Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

casti pentru SonyEricson k810i

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
orlandobarbulescu

orlandobarbulescu

    Craiova

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.361
  • Înscris: 26.02.2008
Buna seara! Va rog o intrebare. Am un SonyEricson K810i ce suporta protocolul a2dp pentru stereo.
Pot folosi orice casca care suporta acest protocol sau sunt doar casti dedicate, construite de SonyEricson?
Adica daca pot folosi aceasta facilitate cu orice dispozitive de pe piata. Multumesc pentru raspunsuri!

#2
system_failure

system_failure

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 13.05.2009
eu am un k800i si am la el casti motorola S9 wireless. suporta redare muzica stereo si au functii de handsfree. merg fara probleme.

#3
derutatu667

derutatu667

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.608
  • Înscris: 27.11.2007
In teorie merg orice casti , indiferent de firma care le produce. Eu am un k800i si am incercat cateva casti bluetooth simple, nu dintr-acelea cu doua casti, stereo...si au mers. Momentan folosesc un model de la nokia. Iar de curand mi-am luat unele "normale", cu fir..dar care au pe fir telecomanda pentru player sau radio + modulul gps incorporat in handsfree.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate