Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

AVANGARDE RESIDENCE

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
1119 replies to this topic

#955
AX_CS_YZY

AX_CS_YZY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 24.01.2016
Gata, s-a terminat vacanta.
Dupa aproape o luna de liniste, am ajuns sa fac parte din concurenta "(probabil concurenta)",
george_daniel_1967 cred ca vrrea sa ne spuna ca filmuletul este un trucaj evident, ca in realitate altele sunt conditiile oferite.
Mai are sa ne demonstreze ca filmuletul este facuut la studiourile din Buftea, pliantele cu dimensiunile apartamentelor sunt tiparite doar intr-un exemplar, cel care apare in filmulet si ii da afara pe cei care cer un punct de vedere este un actor de la Teatrul de comedie, nicidecum cash, iar dezvoltatorul care apare si el in filmulet in plan indepartat, este in realitate o holograma.
Poate george_daniel a vazut alt film, eu ma refer la cel postat de speedyspeed pe 10 februarie, adica la acesta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/i_f8XQgGCFI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#956
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Nu e prost cine cere..
Un om serios nu se muta acolo nici daca era platit sa stea cu 1000 euro pe zi.

#957
AX_CS_YZY

AX_CS_YZY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 24.01.2016
Mai tineti minte fotografiile postate de eLLa_gk in 7 ianuarie 2017 #818, poze din 30 decembrie 2014 cu care el demonstra deszapezirea facuta in 2017???
V-am promis ca atunci ccand o sa le am o saa le postez aici. Iata-le!
Ei bine, 4 dintre ele sunt si in dosarul civil, adica exact cu pozele din 30.decc.2014, ei au aratat instantei cum se facea deszapezirea in perioada ian.2013-sept.2014.
Si atunci ramane intrebarea, cine esti tu eLLa_gk daca ai acces la fotografiile depuse de A.Home in instanta???

Si mai observati ceva in poze. Sunt deszapezite inclusiv locurile de parcare, doar se faceau poze pentru instanta.
Ce zicea eLLa_gk in postarile din ianuarie!? "Zapada o poate da PE CAILE DE ACCES SI RULARE cu cine doreste, cu un om, cu 10 sau cu 50, pe LOCUL TAU DE PARCARE TREBUIE SA O DAI TU"

Attached Files


Edited by AX_CS_YZY, 16 May 2017 - 19:25.


#958
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
Ai spus ceva de dosar, instanța...? Si eu aștept un răspuns si in urma răspunsului o sa ajung si eu pana acolo si nu numai... Abia aștept sa văd acele acte beton in instanța...

#959
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
Dar sunt sigur ca nu o sa.mi răspundă la cererea pe care le.am dat.o, ceea ce imi convine mai mult...

#960
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
AX_CS_YZY nu stiu pana unde vrei tu sa ajungi cu ei, dar eu sunt hotărât sa ajung pana la președintele României... Nu ma las pana nu vedem cum au făcut primul milion, cum spun americanii... Președintele, consilierii lui, trebuie sa răspundă la petițiile pe care le primesc. Trebuie sa se spargă buba asta. Am ajuns sa fiu amenințat in țara mea de niște... Acum câtva timp dezvoltatorul imi spunea ca " pot sa vin cu toată armata ca tot nu o sa intru la piscina lui".  Eu spun ca or sa vina instituțiile statului sa se "scalde" de data asta in firma lui si ghici ce, ei nu vor plăti nici măcar biletul de intrare. Cu răbdarea treci piscina...

#961
AX_CS_YZY

AX_CS_YZY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 24.01.2016
Nu stiu cum este la presedinte.
Eu am cut la primul ministru, am primit raspuns de la Seccretariatul General al Guvernului inca din 21.02.2017, care a redirectionat petitia catre institutia abilitata si zic ei ca: "urmeaza ca, in termenul legal, institutia sesizata sa comunice Secretariatului General al Guvernului si dumneavoastra solutia adoptata". Pe 21.05.2017 sunt trei luni de atunci si n-am primit nimic.
Am facut petitie si pe la Senat, si acolo au redirecctionat-o si tot de ceva vreme astept raspuns.
La mine singura speranta ramane DNA-ul, dar pentru asta inca adun probe. Acum am treaaba ca pregatesc intampinarea pentru proces, dar cum termin, cum revin la programul normal de petitii.

Edited by AX_CS_YZY, 18 May 2017 - 22:10.


#962
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
Trebuie sa vedem cine ii tine in brațe si apoi totul este foarte ușor. Daca petiția este scrisă bine si este dusa de un prieten, cu siguranța ca este luată in seama. Răbdare AX_CS_YZY, o sa apăra soarele si pe strada noastră. Au căzut alții mai grei, dar niște...

#963
AX_CS_YZY

AX_CS_YZY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 24.01.2016
Eu nu vreau sa cada nimeni, vreau doar bun simt si sa-si respecte promisiunile facute cand a incasat banii.
Ca intre timp se ajunge departe si ies la iveala adevaratele "neglijente" mult mai mari, eu n-am nicio vina, doar m-am aparat.

#964
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
Dumnezeu iartă ... EU NU pot sa iert ... Semeni vânt si o sa culegi tsunami ...

#965
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
AMR- 3zile ...

#966
AX_CS_YZY

AX_CS_YZY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 24.01.2016
Ce mai conteaza 3 zile, cand trebuie sa primesti inapoi banii achitati pentru consumul de apa, pe aproape 3 ani!?

#967
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014

Încă sunt in așteptare.... Domnul avocat sau stiu eu, cel cu care am vorbit, așa s-a recomandat, poate fi oricine, nu a terminat de lecturat o foaie jumate de informare de O săptămana si pana acum. Aștept sa treacă termenul ca sa ma apuc de treaba.

#968
pink-beetle

pink-beetle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 13.07.2015
Hahaha. Ce ma amuza topicul asta. In 95% din cazuri sunteti doar voi 2 care va raspundeti reciproc. E ca un dialog autist. Sau e una si aceeasi persoana care isi face clone turbate.

#969
Xperion

Xperion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 04.03.2007

View Postpink-beetle, on 24 mai 2017 - 19:18, said:

Hahaha. Ce ma amuza topicul asta. In 95% din cazuri sunteti doar voi 2 care va raspundeti reciproc. E ca un dialog autist. Sau e una si aceeasi persoana care isi face clone turbate.
Topicul asta este ca o telenovela :)

#970
Gyjy

Gyjy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 01.12.2014
Pink-beetle, suntem doar noi doi ptr ca doar noi avem curajul de a lupta cu... Restul sunt vanduti sau lasi. Se pare că și tu faci parte din cei care iau forma ghiocelului cand cineva îți bagă mâna în buzunar și apoi tot el sare la tine. De aceea nu merge bine țara asta. Din cauza unora ca voi care acceptă tot felul de... Am speranța că o să vină si vremea celor care vor să facă ceva bun in țara asta. Eu si AX_CS..., am spus tot timpul să veniți să discutăm, dar se pare că vă este frică să nu vă vada marele dezvoltator în preajma noastră. Ați ajuns să vă fie frică în țara voastră de niște... Mă intreb dacă intrăm intr.un razboi ce faceți voi bărbații ăștia care vă dați smecheri pe forum???

#971
SZERZO

SZERZO

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 29.01.2015
Gyjy,e foarte posibil ca alti useri sa nu mai scrie pe acest forum tocmai pentru a nu fi atacati in mod nejustificat , asa cum s-a intamplat cu @pink-beetle de mai sus. Pe mine ma intereseaza subiectul apei , de exemplu - chiar vreau sa stiu daca e posibil sa se schimbe ceva privind costul sau modalitatea de plata.

#972
AX_CS_YZY

AX_CS_YZY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 24.01.2016
Eu nu cred ca restul sunt vanduti si lasi.
N-am timp acum, va explic pe seara de ce ii inteleg pe cei care nu intra in conflict, desi sigur sunt nemultumiti.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate