Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Receptie 200 programe satelit

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Bimm3r

Bimm3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 27.04.2005
Am studiat oferta digi tv si pachetul "extra complet" mi se pare bun pt. pretul pe care il are. 34 lei pt. 85 canale.

Daca achizitionez de la ei un decodor dublu trebuie sa platesc de 2 ori abonamentul? Adica 34 X 2 = 68 ron sau doar platesc un abonament?

Merge sa cumpar doar decodorul lor si sa il conectez la antena mea sau trebuie sa iau decodor + antena + lnb?

Are vreun rost sa trec de la cablu TV UPC la digi TV prin satelit? Am 100 sau 101 canale pe UPC, dar as vrea sa trec la RDS.

#20
andrei_iulian

andrei_iulian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 14.03.2010

View PostBimm3r, on 23rd April 2010, 12:49, said:

Am studiat oferta digi tv si pachetul "extra complet" mi se pare bun pt. pretul pe care il are. 34 lei pt. 85 canale.

Daca achizitionez de la ei un decodor dublu trebuie sa platesc de 2 ori abonamentul? Adica 34 X 2 = 68 ron sau doar platesc un abonament?

Merge sa cumpar doar decodorul lor si sa il conectez la antena mea sau trebuie sa iau decodor + antena + lnb?


nu trebuie sa platesti de doua ori abonamentul ...la fel e si daca achizionezi 2 sau 3 receptoare simple pe un singur abonament


poti lua doar decodorul daca ai deja antena si lnb, dar trebuie sa reglezi antena

#21
Viorel_sax

Viorel_sax

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 23.12.2017
Cumpara un Receptor AmikoMira costa 210 lei si ai rezolvat problema ...

#22
Viorel_sax

Viorel_sax

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 23.12.2017

View Postcatalinman, on 22 aprilie 2010 - 13:03, said:

de exemplu chiar la Digi TV, pe langa cele 100 de canale oferite de grila lor, mai ai peste 200 de canale FTA (free to air), astea le prinzi gratis de pe Thor si Hotbird Posted Image
Scuze dar ce canale prinzi FTA Pe thor sau Hotbirt Romanesti si pe ce frecventa Multumesc

#23
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Citezi comentariu din 2010? Nu sunt românești F.T.A. pe Hot Bird. Ai TVR Internațional și atât. Pe Thor sunt câteva.

#24
BaciuSaxomoney26

BaciuSaxomoney26

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 08.01.2020
Salut pe ce satelit as putea sa gasesc ceva filme pentru adulti si cam ce frecvente  sant disponibile multumesc frumos.

#25
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Gratuit nicăieri.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate