Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

35 de lei pentru 8 diplome !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
31 replies to this topic

#19
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View Postcrank_, on 9th March 2010, 17:47, said:

Ai exagerat un pic. 35 de lei inseamna aproape o alocatie, prin urmare nimeni nu-si ia de la gura ca sa plateasca diplomele.

Cum domne...nu mai raman bani de caiete si pixuri atunci  :roflmaofast:  !

#20
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Eu am dat 22 de lei :bouncey:

#21
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View Postkosty91, on 9th March 2010, 20:19, said:

Eu am dat 22 de lei :bouncey:

Hartie mai ieftina :D !

#22
Tom_Cat

Tom_Cat

    Aproape acolo

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,159
  • Înscris: 01.01.2007
Lasa ma ca vine primavara si am nevoie de niste oameni la santuri ca s-au infundat iarna asta. Iti platesti diplomele si 2 fanta, eu zic ca este afacerea vietii tale.

#23
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Nu au bani de diplome, dar au pt PC, internet de 1GB/s si probabil telefon mobil de "fite" - cu camera foto, multimedia si WiFi.

#24
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View PostSuperDuper, on 9th March 2010, 21:17, said:

Nu au bani de diplome, dar au pt PC, internet de 1GB/s si probabil telefon mobil de "fite" - cu camera foto, multimedia si WiFi.

Daca, din intamplare, te referi la persoana mea...pc-ul il am de 6 ani, cel mai ieftin internet posibil si acelasi telefon de 4 ani (se fac in decembrie)...n-are WiFi saracul !

Edited by x24, 09 March 2010 - 21:43.


#25
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Nu mai dati report de aiurea!

In alta ordine de idei, am platit in 2002 cam 45 de lei pentru eliberarea diplomei de definitivat (primul grad didactic in invatamant) iar in 2007 parca vreo 50 sau 55 pe diploma de gradul II. Asa ca nu va mai plangeti degeaba.
Daca mai vad smiorcaiala si pâră pe forum, va fac eu cadouri- gratis.

#26
charme

charme

    the same

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,432
  • Înscris: 14.09.2008
imi explica si mie careva de ce 8 (opt!) diplome?  :rolleyes:

#27
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View PostLucian_M, on 9th March 2010, 22:16, said:

Nu mai dati report de aiurea!

In alta ordine de idei, am platit in 2002 cam 45 de lei pentru eliberarea diplomei de definitivat (primul grad didactic in invatamant) iar in 2007 parca vreo 50 sau 55 pe diploma de gradul II. Asa ca nu va mai plangeti degeaba.
Daca mai vad smiorcaiala si pâră pe forum, va fac eu cadouri- gratis.

Ce-i prietene, o zi proasta ? Cu ce te deranjeaza aceste discutii ? Care smiorcaiala, care para ? Ma scuzi, dar nu am diactirice :) !

View Postcharme, on 9th March 2010, 22:29, said:

imi explica si mie careva de ce 8 (opt!) diplome?  :rolleyes:

Sunt diplomele modulelor ! Din calsa a-9a pana acum, intr-a 12-a, am facut 8 module ! Diplome bune de umplut CV-ul, zic eu !

#28
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Copilas, nu-ti sunt prieten. Da lumea report aiurea si chiar nu vad din ce motive. Ia nu mai avea tu grija de viata mea si vezi-ti de diplomele tale.

Cu toate ca nu-i nevoie de justificare- uite reportul:

Quote

You have been sent this communication from duculeana via the "Report this post to a moderator" link.

------------------------------------------------
Topic: 35 de lei pentru 8 diplome !
------------------------------------------------

Link to post: http://forum.softped...18#entry7918873

------------------------------------------------
Report:

Deja sare calul cu atat offtopic!

Si inca ceva, pustiu' diplomat: e aria mea si trebuie sa am grija de ea. Asa ca- daca nu iti convine, poti sa mai comentezi la "Trash can", unde va ajunge topicul asta daca mai vad smiorcaiala. Ai inteles, amigo?

Edited by Lucian_M, 09 March 2010 - 22:57.


#29
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View PostLucian_M, on 9th March 2010, 22:53, said:

Copilas, nu-ti sunt prieten. Da lumea report aiurea si chiar nu vad din ce motive. Ia nu mai avea tu grija de viata mea si vezi-ti de diplomele tale.

Cu toate ca nu-i nevoie de justificare- uite reportul:


Si inca ceva, pustiu' diplomat: e aria mea si trebuie sa am grija de ea. Asa ca- daca nu iti convine, poti sa mai comentezi la "Trash can", unde va ajunge topicul asta daca mai vad smiorcaiala. Ai inteles, amigo?

Esti foarte tare, prietene ! Mie imi place sa zic "prietene" tutuor, e un tic verbal ! Va da corectitudinea afara din casa pe toti ! Poti sa-l arunci la ce Trash Can vrei tu sau poti sa-l inchizi, am aflat informatia necesara ! Suspend sau warn, asta e intrebarea :D :D :D !

Edited by x24, 09 March 2010 - 23:15.


#30
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Esti cam ingamfat matale, cu atitudinea asta nu faci multi pureci pe aici. Ai deja 30%, daca vrei te ajut sa progresezi sau sa iti iei o vacanta. Nu e pierderea mare pentru forum.

#31
x24

x24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 26.04.2007

View PostLucian_M, on 9th March 2010, 23:14, said:

Esti cam ingamfat matale, cu atitudinea asta nu faci multi pureci pe aici. Ai deja 30%, daca vrei te ajut sa progresezi sau sa iti iei o vacanta. Nu e pierderea mare pentru forum.

Sunt cum m-a facut mama, prietene ! Faptul ca "am comentat" la un moderator ma face ingamfat ? Stai linistit, ai dreptate, nu e mare pierdere pe forum un eventual suspend, ca mai am si alta viata, alta decat sa ma iau de "copilasi" ca eu sunt un moderator corect, si trebuie sa-mi fac treaba, ce mama dracului :D ! 30 sau 40 % ? Sanatate, numai bine !

L.E. : Am aflat de ce te deranjeaza topicul, don' profesor !

Edited by x24, 09 March 2010 - 23:27.


#32
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006

View Postx24, on 9th March 2010, 23:19, said:

L.E. : Am aflat de ce te deranjeaza topicul, don' profesor !
Ai aflat o branza. Si eu am platit pentru diplome, nu ma asteptam sa mi le dea nimeni gratis, nu m-am smiorcait pe forumuri.

Acum ca esti cu sufletul impacat, iti doresc succesuri pe viitor!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate