Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

EUPHORIA TEKIROVA, fost Corinthia Club Tekirova

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#19
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
gogo, tu ce tip de camera ai avut acu 2 ani ? two bedrooms club suite ?

#20
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007

View Postrottweiler2007, on 29th July 2010, 05:18, said:

gogo, tu ce tip de camera ai avut acu 2 ani ? two bedrooms club suite ?


păi uită-te mă cu un post înapoi unde am pus pozele.
nu mai țin minte denumirea camerei că sunt diferite...

sau întreab-o pe gagica aia a ta de la CCT ce fel de cameră e 5331.  :OK:

#21
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
gogoroiu ti-am citit posturile legate de Corinthia... ba chiar si descrierile de pe blog !   :clapping:  

N-am gasit si nici nu o sa vad  descrieri atat de super la vreo agentie de turism,  care sa te convinga in asa hal sa mergi la Corinthia ! :thumbup:

#22
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostAlcatraz, on 30th July 2010, 17:43, said:

gogoroiu ti-am citit posturile legate de Corinthia... ba chiar si descrierile de pe blog !   :clapping:  

N-am gasit si nici nu o sa vad  descrieri atat de super la vreo agentie de turism,  care sa te convinga in asa hal sa mergi la Corinthia ! :thumbup:
pe 7 aug ma cazez la CTEK dar acum pe 2 aug, parca, citeva familii de pe aici se vor caza si ei tot la CTEK....ne vedem acolo sa bem o apa cu lamaie.

#23
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003

View Postrottweiler2007, on 30th July 2010, 19:03, said:

pe 7 aug ma cazez la CTEK dar acum pe 2 aug, parca, citeva familii de pe aici se vor caza si ei tot la CTEK....ne vedem acolo sa bem o apa cu lamaie.

Eu mai am de asteptat pana in septembrie .
Abia astept  impresii la cald !

#24
andreearug

andreearug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.04.2009

View Postgogoroiu, on 29th July 2010, 17:04, said:

păi uită-te mă cu un post înapoi unde am pus pozele.
nu mai țin minte denumirea camerei că sunt diferite...

sau întreab-o pe gagica aia a ta de la CCT ce fel de cameră e 5331.  :OK:
Poti sa estimezi distanta de la cladirea principala si plaja pina la bungalourile unde sunt camerele suit club? Nu prea imi dau seama de pe harta hotelului.
Multumesc

#25
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
Mai avem de asteptat  vreo 2 saptamani. Sper sa nu avem parte de vreme trista...asa cum vad ca se instaleaza la noi

#26
Selam

Selam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,804
  • Înscris: 04.02.2007

View PostAlcatraz, on 29th August 2010, 20:21, said:

Mai avem de asteptat  vreo 2 saptamani. Sper sa nu avem parte de vreme trista...asa cum vad ca se instaleaza la noi
In general, atat in Romania cat si in Turcia, la inceput de septembrie incep ploile si se accelereaza procesul de racire a vremii, implicit.
Dar sudul Turciei e mai putin afectat. Poti face plaja si in octombrie ca in august, cu putin noroc.

#27
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007

View Postandreearug, on 18th August 2010, 00:13, said:

Poti sa estimezi distanta de la cladirea principala si plaja pina la bungalourile unde sunt camerele suit club? Nu prea imi dau seama de pe harta hotelului.
Multumesc


maxim 200 m.

de la cel mai îndepărtat punct al resortului până pe plajă sunt max. 400 m.

#28
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgogoroiu, on 30th August 2010, 14:27, said:

maxim 200 m.

de la cel mai îndepărtat punct al resortului până pe plajă sunt max. 400 m.
eu am stat la ultima vila si pina la plaja erau, dupa parerea mea, maxim 250 m....poate chiar mai putin

#29
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003

View Postrottweiler2007, on 30th August 2010, 15:05, said:

eu am stat la ultima vila si pina la plaja erau, dupa parerea mea, maxim 250 m....poate chiar mai putin

   Mai am 3 zile si o sa ajungem si noi la Corinthia . Nu mergem in inspectie, insa as fi curios daca exista ceva anume care nu ti-a placut acolo.

Edited by Alcatraz, 14 September 2010 - 08:44.


#30
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007

View PostAlcatraz, on 13th September 2010, 22:43, said:

Mai am 3 zile si o sa ajungem si noi la Corinthia . Nu mergem in inspectie, insa as fi curios daca exista ceva anume care nu ti-a placut acolo.


... acolo poți să mergi și în inspecție...

chiar aș fi curios să văd ce găsești de reproșat de-acolo!

poate ar fi de menționat intrarea cam abruptă în apă dar pentru mine asta e un plus, nu un minus

#31
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007

View PostAlcatraz, on 14th September 2010, 09:43, said:

Mai am 3 zile si o sa ajungem si noi la Corinthia . Nu mergem in inspectie, insa as fi curios daca exista ceva anume care nu ti-a placut acolo.
@Alcatraz, ce tip de camera ti-ai rezervat?

#32
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
Superior Club room, mi s-au parut ceva mai spatioase . Plus ca acele bungalouri sunt situate intr-o zona verde

Edited by Alcatraz, 14 September 2010 - 16:06.


#33
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostAlcatraz, on 14th September 2010, 08:43, said:

Mai am 3 zile si o sa ajungem si noi la Corinthia . Nu mergem in inspectie, insa as fi curios daca exista ceva anume care nu ti-a placut acolo.
salutari tuturor de aici din cuzco, peru ! la CTEK mi.a placut tot, daca era ceva ce nu mi.ar fi placut scriam.
vacanta placuta si saluta turcia din partea mea

#34
Alcatraz

Alcatraz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 07.09.2003
Probabil ca acest mesaj va fi considerat OT . Am ajuns in Bucuresti in seara asta din Antalya, insa nu de la Corinthia :( . Celebra agentie cu nume de baba s-a tinut de hotii la greu : partea turca nu a facut platile catre hotel si am fost in situatia in care mai toti turistii am fost dusi la Attaleia Shine pentru 3 nopti  si apoi transferati la Miracle . Chiar ne dorisem sa ajungem la Corinthia...insa toate incercarile cu telefoane la agentie in Bucuresti cat si la Corinthia au fost zadarnice.

#35
mahmud

mahmud

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 27.01.2008

View PostAlcatraz, on 25th September 2010, 01:10, said:

Probabil ca acest mesaj va fi considerat OT . Am ajuns in Bucuresti in seara asta din Antalya, insa nu de la Corinthia :( . Celebra agentie cu nume de baba s-a tinut de hotii la greu : partea turca nu a facut platile catre hotel si am fost in situatia in care mai toti turistii am fost dusi la Attaleia Shine pentru 3 nopti  si apoi transferati la Miracle . Chiar ne dorisem sa ajungem la Corinthia...insa toate incercarile cu telefoane la agentie in Bucuresti cat si la Corinthia au fost zadarnice.





Naspa treaba ai patit!Imi aduc aminte ce stand mare aveau la tirgul de turism asta primavara si ce furnicar de oameni era la ei,cred ca si-au pregatit din timp "strategia"!
Si eu care ma gindeam sa-ti cer info proaspete de acolo pt ca la anul mai mult ca sigur asta va fi si la mine perioada de concediu si tot la Corinthia!Zi-mi macar ceva despre vreme, despre apa marii!!

#36
daidai1

daidai1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 05.03.2010

View PostAlcatraz, on 25th September 2010, 00:10, said:

Probabil ca acest mesaj va fi considerat OT . Am ajuns in Bucuresti in seara asta din Antalya, insa nu de la Corinthia :( . Celebra agentie cu nume de baba s-a tinut de hotii la greu : partea turca nu a facut platile catre hotel si am fost in situatia in care mai toti turistii am fost dusi la Attaleia Shine pentru 3 nopti  si apoi transferati la Miracle . Chiar ne dorisem sa ajungem la Corinthia...insa toate incercarile cu telefoane la agentie in Bucuresti cat si la Corinthia au fost zadarnice.

Da-i in judecata ..sa se invete minte

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate