Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 

Burta umflata :(

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
dymakys83

dymakys83

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.09.2006
Mai fata uite ce zici tu singurica un pic mai sus la postul #8

View Postgirley, on 5th March 2010, 12:30, said:

a fost de la o masea.mi-am facut un control si mi-a zis ca de la masea imi curge sange.am observat si eu asta,ca in fiecare dimineatza,ma trezesc cu un gust oribil de la masea si imi curge sange.zilele astea am fost la stomatolog si mi-a zis ca mi-o scoate maseaua.

Acu aici imi zici ca ai vomat de 2 ori cu sange dar de la stomac

View Postgirley, on 5th March 2010, 13:24, said:

ti-ai spus parerea,nu am nimic impotriva.dar tu nu ma cunosti personal ca sa stii cate am patit eu de cand m-am nascut.eu am probleme cu stomacul de 4 ani.am si vomitat cu sange de vreo 2 ori,dar asta a fost din cauza stomacului.confirmat de doctorita.eu tot timpul am probleme de sanatate.cum cu parintii nu pot vorbi,ca sunt batuti in cap,cer sfaturi pe softpedia.pentru ca vad ca unii raspund sincer si chiar vor sa ma ajute.am abia 20 de ani.ce crezi ca stiu medicina?daca as sti nu as cere sfaturi.incerc sa o scot la capat cu toate probleme de sanatate care le am.


Se pare ca ceea ce cred eu se adevereste iar tu nu faci decat sa te incurci in aberatii.

Edited by dymakys83, 05 March 2010 - 13:37.


#20
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010

View Postdymakys83, on 5th March 2010, 13:32, said:

Mai fata uite ce zici tu singurica un pic mai sus la postul #8

Acu aici imi zici ca ai vomat de 2 ori cu sange dar de la stomac

Se pare ca ceea ce cred eu se adevereste iar tu nu faci decat sa te incurci in aberatii.

http://forum.softped...p;#entry7831601

ia citeste aici.am zis clar ca am enterocolita acuta.acum 3 zile am fost la medic iar si mi-a zis ca am gastrita ulceroasa.am vomat cu sange,dar doctorita mi-a zis motivul.scuipam sange de la masea.pentru ca cateva zile la rand mancam porumb prajit si imi facea rana si provoca sangele sa curga,ca sa zic asa.si nu fac aberatii chiar deloc.

#21
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007

View Postgirley, on 5th March 2010, 13:31, said:

asta intentionez sa fac saptamana viitoare.dar am vrut sa vad poate cineva stie ceva.cum a zis spare-me de exemplu.si cu ficatul pot sa am probleme,pentru ca am tinut tratamente date de medici aiurea. :(
Dacă medicii nu știu , crezi noi ne putem da seama așa, cu una cu două, ce se petrece în organismul tău?

#22
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010

View PostBlue Wings, on 5th March 2010, 13:38, said:

Dacă medicii nu știu , crezi noi ne putem da seama așa, cu una cu două, ce se petrece în organismul tău?

ma gandeam poate cineva a avut ceva asemanator si stie ce sfat sa imi dea.

#23
dymakys83

dymakys83

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 08.09.2006

View Postgirley, on 5th March 2010, 13:40, said:

ma gandeam poate cineva a avut ceva asemanator si stie ce sfat sa imi dea.

Da, tataie a avut cam aceleasi probleme inainte sa se prapadeasca. S-a impartasit inainte dar nu l-a ajutat. Incearca si tu poate organismul tau reactioneaza altfel. Succes

#24
cismigiu

cismigiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.04.2009

View Postdymakys83, on 15th March 2010, 04:28, said:

Da, tataie a avut cam aceleasi probleme inainte sa se prapadeasca. S-a impartasit inainte dar nu l-a ajutat. Incearca si tu poate organismul tau reactioneaza altfel. Succes


Iti multumesc !
Acum stiu sigur ca voi avea o zi extraordinara. Am ras de m-am prapadit :-)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate