Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...
 One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 

cobrey farms

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
kristi2222

kristi2222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 21.07.2009
a fost careva la cobrey farm, la cules de sparanghel?

#2
iulyanstefan

iulyanstefan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.02.2011
Salut ! daca ai fost la aceasta ferma ! dami mai multe detalii ! si cu ce program ai fost ?
Rog pe cei care au fost la aceasta ferma prin concordia COBREY FARMS ( la cules asparagus (sparanghel) , afine si cartofi ) sa dea mai multe detalii ! Multumesc frumos !

Edited by iulyanstefan, 17 February 2011 - 09:12.


#3
eliza23

eliza23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2011

View Postiulyanstefan, on 17th February 2011, 06:02, said:

Salut ! daca ai fost la aceasta ferma ! dami mai multe detalii ! si cu ce program ai fost ?
Rog pe cei care au fost la aceasta ferma prin concordia COBREY FARMS ( la cules asparagus (sparanghel) , afine si cartofi ) sa dea mai multe detalii ! Multumesc frumos !
cand trebuie sa pleci
si cand ti-au facut cei de la concordia oferta ca plec si eu anul acesta acolo

#4
iulyanstefan

iulyanstefan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.02.2011

View Posteliza23, on 18th February 2011, 13:13, said:

cand trebuie sa pleci
si cand ti-au facut cei de la concordia oferta ca plec si eu anul acesta acolo

pe 4 aprilie trebuie sa fiu la ferma ! tu ?  ai mai fost plecata ?

#5
adriana222

adriana222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.03.2011
buna. și sora mea a primit un contract la cobrey farm cu plecare pe 4 aprilie.voi v-ați cumpărat biletele de plecare?și dacă da, cu ce companie plecați?poate mergem impreuna.

#6
robbin_banks

robbin_banks

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.04.2011
hello! daca vreti sa plecati la cobrey,un sfat sincer:stati acasa mai bine si beti o cafea:) suntem destui care am plecat de acolo din pacate altii vin in locul nostru pt ca nu stiu ce e acolo, nu se respecta contractul,te trateaza ca un sclav  sau mai rau nu se fac orele prevazute f rar poti sa faci cele 39 de h si asta cu un efort maxim depus pt culegerea prea maritului asparagus.ideea e ca nu-ti scoti nici banii cu care ai plecat,doar daca..ai norocul sa te pui bine cu cei care fac listele sau esti bulgar/polonez si ceri sa lucrezi in pack/sau devii superviser peste noapte.mentionez ca se fac diferente intre romani si bulgari,polonezi sau chiar rusi. am avut zile cand nimeream cu superviseri care nu stiau sa faca diferenta intre roboti si oameni,nu stiau ce inseamna pauza pe temperaturi extreme ,sa nu mai zic de baut apa in interval de 9h si 45 min fara toaleta pe camp macar....si cum nu toate zilele seamana intre ele sa luam ca si ex o sapt de munca: mierc-lucrat 3 ore incepand cu ora 5.30,joi lucrat 6ore tot de la 5.30,vineri -lucrat 9ore wawww si 45 min premiera apoi day off day off...si tot asa.am avut colegi care au facut min cat sa le opreasca caravana ,badluck sau cum vreti.anyway nu dau nume din prea multa bucurie ca nu ma mai doare coloana decat intr-un singur loc,dar superiorii nostri din ferma erau fenomenali.
va doresc sa gatiti aspargus dintr-o locatie mult mai "inteligenta"si cu manageri mult mai destepti si organizati.stay home sau incercati ceva mai bun.;)
:peacefingers: :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate