Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Ce sala imi recomandati pentru un sport, de preferinta de contact?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Incognito75

Incognito75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.01.2010
Am 23 ani, am facut cativa ani de Judo in copilarie, acum vreu sa fac iarasi un sport. Recomandati-mi va rog niste sali nu foarte departate de regie.

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,569
  • Înscris: 19.04.2009
aikido :D nu stiu unde gasesti in bucuresti (sunt cateva cluburi), dar oricum..nu e asa mare orasul ala (eu vin des la buc. ) asa ca nu cred ca e o problema :D (de ex. eu stau in dristor si mai mereu merg pana in armata poporului, pe jos :D )

#3
Incognito75

Incognito75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.01.2010

View Postlex404, on 26th February 2010, 18:00, said:

aikido :D nu stiu unde gasesti in bucuresti (sunt cateva cluburi), dar oricum..nu e asa mare orasul ala (eu vin des la buc. ) asa ca nu cred ca e o problema :D (de ex. eu stau in dristor si mai mereu merg pana in armata poporului, pe jos :D )


Sigur, dar n-as vrea totusi sa fac 2 ore doar pe drum. Sau era si un mesaj ascuns prin care imi sugerai sa ma apuc de atletism? (daca fac o ora dus pana la sala si inca o ora la intoarcere, asa in pasa alergator noaptea, practic nici nu-mi mai trebuie sala, si sunt si sanse mari sa fac vreun sport de contact cu "cetatenii binevoitori" pe care ii intalnesti noapte pe drum la noi prin capitala.)

Edited by Incognito75, 26 February 2010 - 18:15.


#4
ryco78

ryco78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 12.09.2005
bjj-sala de lupte a clubului steaua de pe strada plevnei,kickbox la cs5 peste drum sunt primele sali care imi vin in zona si unde se face treaba buna!
pt alte detalii ,da-mi pm!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate