Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Grand Belish

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
kretzofon

kretzofon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 05.08.2008
buna,

in cazul in care mai esti pe aici, spune-mi si mie, te rog, cum e cu locurile de parcare? sunt suficiente? parcarea e pazita? e subterana?

multumesc mult!

#20
dalina05

dalina05

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.01.2010
Hotelul e dotat din toate punctele de vedere ,dar personalul e sub orice asteptare .personalul care deserveste hotelul e pentru 2 stele.La acest hotel mai e problema ca desi are hotelul inchiriat la turisti il reinchiriaza in fiecare sambata la turci pentru nunti si botezuri .In acest timp voi stati in camera si priviti pe geam petrcera lor.Toate serviciile sunt ca la un hotel de 2 stele . :nonobad:

#21
kretzofon

kretzofon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 05.08.2008
Buna ziua,

Tocmai ce m-am intors din Kusadasi, de la Grand Belish...

Rot, multumesc mult pentru sugestie, nu mi-a parut rau ca am ales acest hotel!

e adevarat ca drumul pana acolo, cu masina, prin bulgaria, a fost groaznic, dar a fost alegerea noastra...

in schimb, hotelul e super! camerele spatioase, curate, personalul amabil, curatenie se face zilnic, iar echipa de animatie e de nota 20! Bravo lor! Desi ca peisaj nu prea ai ce vedea, pentru ca e o zona destul de arida, sau asa ni s-a parut noua, iar hotelul fiind nou nu prea au avut cand sa dezvolte vegetatia din jurul lui, stiu cum se te faca sa nu te plistisesti! in fiecare zi au diferite jocuri, la piscina sau pe plaja, in fiecare seara au fie concursuri, fie mici spectacole (inot sincron, trupa de balet ruseasca, trupa de dans ruseasca, seara turceasca, etc)...

cu mancarea nu am fost foarte incantati, dar probabil ca e vorba de diferentele date de cultura....adica, pentru gusturile noastre si pentru cat de cald era afara, cam multe sosuri, dar, meniu destul de variat, foarte multe legume, carne de pasare, curcan, peste, vita, miel...dulciurile iarasi nu sunt foarte stralucite, dar am apreciat baclavalele si sarailiile ....

Daca e cineva interesat de alte informatii, just ask...

View Postcriszbeng, on 26th May 2010, 23:50, said:

As vrea si eu sa stiu daca hotelul grand belish are plaja privata sau nu.Si daca nu are,cat consta sezlongurile?Ca nu as vrea sa am surprize.....Multumesc:D


sezlongurile sunt mocca, atat pe la piscina cat si pe plaja si sunt suficiente, cel putin acum, cand am fost noi toata lumea isi gasea cate un loc...mai nasol cu umbrelutele de pe plaja, pe care le luai in cap, fiind destul de joase si din impletitura de nuiele...

#22
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Va rog frumos sa renuntati la discutii despre Traseul Bulgaria,in cat timp il parcurgeti si alte cele despre auto.Exista topic special pe Turism Auto.

#23
yrandreia

yrandreia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.02.2007

View Postcalin_oana, on 29 aprilie 2010 - 12:48, said:


  N-ai pt ce,daca vrei idei in zona Kusadasi sau Bodrum cu facilitati pt copii scrie-mi,

Buna!
M-ar interesa si pe mine ceva hoteluri in Kusadasi, pe plaja, cu facilitati pentru copii de 3-4 ani, dar nu mai jos de 4 stele si care sa fie ok si din punct de vedere al mancarii.
Ma poate ajuta cineva cu niste sugestii?
Multumesc mult!

#24
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
palm wings kusadasi sau grand belish sau aquafantasy, depinde ce bani ai.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate