Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Banari

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
109 replies to this topic

#19
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Hahahha phsyco & razor band ...v-am zis ca nu e forum de voi ..mai bine cautati-va alt forum..bye bye ! :P

#20
priza

priza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 02.05.2002
necromanc poate o iei si tu pe cocoasa :)

#21
|chris|

|chris|

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 10.07.2002
Aha, ma miram eu cum de nu se iau masuri impotriva lui razor shi phsyco.  :drac:

#22
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
Userul Action banat pana cand invata ce e cu civilitatia ;(

Vedeti postul sau de AICI

#23
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Pick_One  > BAN la SEX ! :D

#24
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
Pick_One are al doilea averisment pentru posturi puse doar sa umple spatiu. Am sters cred vreo sase care nu contineau decat un NU si alte 5,6 care nu aveau nimic de a face cu thread-ul sau zeflemeau initiatorul lui

Also ... Necromanc are deja un avertisment, dar continua ... nu mult insa

EP

#25
Sammy

Sammy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 26.11.2001
pitic ai luato razna traitzar pestii
daca o tii asa iti duc portocale la balaceanca
sau vrei bostani?

pentru acest post bigianu are ban pe o perioada nelimitata pe linux.

#26
bigianu

bigianu

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 74
  • Înscris: 31.07.2002
hehehe
mam vazut la revista
sint pe lista de banuri. asa incepe o carierea infractionala glorioasa prin mici shoricarii.

tocmai am inteles ca am gresit si doresc sa moara pestii si nui mai duc nimic la frumoasa localitate balaceanca unde de altfel baiatu poate sa aiba vile cu piscina si plantatii de zarzavat.

am si io o rugaminte mighty one. intro zi in care ai tu timp sa ma lasi si pe mine sa dau banuri pt ca am convingerea ca tre sa te simti foarte bine si multumit de sine.

daca tot sistematizam orice de la societate la folositul tampoanelor igienice cu canale spiralate, si ne mai place si sistemu de nu mai putem hai sa standardizam niste formule de raspuns. useru apoi sa dea examen, iar in cazul in care comisia (ca tre sa avem macar una) este incintata sa primeasca diploma si insigna cu clopotzei.

pesti portocale balaceana si bostani propun sa fie primele cuvinte care nu au ce cauta in componentza limbajului folosite pe forum, iar la rubrica sex sa se discute de telenovele si emisiuni culturale pe tema crescatorilor de albine africane.

nu folositi benzina etilata ca e nociva mediului. si uite ca plumbul se acumuleaza

#27
Sammy

Sammy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 26.11.2001
poate ne anunti si pe noi cand descifrezi ce ai scris acolo...
btw, tie ti-am zis ca exista o carte, prin clasa a II-a care se numeste gramatica?
pe vremea mea era una a4 cu coperti mov...

#28
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by bigianu
hehehe
mam vazut la revista
sint pe lista de banuri. asa incepe o carierea infractionala glorioasa prin mici shoricarii.

tocmai am inteles ca am gresit si doresc sa moara pestii si nui mai duc nimic la frumoasa localitate balaceanca unde de altfel baiatu poate sa aiba vile cu piscina si plantatii de zarzavat.

am si io o rugaminte mighty one. intro zi in care ai tu timp sa ma lasi si pe mine sa dau banuri pt ca am convingerea ca tre sa te simti foarte bine si multumit de sine.

daca tot sistematizam orice de la societate la folositul tampoanelor igienice cu canale spiralate, si ne mai place si sistemu de nu mai putem hai sa standardizam niste formule de raspuns. useru apoi sa dea examen, iar in cazul in care comisia (ca tre sa avem macar una) este incintata sa primeasca diploma si insigna cu clopotzei.

pesti portocale balaceana si bostani propun sa fie primele cuvinte care nu au ce cauta in componentza limbajului folosite pe forum, iar la rubrica sex sa se discute de telenovele si emisiuni culturale pe tema crescatorilor de albine africane.  

nu folositi benzina etilata ca e nociva mediului. si uite ca plumbul se acumuleaza

ce zice asta ?????? :confused:  :confused:

EP

#29
bigianu

bigianu

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 74
  • Înscris: 31.07.2002
voi bateti cimpii cu bunsimtzu si endless joint se adreseaza cu "asta"
oricum nu ma intereseaza dar daca tot va dati moderatori si impuneti reguli de bun simtz respectatiile

cit despre ce zice ala acolo e foarte clar. asta e tehnica de femei ca sa intelegi numa ce vrei, de fapt ce iti convine

multa memorie mai ai de tii tu minte ce coperti avea cartea ta de gramatica. mai stii si care erau autorii sau cum se conjuga verbul " a priponii"?

#30
Sammy

Sammy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 26.11.2001
intamplator tin foarte bine minte cum aratau copertile cartii de gramatica.
partea cu conjugatul nu am inteles-o.

#31
bigianu

bigianu

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 74
  • Înscris: 31.07.2002
car manualul sus pe bloc ...

#32
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
LOL...... fratilor...se deviaza major de la discutie... calmati-va si sa dam dovada de profesionalism, bun simt si respectare de conduita a forumului. nu e ceva obligatoriu...dar daca nu te incadrezi in anumite norme, asta e. nimeni nu e perfect.eu sunt de parere sa nu va mai certati.......nu asta e scopul forumului...ar trebui sa ne ajutam unii pe altii...nu sa ne dam in cap..si asa ne dam in cap tot timpu..ca asa-i romanu..hai sa schimbam asta..ca prea duhnesc vremurile astea....chair asa? si noi ne "racaim" unu pe altu?

#33
Sammy

Sammy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 26.11.2001
apropos de incadrat in anumite norme...
avatarul tau SIGUR nu se incadreaza :)
de cand 200x48 e marime acceptata pentru avatar?

#34
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Pittick, avatarul tau e reclama pe fatza, si conform regulamentului
  ai incalcat grosolan punctul 7 al acestuia.
     In alte cuvinte ai 24 de h sa te banezi singur sau sa renunti la
avatar ;)

#35
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
bigianu daca continui in acest ritm, vei fi banat complet.

#36
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
presupun ca ar trebui, inainte de a scrie ceva, sa fii obisnuit cu gramatica limbi romane. Iti sugerez sa revii dupa ce posturile tale vor deveni inteligibile. Pana atunci abtine-te !

EP

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate