna totusi :D .Mai asteptam de la tine mai multe amaunte despre ce si cum se intimpla la acest hotel.
Multumim Rott si o seara buna.
P.S.
Am vizitat virtual si vilele/camerele de la Euphoria de la acelasi resort...fara cuvinte :D

#5
ancutza75

ancutza75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 24.03.2009

View Postrottweiler2007, on 1st May 2010, 20:37, said:

voyage sorgun e un hotel mai nou dar prea mare pt gustul meu in schimb VS are o plaja mai buna...dar atmosfera de la CCT e rarisima

in cazul asta ptr vacanta din 2011 mi-am facut deja planul
vom merge la corinthia;din aducerile mele aminte parca nu recomandai camerele la bungalow ci in hotel
gresesc cumva? te-ai razgandit?
mersi ptr raspunsuri
o seara buna

#6
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postancutza75, on 1st May 2010, 22:59, said:

in cazul asta ptr vacanta din 2011 mi-am facut deja planul
vom merge la corinthia;din aducerile mele aminte parca nu recomandai camerele la bungalow ci in hotel
gresesc cumva? te-ai razgandit?
mersi ptr raspunsuri
o seara buna
hmm, niciodara eu nu voi recomanda camere in hotel si mai ales aici la CCT, unde bgw sint superbe si ingropate intre palmieri dar mai depinde si de resort, sint resorturi unde e mai bine in hotel decit in bgw....dar aici e vorba despre CCT, unde bgw de oricare ar fi ele superioare sau standard arata bine dar si camerele din hotel arata bine, depinde dupa gustul fiecaruia, tot resortul CCT arata excelent

View PostDUKE1, on 1st May 2010, 22:13, said:

Am facut o rezervare pentru acest hotel pentru iunie 2010 si sunt putin ingrijorat pentru ce voi gasi acolo, avind in vedere ca pretul platit a fost mult mai mic (chiar suspect  :confuzzled: )decit cel platit pentru acelasi  sejur in 2009 la Royal Dragon.Ba mai mult.... aici la Corinthia am luat un "superior suite" fata de RD o dubla sea side view.Am mizat pe superba locatie ,pe marimea resortului si bineinteles pentru acea oaza verde de liniste si relaxare.Sper ca am facut o alegere buna totusi :D .Mai asteptam de la tine mai multe amaunte despre ce si cum se intimpla la acest hotel.
Multumim Rott si o seara buna.
P.S.
Am vizitat virtual si vilele/camerele de la Euphoria de la acelasi resort...fara cuvinte :D
stai linistit, ai ales perfect ! iar bgw superior arata excelent ! sint pozitionate insa mai in fundul gradinii ca sa ai liniste, gogoroiu a scris pe aici acu fo 2 ani un post superb despre bgw superior de la CCT precum si despre resort in general

vacanta placuta la CCT, du te si distreaza te si inoata in marea aia limpede

Edited by rottweiler2007, 02 May 2010 - 07:05.


#7
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
pe 5 august plec citeva zile la corinthia tekirova.....mai vine cineva de pe aici ?

#8
rocksy25

rocksy25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 25.06.2007

View Postrottweiler2007, on 6th May 2010, 17:23, said:

pe 5 august plec citeva zile la corinthia tekirova.....mai vine cineva de pe aici ?

eu una as pleca si maine dar uite ca alte planuri ne stau in cale :((
Rott, de ce nu mai apare Tekirova Club ca apartinand lantului Corinthia? http://www.corinthia...-hotels?c=1&l=1
vad ca are doar site separat... http://www.corinthia.com.tr/en/  :huh:


Roxana

Edited by rocksy25, 27 May 2010 - 13:43.


#9
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postrocksy25, on 27th May 2010, 14:42, said:

eu una as pleca si maine dar uite ca alte planuri ne stau in cale :((
Rott, de ce nu mai apare Tekirova Club ca apartinand lantului Corinthia? http://www.corinthia...-hotels?c=1&l=1
vad ca are doar site separat... http://www.corinthia.com.tr/en/  :huh:


Roxana
pai nu vezi ca folosesc sigla corinthia ? nu stiu de ce nu apar si pe saitul grupului dar atita timp cit folosesc sigla grupului inseamna ca apartin grupului

#10
rocksy25

rocksy25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 25.06.2007

View Postrottweiler2007, on 27th May 2010, 14:08, said:

pai nu vezi ca folosesc sigla corinthia ? nu stiu de ce nu apar si pe saitul grupului dar atita timp cit folosesc sigla grupului inseamna ca apartin grupului


vaz... de aia sper sa fie asa  :D vreau musai la anul sa ma duc din nou acolo...

#11
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
Legat de club room sau superior club room, nu imi dau seama daca au balcon, terasa . La cele superior am senzatia ca sunt cu usi termopan glisante, unde se iese intr-o gradina? Aberez cu intrebarile astea pentru ca vreau sa merg cu un copil de 3 ani si n-as vrea sa ma trezesc ca iese singur intr-un spatiu deschis  -_- .

#12
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostAlcatraz, on 28th July 2010, 15:17, said:

Legat de club room sau superior club room, nu imi dau seama daca au balcon, terasa . La cele superior am senzatia ca sunt cu usi termopan glisante, unde se iese intr-o gradina? Aberez cu intrebarile astea pentru ca vreau sa merg cu un copil de 3 ani si n-as vrea sa ma trezesc ca iese singur intr-un spatiu deschis  -_- .
si daca iese, ce se intimpla ? crezi ca nu au mai stat kinderi de 3 ani in asemenea camere ? lasa l sa zburde macar acum cind e mic

uite aici detalii despre toate tipurile de camere : http://www.corinthia.../konaklama.html

daca vrei sa ai musai balcon ia camera in hotel sau superior club suite in bgw .

Edited by rottweiler2007, 28 July 2010 - 14:25.


#13
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
Am tot frunzarit poze, insa eu cascat...pe cele de pe site-ul oficial iok. Vad ca si la superior club room ar fi balcoane, insa pana la urma nu conteaza .

  Attached File  Superior_Club_Room.jpg   484.8K   155 downloads

#14
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostAlcatraz, on 28th July 2010, 15:48, said:

Am tot frunzarit poze, insa eu cascat...pe cele de pe site-ul oficial iok. Vad ca si la superior club room ar fi balcoane, insa pana la urma nu conteaza .

  Attachment Superior_Club_Room.jpg
la superior club room daca nimeresti parter nu ai balcon

#15
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007
poza asta e camera de la parter de la superior club room dar mă miră că are 2 paturi și nu matrimonial... balconul e la camera de la etaj, pe partea ailaltă dacă vb de aceeași cameră.
și nu-mi place vedenia la bgw-urile alea...

sculă Corinthia!

#16
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postgogoroiu, on 28th July 2010, 22:19, said:

poza asta e camera de la parter de la superior club room dar mă miră că are 2 paturi și nu matrimonial... balconul e la camera de la etaj, pe partea ailaltă dacă vb de aceeași cameră.
și nu-mi place vedenia la bgw-urile alea...

sculă Corinthia!
Parca ar fi la etaj.

#17
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgogoroiu, on 28th July 2010, 22:19, said:

poza asta e camera de la parter de la superior club room dar mă miră că are 2 paturi și nu matrimonial... balconul e la camera de la etaj, pe partea ailaltă dacă vb de aceeași cameră.
și nu-mi place vedenia la bgw-urile alea...

sculă Corinthia!
gogo, nu e musai sa aiba pat matr., au si camere twin, depinde cum nimeresti la receptie iar poza asta de aici e o poza de camera etaj.

asa e cum zici - corinthia e scula de hotel

#18
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007
carevasăzică

se vede

camera de jos cu patu matrimonial,
scara interioară
camera de sus
balconul
vila vedere de ansamblu
vila vedere laterală

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate